Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. W sprawie Fafcia przyszedł mail (może to ten obserwator?). Zobaczcie na wątek ze zbiorem linków mieleckich :roll:
  2. [B]Kanzaj[/B], masz chyba zapchaną skrzynkę, nie mogę odpowiedzieć Ci na PW :roll: Jeśli fona już nic nie będzie mieć, to ja Ci moge wysłać kilka opakowań, bo jeszcze nie przekazałam witaminek schronisku, a jest ich sporo ;)
  3. Rudziaszek wieczorną porą ;) [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8821/rudziaszekuk9.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Ulka18'] Ta mala widac wyraznie, ze nie byla dobrze zywiona, lapki pokrzywione, a teraz ma na pewno dobre, wartosciowe jedzonko :p[/quote] Też zauważyłam te łapki. Dajemy malutkiej oprócz karmy dla szczeniaków także witaminki z wapniem. Witaminki nie zaszkodzą też Kai, bo jej skóra jest biała od łupieżu :shake:
  5. Dzisiaj odwiedziła nas znajoma ze znajomym, który zobaczył zdjęcia Foboska w internecie i chciał go zobaczyc na żywo. Fobosek baaardzo mu się spodobał :roll: Troszkę wystraszyła go reakcja Foboska na psy (niestety Fobos dał popis :cool1:), ale jeszcze ma przemyśleć sprawę, przedyskutować z żoną itp. :roll:
  6. Ale nam dzisiaj Krówek napędził stracha :shake: Pod koniec porannego spacerku Krówka w policzek/okolice operowanego oka złapał Fafik (TZ był tuż obok, nie zdążył zobaczyć jakie to było dokładnie miejsce, Fafika w jednej chwili złapał za kark i odseparował). Oczko zapadło się, wywinęło się białkiem do przodu, wystraszyliśmy się, że już po oku, zadzwoniliśmy do dr Balickiego i wio z Krówkiem do Lublina. Okazało się, że nic się nie stało, wywinęła się jedynie powieka i dlatego wyglądało to tak strasznie. Wypłynęło trochę płynu, poza tym nic się nie uszkodziło i oczko jest całe. Dr Balicki założył mu nowe szwy i jedynie termin ściągnięcia szwów się przesunął z 5 maja na okolice 10 maja. TZ właśnie wraca z Krówkiem z Lublina. O dodatkowe koszty się nie martwcie, dzisiejszy wyjazd bierzemy na siebie, bo jakby nie patrzeć całe wydarzenie było wynikiem naszego niedopatrzenia. Najważniejsze, że Krówkowemu oczku nic się nie stało. Przyszło 20 zł z bazarków kasi14 (black_cat) ;)
  7. [B]zachary[/B], dzięki! Pieniążki dotarły! A my umówiliśmy się na poniedziałek na ciachanie :cool3: Od paru dni Klara ma nową koleżankę do zabaw ;) [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2433/lara1bs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3108/lara2rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2300/lara3le8.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4259/lara4if5.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/7949/lara5cc2.jpg[/IMG] Czasem jestem taka poważna (ale tylko przez chwilę!) ;) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5668/laramt1.jpg[/IMG]
  8. Mamusia też prosi do dom... Spaceruje na razie z przypiętą linką, bo baaardzo trudno ją zaprosić z powrotem do kojca :-( [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/827/kajaa1ya3.jpg[/IMG] A tu harce z Klarą [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2433/lara1bs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3108/lara2rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2300/lara3le8.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4259/lara4if5.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/7949/lara5cc2.jpg[/IMG] [B]Ulka[/B], Kaja ma obróżkę zakupioną przez Ciebie na bazarku ;)
  9. Kto chce małego słodkiego kluseczka? :loveu: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8739/kikaaxq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3007/kikaa2tt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9782/kikaa3it1.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5945/kikaa4sw2.jpg[/IMG] Z mamcią [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/518/kikaa1ch8.jpg[/IMG]
  10. Dzisiaj zrobiliśmy eksepryment i "napuściliśmy" na Kaję Klarę. No i połączenie super! Dziewczyny dogadują się bez słów, szaleją mało ogrodu nie rozniosą :cool3: Są niezniszczalne :evil_lol: Tylko Kiki trzeba pilnować żeby jej Klara nie zadeptała :evil_lol:
  11. [quote name='Sabina02']Te Krowka pieniazki to sa za kwiecien, wiec te co mialy byc na Ewke niech beda na Krowka za maj i polowe czerwca. W czerwcu wysle jeszcze 50 zl.[/quote] Oki, wpisuję na Krówka! [B]Sabina[/B], nie może Ci byc wstyd, że chciałaś pomóc Ewie! Nie mogłaś przewidzieć takiego obrotu sytuacji :shake:
  12. U Krówka wszystko oki, dalej dzielnie walczymy żeby zakropić oczka ;) Oczko wygląda ok, tylko zachodzi delikatną mgiełką, jakby zaćmą :roll: Nie wiem czy tak ma być :roll: Nie wiem czy w ogóle na to oczko widzi i czy będzie widział (muszę zapytać dr Balickiego czy soczewka została wyjęta czy umiejscowiona tam gdzie powinna być :roll:). Jutro będę się umawiać z dr Balickim na wizytę poniedziałkową.
