Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Wezmę aparat to nacykam im troszkę fotek :) Tylko mi napisz Ewuń jak tam do Ciebie dojechać, tylko wiesz tak łopatolgocznie bo mam słaba orientację w terenie :p Smutek smutek, że maluchy idą do nowych domków, ale na pewno wybrałaś najlepsze jakie było można ! :loveu: Czekam na różkę, bo miała dziś być :diabloti:
  2. A ja niedługo zobaczę male gryzonie :loveu: Domagam się fotek różki !
  3. To ten sam pies? Bo wygląda na super grzecznego Szczurusia :loveu:
  4. Odgruzowana już przed zimą? :) Dobrze Was widzieć, bo znikacie coś zbyt często !
  5. Olga, przecież nikt na Ciebie nie napada i nie ma zamiaru Cię osądzać ;) Akurat Ciebie nie mogę posądzić o to, że nie panujesz nad swoimi psami i pozwalasz im aby robiły co chciały. Ale dyskusja dość ciekawa, bo każdy jakieś tam przeżycia w tej dziedzinie ma. Galina jest psem typu 'olewacz' i ma głęboko pod ogonkiem kiedy idzie jakiś pies - zazyczaj jeszcze ją ostrzegam 'nie rusz pieska' i wtedy wogóle przechodzi bez żadnego zaczepiania, nawet nie spojrzy. Ale wyjątkowo stresujące są sytuacje kiedy np. bawię się z nią piłką a z oddali biegnie ile sił w łapach pies na oko 3 razy większy od niej i nie wiadomo jak zareaguje. Właściciel oczywiście gdzieśz oddali nawołuje, ale założę się, że gdyby doszło do ataku, to nie zdążyłby nawet dobiec a mój pies mógłby mieć już ogromne obrażenia.. Z małymi psami wcale nie jest lepiej, a nawet gorzej, bo właściciele nie reagują. Galina nie odgryza się, ogon pod siebie i ucieka.. Więc tym bardziej nie rozumiem zachowania tych spaczonych psów - pokazuje na wszystkie możliwe spsooby uległość, a te i tak atakują :mdleje:
  6. [quote name='weszka']Taki słodki, że dzisiaj brał udział w 3 bójkach :diabloti: które sam zresztą wszczął :razz: Dwie zaliczył na treningu agility, a później postanowiła jeszcze podporządkować sobie spanielka na spacerze. Spanielek darł się tak jakby mu głowę odgryzała, a ona go tylko wywróciła i warcząc z lekka trzymała łapecką :mad: Niestety do "walki" postanowiła też dołączyć się Dirki którą miałam na smyczy i zrobiło się małe zamieszanie. Dużo szumu i nic się nie stało ale pan spanielka zaliczył chyba mini zawał :oops: Dziewczynka dorosła, teraz jest jeszcze przed cieczką i miewa swoje humory :roll: Generalnie jest albo bardzo miła i słodka albo bardzo niemiła. Nie ma stanów pośrednich. Za to stale i nieustannie kocha wszystkich ludzi :loveu:[/QUOTE] Nie wiem Olga, czy miałaś kiedysz małego psa, ale naprawdę można sie nerwicy nabawić przy tego typu akcjach :mdleje: Ja to mam już takie paranoje jak ktoś się zbliża z większym psem, że gotowa jestem uciec na drugi koniec pola.. Dziewczynki piękne obie :loveu:
  7. [quote name='ariss']wystawowych dziewczyn w Polsce nie będzie oprócz mojej;) jeden pies zostaje w hodowli flavago, drugi pies będzie na współwłasność ze mną;) na początku będzie mieszkał w Polsce później będzie mieszkał w Szwecji. na ten moment wolę żółtą;)[/QUOTE] A co? Nie chcesz robić sobie konkurencji? :p :lol: Ja już czekam na kolejny miot, bo mam nadzieję, że w ciągu najbliższego roku-dwóch będę miała warunki aby ów szczeniaka już utrzymać !
  8. [quote name='ariss']Francja i Rosja chcą suczki na show, 2 chłopców tez będzie wystawianych, reszta idzie do kochania;) Francja również chce do agility, jeden chłopiec też będzie biegał na torze:razz: Ja się nie mogę zdecydować między różową a żółtą:razz:[/QUOTE] Czyli w Polsce nic nie będzie wystawiane (no oprócz tej którą sobie zostawisz ;) ) ? Czy te 2 pieski na show to zostają w Polsce? Na tę chwilę, to chyba bardziej proporcjonalna jest różowa, ale to się może jeszcze 10 razy zmienić ;) Dla mnie w każdym razie jest najpiękniejsza ! :loveu:
  9. A właściciele tacy raczej nastawieni na show? Bo ciekawa jestem co za pięknoty wyrosną z maluchów i czy będziemy mogli śledzić ich karierę :) Czyli nie możesz się zdecydować między żółtą a błękitną?
