-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
On jest taki śliczny, że nie mogę :mdleje: :loveu: Ostatnio się zastanawiałam, co zrobię jak kiedyś urodzi mi się brzydkie dziecko - w sensie co mu powiem, jak przyjdzie z tym problemem do mnie :placz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']próbowały ? no tak można powiedzieć i dodać , że próba się powiodła[/QUOTE] A Ty mówisz że one wszystkie mają jeden mózg? :loveu: -
[quote name='ariss']bida jesteś, ale ja wiem że dasz radę i te wszystkie cierpienia później zaczną procentować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] To jest właśnie ta chwila kiedy mam ochotę to wszystko rzucić w cholerę..
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czyżby prosiaczki próbowały wyjść między szczebelkami? :diabloti: [URL="http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/06062010-456.jpg"]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/06062010-456.jpg[/URL] -
[quote name='ariss']:mdleje::mdleje::mdleje: Daj mi adres swojego dealera:roflt::roflt::roflt: wróciłam z wiochy, kontaktu ze światem tam nie miałam, to próbuje wsio ogarnąć:roll: ale powoli łóżko mnie zaczyna wołać:evil_lol:[/QUOTE] obawiam się, że to wada wrodzona.. :placz: Mnie już od dawna woła (od kiedy wstałam w zasadzie..) ale nie daję się, bo gdy tylko w nim spocznę, to oczy mi się zamkną a tyle jeszcze przedemną :placz:
-
[quote name='ariss']nie tylko Ty:diabloti: przestałam ogarniać kto jeszcze:mdleje:[/QUOTE] cały świat czeka, przygryza ze stresu wargi, drepcze w miejscu, pocą się ręce, serce łomoce jak oszalałe, przysiesza się oddech, włącza się syndrom niespokojnych nóg, jąkanie, wyczuwalny ucisk w gardle, rumieńce rozpalone do czerwoności.. tak.. wszyscy czekamy.. :mdleje: Czemu Ty nie śpisz kobieto? Nie marnuj cennych godzin snu !
-
[quote name='ariss']a ni ma:shake: co się będzie spieszyć dziewczynka:evil_lol:[/QUOTE] Powiedz jej że ciotka czeka na szczeniaki :diabloti:
-
W każdej wersji cudowna :loveu: A cieczki jak nie było tak nie ma? :diabloti:
-
[URL="http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_4426ps.jpg?t=1275858612"]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_4426ps.jpg?t=1275858612[/URL] :loveu: :loveu: ale czaruje oczami !
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='ariss']i z Gassulką, ona przepada za Piegusem:lol: choć ja bardziej:loveu:[/QUOTE] tak tak tak ! -
[quote name='ariss']jutro zrobię to dla Ciebie:loveu:[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='ariss']a chwali, chwali![/QUOTE] Ewcia w mierzyłaś tę waszą? Bo wartoby wiedzieć czy ta długośc to min czy max a przyrównam sobie do Waszej (3cm?)
-
taką oto [URL="http://www.swiatzoo.pl/pl/art/12163/FERPLAST-ARENA-C-20/43---OBROZA-SKORZANA-CZARNA"]http://www.swiatzoo.pl/pl/art/12163/FERPLAST-ARENA-C-20/43---OBROZA-SKORZANA-CZARNA[/URL] tylko nie wiem czy te 43cm to max czy min.. :roll: Ewa od Gassiry ma taką i bardzo sobie chwali!
-
[quote name='psiulka']Mamy coś wspólnego.. :evil_lol: Justa, napisałaś, że masz rok w plecy. Poprawiałaś maturę? O, widzę jakiś nowy język na wecie :diabloti: A zdjęć jak zwykle mało, za mało! A takie ładne robisz.[/QUOTE] Poprawiałam, ale tak dla sportu tylko w zasadzie - no i nie poprawiłam. Wypadłam już z obiegu, rosliny czy jakaś ekologia to tematy raczej mi obce :diabloti: Taaa.. i weź człowieku coś skorzystaj na takich seminariach jak bardziej skupiam sie na przełożeniu sobie tego na j. polski :mdleje: Kiedyś robiłam ładne :placz: Jutro i we wtorek mam w sumie 4 kolokwia. W czwartek i w piątek egzamin praktyczny z mikro(je)bów. Mam wrażenie, że nic nie umiem, mam odruchy wymiotne na widok notatek, książek i pytań :mdleje: Ale noc jest długa..
