Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Marta_Ares']a jeszcze nie wiem czy to zalezy od maszynki czy od mojego ciecia, teraz w kilku miejscach maszynka sciela całą sierść do skóry.... teraz obciełam z włosem, a ostatnio jak ciełam pod włos czegoś takiego nie bylo, czekam na nakładki bo Pan obiecał załatwić, jak nie będzie to wtedy przez neta zamówię.[/QUOTE] Cięcie z włosem jest trudniejsze niż pod włos. I to zależy pod jakim kątem ustawisz maszynkę. Jeśli bardziej prostopadle do ciała, to wytniesz mu po prostu dziurę. Jak bardziej płasko to nie. A pod włos ścina się równo i jest znacznie łatwiej. Nie da się praktycznie wyciąć dziury, bo tniesz na najmniejszą możliwą długość.
  2. Wiesz.. ile ludzi tyle opinii. A najlepsi są Ci, którzy komentują a w życiu danego samochodu nie mieli. I o ile fiata miałam i wiem, że nigdy więcej (silnik nam się spalił właściwie bez wyraźnej przyczyny na trasie do Zakopanego) to fordy mieliśmy dwa i oba sprawują/sprawowały się bez zarzutu. A aktualny ma już te swoje 5-6 lat ;)
  3. Uwierzcie, że to wcale nie było takie oczywiste i proste jak mogłoby się wydawać :mdleje: Ogólnie padam na mordkę.. A od jutra nauka immunów. Ale nie przestawajcie trzymać kciuków ! Bo jak widać są bardzo pomocne, a tak naprawdę to Wasze wsparcie tak dużo mi daje :loveu: Cieszę się, że we mnie wierzycie - to dodaje skrzydeł ! Galińska kończy cieczkę, a to oznacza że zaczął się nadwyraz ciężki czas, bo jest w pełni zwarta i gotowa :diabloti: Mam nadzieję, że przejdzie jej do wyjazdu na wieś z rodziną, bo oni to jej tam raczej nie upilnują, a nie wierzę, że ją przykują do stołu w ogrodzie i będą trzymać na łańcuchu :diabloti: W każdym razie poinformowałam rodzicielkę, że jak pozowoli na gwałt, to ona sama będzie ów szczenięta niańczyć :p A tak to.. w sobotę opuszczam Was na miesiąc. Lublin, praktyki, działka - w sumie wracam w sierpniu. Popraktykuję w klinice.. może jakiś spontaniczny wyjazd jak co roku. No i należałoby mobilizować siły na III rok.. A tymczasem zdjęć kilka: Bratki moje ulubione [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8518/dsc1419.jpg[/IMG] Mama wydzieliła Galinie miejsce w ogródku głównym, w którym piesek może sobie spocząć w uprzednio prygotowanym przez siebie gniazdku. czyt. rozkopanej, wybebeszonej ziemi i cudowy pylącym się piachu :mdleje: jest to jednocześnie doskonały punkt obserwacyjny z którego widać zarówno co się dzieje na tarasie, w domku jak i na ogrodzie i przy bramie. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/78/dsc1466.jpg[/IMG] Prezentacja ile jest trawy u nas na łąkach (żeby była jasność - to jest główna ścieżka prowadząca nad rzekę) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3320/dsc1527e.jpg[/IMG] No i portrecik na koniec [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5687/dsc1355.jpg[/IMG]
  4. Przecież nakładki można dokupić z tego co się orientuję? Głowa chyba lepiej, ale zdjęcia z daleka więc ciężko ocenić. Usuń mu tą pręgę bo wygląda conajmniej dziwnie :diabloti: Z czasem dojdziesz do wprawy.. żeby robić fajne przejścia i dopasujesz jakieś fajne cięcie do Aresa.
  5. Galiny sierści to w domu nie ma.. Raczej piach który przynosi w tej sierści. Jedyne to co u siebie na wyrku zostawia sporo włosów, bo tam najczęściej leży i się tarza ;) Ale myślę, że to nic w porównaniu do Waszych problemów. W samochodzie kłaków wogóle nie zarejestrowałam - ale może to zasługa szaro-czarnej tapicerki. Mnie też się marzy własne autko - takie moje i tylko moje :loveu: I szalenie podobają mi się Fordy Fusion i Suzuki Ignis :loveu: I nie wiem czemu wszyscy się ze mnie nabijają z tej okazji.. Toć one takie fajne - kwadratowe i średniej wielkości, fordziki są zrywne - takie iskierki ! Póki co przywłaszczyłam sobie samochód rodzinny.. Również fordzik z tym, że Focus kombi - i jak tą landarą umiem zaparkować na parkingu w centrum handlowym to wychodze z założenia, że wszystkim i wszędzie zaparkuję :diabloti: I nie wiem czy umiałabym przesiąść się teraz na malły samochód..
  6. [quote name='weszka']Dłuższy i inaczej go nosi. Poza tym teraz ma na krótko obciachany to też inne wrażenie robi ;) [/QUOTE] Zważając na mój fetysz ogonów.. Nie nosi go aż tak strasznie (choć szabelki są najlepsze :loveu:) - najgorzej to jak 3 razy zwinięty - szczególnie u średniaków się to spotyka.. Ogólnie olbrzymy całkiem fajnie noszą te ogony ;) A że na krótko cięty.. Chyba nawet tak jest lepiej ;)
  7. Witaj moja nocna pocieszycielko :loveu: Może standardowo spytam.. jak cieczka? :diabloti: Bo ciotka czeka !
  8. Ło matulu co to za wymyślna fryzura? :lol: :mdleje:
  9. Jak dobrze mieć szorstkowłosego psa :diabloti:
  10. Sylwia, tak mi przykro.. Ja go zapamiętam takiego jak kiedyś - z Waszych spacerków z Lazy.. Trzymajcie się :calus:
  11. Słuchajcie, mam pytanie znów odnośnie flexi, bo oglądałam dzisiaj w kakadu i nasuwają mi się pewna spostrzeżenia.. Mianowicie Comfort Compact 1 jest bardzo fajna wielkościowo. Natomiast znalazłam też Comfort 1 i jest od niej mniejsza i nie jest już taka fajna.. A obiec były taśmami :mdleje: I teraz boję się, że jak zamówię w internecie to dostanę tą mniejszą :shake: Ktoś może może mnie oświecić w tej dziedzinie? Ah i chyba czarna jednak będzie. Aczkolwiek kusi mnie czerwono-czarna.