  10. Oh Sylwia, mam nadzieję, że uda nam się zobaczyć jakoś po przyszłym tygodniu i obejrzę sobie i wyprzytulam Lotoska w Skaryszaku? :)
  11. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/rowa-1.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/rowa-1.jpg[/URL] Ten ogonek ! :loveu: Jak do Was przyjadę to Ci ją ukradnę i nie będę się nikogo pytać :loveu: Ciekawe co z nich wyrośnie, ale już są takie zgrabniutkie, że.. ahhhh !
  12. Widziałam maluchy na e-sznaucerach. Są doskonałe, przepiękne, cudowne.. :loveu: :mdleje: Wzięłabym je wszystkie ! A masz moją różową w postawie?
  13. [quote name='NightQueen']ale jak to uroczo wygląda :loveu: [/QUOTE] Jeszcze ładniej będzie to wyglądać w przyszłośi na ringu :loveu:
  14. [quote name='eria']Kociasty lepiej! Ma już normalną temperaturę, rzuca się z apetytem na royalowe paszteciki i [B]stawia opór przed mierzeniem temperatury i zastrzykami [/B], co znaczy ,że czuje się lepiej. :)[/QUOTE] Tak, to zdecydowanie przesądza o lepszym samopoczuciu :diabloti:
  15. Ale ta żółciutka jest króciuteńka ! :loveu: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8064.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8064.jpg[/URL] Białko :loveu: Wyglądają już jak sznaucery, a nie jak chomiki :) Są prze-cu-do-wne ! Ewuń rób im dużo zdjęć, bo się zmieniają bardzo szybko ! I czekam na zdjęcia mojej różowej panieneczki !!!
  16. Dziękuję dziewczęta za uznanie dla Jaszczureczki :loveu: Dzisiaj nasz opiekun roku (swoją drogą bardzo fajny człowiek) na wykładzie z diagnostyki powiedział bardzo mądre zdanie: po zdaniu histologii i anatomii można Was nazywać studentami, po zdaniu farmakologii i patofizjologii można Was będzie nazywać lekarzami ;) To tylko dowodzi jak ciężki rok mnie czeka. Także proszę o permanentne ciepłe myśli o moim powodzeniu w trudach nauki i kciuki kiedy będzie trzeba ;)
  17. O rany ! Kiedy one tak urosły? :loveu: A moja różowa niunia.. cudności !
  18. Wpadłam zobaczyć co słychac u mojej ulubionej mieszanki :loveu:
  19. No to od jutra czas wrócić do obowiązków :mdleje: Mam nadzieję, że nie będzie tak strasznie jak wszyscy wokół twierdzą.. Ptyś wakacjowy jeszcze [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2658/dsc0145h.jpg[/IMG]
  20. Ja bym zastosowała dopiero po badaniach. Na pewno warto będzie sukę wykapać po tych wszystkich skórnych rewelacjach, a ten sampon to najdelikatniejszy i najbardziej 'obojętny' jaki znam. Używamy od 5 lat, a wiesz jak jest z Galiną ;) Właściwie to nie szampon a płyn antysceptyczny.
  21. O rany.. chyba powala ich tym spojrzeniem :lol: :loveu: Czyli rośnie kolejne charakterne dziecko ;)
  22. Dopominam się o zdjęcia mojej różowej księżniczki :loveu:
  23. [quote name='ariss']Sylwia, czym Ty go czeszesz, musisz sobie sprawić jakiegoś filcaka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: najlepiej u Greya:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ototooo.. muhahahhhhahhha !
  24. Nonono tego puchu to on ma ! :mdleje: [B]Sylwia[/B], byś sobie czarnucha w końcu wzięła, bo coś sie uparła na te cz-sb :diabloti: [B]Ewa[/B], prawda w oczy kole :diabloti:
  25. [quote name='ariss']jeszcze tu Ciebie brakowało:mdleje::shithappens: :mdleje:[/QUOTE] Oj Ewa.. skąd ta zazdrość w Tobie? Wstydziłabyś się :diabloti:
×
×
  • Create New...