-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Niestety cisza :shake: A Fobosek uwielbia kopać i polować na myszy, szczury, krety i ptaki :cool3:
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
MMS dla wszystkich ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7872/figaazl0.jpg[/IMG] Pozdrowienia od Figulca ;) -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5135/klusia4fn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1166/klusia5ji9.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9549/klusia6wh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7817/klusia7ug2.jpg[/IMG] -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak dziś patrzyłam na Klusię i olśniło mnie ;) To jest mix collie i rottweilera :shiny: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7508/klusiall6.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1791/klusia2id0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3581/klusia1ty0.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9967/klusia9fr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8549/klusia8qd1.jpg[/IMG] -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ale super, że Berni będzie miał fachową opiekę :multi::multi::multi: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
A ja znów przypomnę o długu Magii (100zł), bo od wpłaty Niki-lidki zapadła cisza w tym temacie :roll: -
Rudy to zawadiaka ;) Suczki toleruje (choć też zdarzy mu się zwarczeć jak coś mu się nie spodoba), ale np. dzisiaj spróbowaliśmy go zapoznać z Fafikiem, to chodził za nim prawie cały czas i warczał prowokując go do bójki :mad: Przypomina nieco takiego bosa, co to chodzi po firmie i opier...a wszystkich jak leci :evil_lol: Nie przeszkadza to oczywiście, że jest baaardzo kochany :loveu: A tu prowokowanie Fafika [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9049/fafikirudynv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3181/fafikirudy1cw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1082/fafikirudy2li5.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2190/fafikirudy3ix6.jpg[/IMG]
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
To straszne :-( Już bym wolała chyba nie wiedzieć co się stało z zaginionym zwierzakiem niż dowiedzieć się czegoś takiego :-( -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1868/fafik15gb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4893/fafik16uv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7499/fafik17xp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3906/fafik18xj8.jpg[/IMG] Jutro postaram się go trochę wyczesać, na kąpiel jest jeszcze za wcześnie. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8571/fafik10qd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/97/fafik11dv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2601/fafik12ln0.jpg[/IMG] Zabawy z niezastąpioną Sabą ;) [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/420/fafik13nw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3940/fafik14zb5.jpg[/IMG] -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No chodźmy już, chodźmy! [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/303/fafik5wo7.jpg[/IMG] Co tam się dzieje? [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7145/fafik6ki8.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7396/fafik7ed8.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/8446/fafik8fx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5439/fafik9zl9.jpg[/IMG] -
Tam mieszkają rodzice (lub dziadkowie, już nie pamiętam), więc miałby stałą opiekę. Ale i tak na razie cisza :shake:
-
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Udało mi się coś takiego zrobić :oops: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/8rAkBVJ8wY/[/URL] No i trochę fotek ;) Fafik wypatruje prawdziwego domku [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8750/fafikvl0.jpg[/IMG] I się zmęczył... [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7820/fafik1td0.jpg[/IMG] Paroletnie pieski też się lubią bawić ;) [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8255/fafik2rq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/847/fafik3wa2.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4522/fafik4wh2.jpg[/IMG] Zaraz jeszcze będzie cała seria fotek z ogrodu ;) -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Takie jesteśmy kochane i nikt nas nie chce :-( [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6506/burefp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3430/bure1wl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7338/bure2yx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8508/bure3vt7.jpg[/IMG] -
U nas wszystkie zdrowe. Nasze prywatne zaszczepione, a te tymczasowe, które nie były szczepione dostały wczoraj surowicę, więc na razie mamy spokój ;) Mam nadzieję, że to nie nosówka, ale wolę dmuchać na zimne. A Fobosek nawet nie kwiknął przy zastrzyku z surowicą ;) A weterynarza, który go kastrował, przywitał jak najlepszego kumpla :lol: Z dobrych wieści: [B]Fobosek przeszedł dzisiaj bardzo pozytywnie test na dzieci ;)[/B] 10-letnia dziewczynka towarzyszyła TZowi przy spacerku z Fobosem i było naprawdę super. Zero dominacji czy agresji. Fobosek lizał dziewczynkę po rękach, żebrał co prawda straszliwie o smakołyki, ale robił to delikatnie, nie wskakiwał (jak to czasem robi wobec nas :cool3:). Patrzył tylko maślanymi oczętami ;)
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']własnie dowiedziałam się jak zginął mój 10 - letni kocur MISIU - zakatowali go w piwnicy gówniarze :placz::placz::placz::placz:[/quote] [B]Basiu[/B], tak mi przykro :placz: A jak się dowidziałaś?? :-( -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Te dwa psiaki wyglądają jak rodzeństwo :cool3: Ciekawe czy to już stały domek :loveu: Trzeba Fundacji przypominać o Rino ;) -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pazurek trzeba będzie sprawnie obciąć cążkami, nie trzeba będzie usypiać Fafika. Mam przynajmniej taką nadzieję. Z kastracją (o ile Filipki poproszą ;)) trzeba trochę poczekać aż Fafik dojdzie do siebie po zabiegach ząbkowych. Wreszcie się już nic mu nie sączy, ale jeszcze przez ponad dwa tygodnie musi dostawać leki. Z filmikiem spróbuję, ale on przeważnie się tak cieszy w domu, zwłaszcza przed wyjściem na spacer ;) a w domu przeważnie filmiki wychodzą ciemne :roll: Jakieś zdjątka będą na pewno ;)