-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Pierwsze co robi po wyjściu przez drzwi wejściowe to obsikanie pierwszego lepszego rogu domu :cool3: I oczywiście jego pasją jest oznakowywanie całego ogrodu :roll: W domu ma karcer w kuchni (oznaczył m.in. obraz który zaczęłam malować :cool1:) W kuchni już sobie oznaczył wszystko i generalnie już tego nie robi. Odjajcowywanie wstępnie odbędzie w poniedziałek 21-ego :knuje:
-
A jaki tam jest skład witamin? Dr Balicki mówił, że Krówek powinien otrzymywać witaminy dla psów starszych ze szczególnym uwzględnieniem witamin A, D, E i C :roll: Poza tym jeśli chodzi o stawy, to Krówkowi na pewno nie zaszkodzi doping ;) EKG możemy zrobić przed zabiegiem, ale to będą dodatkowe koszty, bo u nas w Janowie chyba nikt takim sprzętem nie dysponuje. Będziemy musieli jechać do Stalowej Woli lub umówić się w Lublinie - jeśli będzie to możliwe - na EKG tuż przed zabiegiem.
-
Krówek był dzisiaj u okulisty w Lublinie ;) dr Balicki nie wziął grosza za wizytę! Powiedział, że to będzie jego wkład w pomoc dla tego psinki! Wieści nie są dobre. Na prawym oczku Krówek ma zaćmę, ale jest jeszcze stan niegroźny i z tym Krówek może sobie funkcjonować. Na oczku lewym niestety jest sprawa poważniejsza: wypadnięcie soczewki (soczewka uszkodziła tęczówkę, znalazła się w przedniej komorze oka i powoduje zmętnienie rogówki). Skutek jest taki, że Krówka to oko boli i widzi na nie jak przez denko butelki. Jedyna możliwość leczenia to operacja. Koszt operacji to 300 zł. + dojazd do Lublina (50 zł) + leki po zabiegu (trzeba mu będzie oczko zakrapiać co dwie godziny) Dzisiaj wykupiliśmy leki (trzy rodzaje kropli, na to oko z wypadniętą soczewką i na zaćmę takie przystopujące rozwój + lek przeciwzapalny) - 79 zł Koszt przejazdu do Lublina - 50 zł Po odliczeniu wszystkich tych wydatków, surowicy i hotelowania na koncie Krówka jest na dzień dzisiejszy 271.75 zł. Pytanie: co robimy :???:
-
Ja nigdy nie obiecywałam, że psiaka przyjmę. Zastanawiałam się czy gdzieś go upchnę, bo nie mamy miejsca i są kolejki psiaków, ale w końcu stwierdziłam, że nie dam rady, zwłaszcza, że byłoby to nie fair wobec innych staruszków czekających w kolejce (możemy mieć tylko dwa staruszki na stanie ze względu na to, że są one przeważnie z przeznaczeniem dożywocia). Starowinek z Zamościa został wpisany na "listę oczekujących" i mam nadzieję, że doczeka się swojego miejsca lub zostanie wcześniej adoptowany/zabrany na DT.
-
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak, mamy się spotkać w piątek ;) [quote name='Murka']Dla Klusi od amyszki ;) [URL="http://tiny.pl/4zw9"][IMG]http://iup.in/img/guest/kl.gif[/IMG][/URL] [php] [url=http://tiny.pl/4zw9][img]http://iup.in/img/guest/kl.gif[/url][/php][/quote] -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dla Fafika od amyszki ;) [URL="http://tiny.pl/4z96"][IMG]http://iup.in/img/guest/fa2.gif[/IMG][/URL] [PHP]http://tiny.pl/4z96][img]http://iup.in/img/guest/fa2.gif[/PHP] -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
Ja już wcześniej jak byłam w schronisku to też zobaczyłam, że Kryształa nie ma przy bramie i pytałam Kierownika czy został adoptowany, ale wtedy odpowiedział mi, że został przeniesiony na schronisko, bo któryś z pracowników stwierdził, że jest brzydki :crazyeye: i że przed bramę trzeba dać innego psa. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka się przypomina... -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie tylko na łóżku :cool3: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4264/fafmir1tt7.jpg[/IMG] Rudy ma karcer w kuchni za oznakowywanie nam domu, więc Fafik ma więcej swobody ;) -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie można zwlekać, Klusia się już dość naczekała ;) -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja już do tych Państwa napisałam, że możemy Klusię 18-tego niezobowiązująco przywieźć, żeby Ci Państwo zobaczyli ją na żywo. Jakby im się nie spodobała (lub nam coś się nie spodobało ;) to może z nami wrócić. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fafik wie co dobre ;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9720/fafmirva3.jpg[/IMG] -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za obserwatora, żeby się szybko objawił :cool3: Wydaje mi się, że Klusia to był pies domowy, bo usilnie się stara dostać do domu i ciężko ją odciągnąć od drzwi :roll: Niestety nie możemy jej wziąć do domu, bo nie przepada za towarzystwem psów, a na naszą Sabę jest cięta szczególnie. Z psami samcami dogaduje się dosyć dobrze. Ale człowieka wolałaby mieć na wyłączność ;) jest zazdrosna o byle pieszczoty. O banerki poproszę ;) -
Niestety cisza w sprawie adopcji :-( A my zrobiliśmy Foboskowi "okno na świat", tzn. nie jest już zamknięty całkowicie, w drzwiach przez cały dzień ma wstawioną kratę z drewnianych sztachet, dzięki czemu ma trochę słoneczka ;) i widzi co się dzieje. Jest spokojniejszy i widzi się z psami, które chodzą po ogrodzie. Wygląda na to, że się przyzwyczaja do ich obecności. Może z czasem uda nam się go ulokować w boksie. Jeśli chodzi o finanse, to dług niestety rośnie każdego dnia :-( W tej chwili jest już ponad 100 zł.
-
[B]zachary[/B], pieniążki wpłynęły, dzięki! W środę minie równo 30 dni pobytu Klary w hoteliku, więc zrobię całościowe rozliczenie. Biegunki już nie ma, koopa w miarę normalna, ale niestety problem z zachowaniem czystości jest nadal :shake: W piątek będziemy przejeżdżać przez Stalową Wolę to odbierzemy wyniki badań kału.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, ten z hali w schronisku nazywany jest Arnold, czyli nasz dogomaniacki Ambo ;) P. Iza zawsze o nim mówi Arnold. Czyli nikt go nie adoptował :( Ciekawe czy Ci ludzie z Puław skontaktują się ze schroniskiem w sprawie adopcji :roll: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B]wuzetka[/B], przyszła Twoja wpłata, dzięki! ;) [B]Tak więc długu pozostało tylko 50 zł.[/B] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i tego właśnie psa w schronisku nazywają Arnold. Ale teraz już nie wiem :roll: Poczekajmy co napisze Kierownik, ja też poprosiłam o wyjaśnienie. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo skasowałam ;) Okazuje się, że Ambo i Arnold to dwa różne psy. Amba już nie ma w schronisku, a Arnold jest :roll: Ja się pogubiłam, bo myślałam, że to jeden i ten sam pies :???: -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fotki nakolankowe ;) [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9742/faficzekzx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9499/faficzek1gl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7509/faficzek2ly9.jpg[/IMG]