  12. Dziękuję za wszystkie kciuki ! :loveu: [B]ZDAŁAM ![/B] I mikroby i fizjologię i poprawkę z immunów :loveu: Zostały 2 egzaminy, ale to już w zasadzie z górki.. Póki co odpoczywam :)
  13. Mam problem z flexi :diabloti: Bo nie wiem czy 1. summertime (zielona albo niebieska) tylko zastanawiam się czy nie będzie za kolorowo i za cukierkowo (obroże ma różową, fioletową) 2. comfort (te z gumową rączką czarną - szara albo granatowa) Już nie wpomnę, że mam problem jaki rozmiar.. :placz:
  14. [quote name='Vectra']dodam że Stefa jeszcze cieczki nie miała :diabloti:[/QUOTE] A jak będzie miała to ją pokryjesz Paniczem :loveu: :diabloti:
  15. Tylko ogon ma taki śmieszny długaśny ! Dłuższy niż u Twoich suk ;)
  16. To ta sama Furla? Przepiękna jest ! I jak wyrosła :loveu: I wydaje mi się, że jest fanie kątowana? [URL="http://img175.imageshack.us/img175/7889/dsc00474068335.jpg"]http://img175.imageshack.us/img175/7889/dsc00474068335.jpg[/URL]
  17. Dzień dobry, ja też umieram.. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3531/dsc1514i.jpg[/IMG] Błagam, trzymajcie jutro kciuki o 11..
  18. [quote name='Unbelievable']a zające samobójcy :roll: mam 3cm, mogę mu zrobić zdjęcie ;) sama się waham, czy 2,5cm nie będzie za dużo, ale wydaje mi się, że będzie wyglądać fajnie :razz: 2cm spokojnie- lupiny mają 18mm, na ostatnich zdjęciach szczur ma lupina. Flexi mamy od początku comfort 1 plus, taśmę, w zupełności wystarcza, tata z nią wychodził, mama z nią wychodziła i nie narzekali ;) i żyje : P a ma ponad 3 lata 2 będzie za wielka[/QUOTE] Czyli 3 cm za dużo? 2 ok a 2,5 być może byłoby najlepiej? Myślę nad wozą, bo skoro robią je na zamówienie to chyba dopasowaliby mi odpowiednio jej długość? Czyli np te 2 czy 2,5 cm do długości 30-40 cm? Hmm to już kolejna osoba mi 2 odradza.. Moi znajomi mieli kiedyś 2 dla westa i było ok..
  19. Powoli kończą się zdjęcia.. :roll: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8684/dsc1361h.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7011/dsc1321j.jpg[/IMG]
  20. Czytałam bloga - Gram morderca ! Martyno chciałabym Galinie kupic szerszą obrożę, ale boję się, że będzie wyglądać strasznie :placz: Masz Ty może na gramie 2 cm albo 2,5 cm? Myślisz że będzie oki dla Galciątka? Bo oni chyba podobni gabarytowo są.. Jakie macie flexi? O ile wogóle macie.. Bo też musze nową kupic dla rodziny, bo stara po 6 latach zaczyna podupadać.. :shake: I chciałabym 2 do 20kg ze względu na większą rączkę szczególnie, ale boje się że będzie za toporna i jaszczureńce będzie ciężko to wyciągać..
  21. Ewuń masz Ty może Flexi 2 ?
  22. Piękna ta niebieska Woza :mdleje: Oni mogą zrobić mi obrożę w jakim tylko chcę rozmiarze? Tzn każdy wzór?
  23. Pewnie słodko sobie śpisz aktualnie, a ja już ostro zakuwam :mdleje:
  24. [quote name='Agnes']Sliczne Galinowe zdjecie:loveu: Dalej trzymam kciuki! Powodzenia:kciuki:[/QUOTE] Trzymaj trzymaj ! Jeszcze tydzień ! [quote name='betty_labrador'][URL]http://img295.imageshack.us/img295/4189/dsc1350.jpg[/URL] łoo Justa! wiesz kadr nie ten, tło nie to .. jakas belka wystaje z ucha Galiny. I ta roslinka z przodu pyszczka :> a tak powaznie to śliczne :loveu: ps. czy dotarlo PW do Ciebie? :) czy cos sie zapchało? i dziekuje za troske- naprawde to pomaga :* pozdrowka.[/QUOTE] No ja wiem, że to gniot :placz: :p Dotarło do mnie chyba.. Już straciłam rachubę. Przepraszam Beatko ale przez ten sajgon nie mam tak naprawdę dłuższej chwili żeby usiąść i coś sensownego napisać. A jak już ta chwila się znajdzie, to nic konstruktywnego mój mózg nie może stworzyć.. Ale pamiętam i odpiszę ! :calus:
  25. [quote name='Evelynkaa']Tak my mamy comfort 2 i ona jest do 20 kg, linka oczywiście.[/QUOTE] A moge prosić zdjęcie w ręce? :p
×
×
  • Create New...