  13. [quote name='maggie1971']Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?;) Popatrzcie jaka jestem piękna:loveu:, mam juz ponad 7 miesięcy. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6509/fantunianj4.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam wszystkie cioteczki - FANTUNIA[/quote] Jakbym mogła zapomnieć??? Jak tylko widzę Twój avatar, to mi się ciepło na sercu robi :loveu: A Fancia pięękna, ciekawe, czy jej sierść jeszcze urośnie dłuższa :cool3:
  14. Pewnie tradycyjnie musi pobyć 1,5 miesiąca :cool3: Ma jeszcze tylko dwa tygodnie :mad: Dziś mija 30 dni pobytu Rudego, czas na rozliczenie: [B] Wpłaty:[/B] 101 zł - pozostałość po Pysi 100 zł - figa33 50 zł - Reno2001 50 zł - Jagoda* 50 zł - KubaP 50 zł - Ulka18 132 zł - pozostałość po Klusi [B]Razem: 533 zł[/B] [B] Koszty:[/B] 240 zł - hotelowanie 3 zł - odrobaczenie 8 zł - odpchlenie i zabezpieczenie przed kleszczami 7 zł - surowica 70 zł - kastracja 10 zł - dojazdy do lecznicy 18 zł - ubranko pooperacyjne 10 zł - antybiotyk 8 zł - lek przeciwzapalny [B]Razem: 374 zł[/B] 533 zł - 374 zł = 159 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy Rudego na dzień 1 maja wynosi 159 zł![/B][/COLOR]
  15. Przyszło [B]100 zł od Romek-Zamość[/B] ;) [B]agusiazet[/B], to jest Twoja decyzja, Klarze każda forma pomocy jest potrzebna.
  16. [B]doddy[/B], przy poruszaniu się nie widać, aby miał jakieś problemy :roll: Nic takiego nie zauważyłam, ale jeszcze się przyjrzę.
  17. Rudy już zagojony na amen :p Tylko niteczki mu jeszcze sterczą, ale wytnie się przy okazji. Nikt się niestety nie interesuje naszym Rudziaszkiem :shake:
  18. Dostałam wyrównanie od Fundacji, wszystko ok ;)
  19. [B]saga[/B], szczeniaki na pewno są w schronisku, ale chyba nie ma fotek :roll: Najlepiej jakby Pani wybrała się do schroniska osobiście, na pewno coś wybierze. U mnie w hoteliku jest w razie czego taka niunia: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9172/kika2hu8.jpg[/IMG] Jakis babsztyl wywalił matkę ze szczeniakiem z samochodu... Tutaj ich wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110511[/URL]
  20. Dzięki, pieniążki już do mnie dotarły!
  21. martaa2 wpłaciła na Magię 20 zł, tak więc [B]pozostało do spłacenia 30 zł ;)[/B]
  22. Co za rudo to niezdrowo :evil_lol: A Kaja UWIELBIA gonitwy z psami. Dobrały się z naszą Sabą i szaleją jak wariatki :razz:
×
×
  • Create New...