-
[quote name='Unbelievable']chodziło mi o rozmiar :evil_lol:[/QUOTE] Mózg mi sie przegrzał :mdleje: Czemu? jest ładna i fajna 20mm ;)
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Justa - bardzo chętnie, sama o tym już myślałam, ale nie proponowałam jeszcze, bo właśnie - sesja. :) Kiedy masz ostatni egzamin? Ja 24.04. Do tego czasu możemy pomyśleć nad miejscem. :D Książkę czytałam, może nawet co nieco pamiętam, ale nawet nie wiesz jak bardzo mnie ta nauka bolała. :diabloti: Za oknem słońce, jezioro, a ja w domku nad ustawą o Radzie Ministrów. ;] Ale wydajność 'nauki' nieprawdopodobnie niska. :evil_lol:[/QUOTE] Ja mam 25 ostatni egzamin, ale nie wiem czy jaszczurka nie pojedzie na działkę na wakacje.. Więc jakby coś to mogę być bez kurdupla, bo bardzo chętnie Cię poznam i porobię fotki Piegowi :p Ja cały weekend spędziłam nad książkami, bo jutro i we wtorek mam 4 kolokwia a w czwartek i piątek egzamin.. Już nic mi do głowy nie wchodzi i mam wrażenie, że nic nie umiem. Dzisiaj Galina wróciła z działki więc byłyśmy na dłuuuugim wieczornym spacerze i trochę się dotleniłam, a teraz spowrotem do książek.. -
[quote name='Unbelievable']a ja tam nie widzę takiej na Galinę :hmmmm:[/QUOTE] Jak nie było rozgów to tylko w takich chodziła :diabloti: Czyli przez połowe swojego życia.
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Super, że Wam się weekendzik udał ;) Niech no już będzie po tej sesji to może sie umówimy na wspólny spacerek z Beatą od Tosi? A że książkę poczytałaś to jestem pod wrażeniem ! -
[quote name='Agnes']Justa zerknelam i "Posiadamy własnych kurierów, którzy dla wygody Klientów na terenie Warszawy dowiozą zamówienie w promocyjnej cenie 6zł. W celu skorzystania z tego rodzaju dostawy należy wybrać jako środek transportu: "Kurier - Warszawa"." Bo chyba ta opcja Ciebe interesuje?:p[/QUOTE] Ojejku dziękuję, bo nie mogłam tego znaleźć - tam na początku było coś o tym, że sobie można pocztą polską zamówić albo kurierem bla bla bla.. Tylko 6zł.. Kurcze, to chyba się skuszę w końcu na tą skórę ;)
-
Orientujecie się może ile kosztuje dostawa ze sklepu światzoo?
-
[quote name='zaba14']no i księżna sama :) [url]http://img12.imageshack.us/img12/4292/brat7.jpg[/url][/QUOTE] Jakaż tam sama? Z patykiem ! ;) Pięknieje w oczach ta Twoja panienka :loveu: Uwielbiam jak zaczynają nabierac kształtu !
-
[quote name='Korenia']Co nieco się uczyłam :P Ale ochrony i genetyki nie ruszałam :P właśnie czytam sobie o kompostowaniu i odpadach :D[/QUOTE] ja tkwię w immunologii i mikrobach, także.. łączę się w bólu :mdleje:
-
[quote name='Korenia']Ta :D gdybym nie miała 4 innych kół w tym tygodniu:P[/QUOTE] Trzeba było się na bieżąco uczyć :diabloti:
-
A co Ty się na nocny tryb życia przestawiłaś? :diabloti: Ja swego czasu też jeździłam na dalekie wycieczki rowerowe jak jeszcze miałam z kim. Bo samej to do nas do lasu, dalej sie raczej nie zapuszczam - za to bardzo hardkorowo (teraz przez ten hardkor mam szlaban na rower, bo mało sie nie zabiłam i jeszcze nie doszłam do siebie :placz:) Pojedźcie kiedyś do Palmir - droga jest przyjemna, spory kawał przez las, a w samych Palmirach jest przepiękny cmentarz wojskowy.. w środku lasu :loveu: Z Konstancina juz tylko 1h 15min piechotą do obór :diabloti: (miła pani w konstancinie powiedziała, że jak dla nas to 20 min :diabloti:)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] może i tak, ale mnie dobrze tak jak jest :cool1:[/B][/COLOR][/QUOTE] No to jak dobrze, to już chociaż nie chudnij :diabloti: