Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. O jaa duże to nowe sworzonko już :diabloti: To czekamy na zdjęcia po pierwszym odgruzowaniu :loveu: I jak przyjadę to możesz liczyć na dużo fotek malucha !
  2. [quote name='Doginka'] Jak tylko zdejmę wszystkie szwy;-)[/QUOTE] No to czekam czekam i zawczasu już się wpraszam na Bulwarek :loveu:
  3. A kiedy będe mogła poznać dzieciaka? :loveu:
  4. Ale niuniuś :loveu: A jak chłopaki? Taka sielanka jak na zdjęciach?
  5. [quote name='Talagia']Na pocieszenie dodam, ze dla zdesperowanych zostaja studia wieczorowe - w Wroclawiu w tym roku przyjmowali ponizej 100 pkt z obu matur :) [B]Ba, przyjeli wszystkich chetnych na wieczorowe[/B][/QUOTE] No coś Ty?! W Warszawie nie jest tak różowo.. W Lublinie z tego co wiem biorą pod uwagę też j.polski oraz j. obcy - choć nie bardzo rozumiem czemu :mdleje:
  6. [quote name='Saint']Ależ oczywiście, zapomniałbym.. Bardzo fajny Toudi z Galiny :D [url]http://dreakmore.tigana.pl/obrazki/drek10.jpg[/url][/QUOTE] Znów znów znów to robisz ! :mad:
  7. Ewuń, skoro już zaczynają patrzeć na te swoje piękne oczęta to domagam się wprowadzenia im do kojca piłek :diabloti:
  8. [quote name='Saint']Nie, nie.. w żadnym wypadku. Po prostu trzymam zdrowy dystans od psów tej rasy :D[/QUOTE] Jakubie, proszę o sprostowanie jeśli chodzi o mojego psa :diabloti: [quote name='ariss']Justa jak ja uwielbiam Twoje podejście do życia:loveu: tego co robisz:loveu:[/QUOTE] Mówią, że odpowiednie podejście to połowa sukcesu ;) Bez Waszego wsparcia pewnie załamywałabym się częściej niż mam to w zwyczaju :loveu: [quote name='Doginka']Przecież sznupki to najwspanialsza rasa:loveu:[/QUOTE] Zgadzam się w pełnej rozciągłości ! Raz sznaucer - na zawsze sznaucer.. [quote name='Caachou_']Ja osobiście wolą olbrzymy, ale nie podołałabym takiemu :lol:[/QUOTE] Najbardziej zrytą psychę mają średniaki :p Proszę trzymać jutro kciuki za mój egzamin z praktyk ! A póki co próbuję zmusić się do napisania sprawozdania.. co po miesiącu nic-nie-robienia wcale nie jest takie proste :mdleje:
  9. [quote name='Vectra'] eee , u nas przy ringach jest zawsze fajnie , wesoło :) zawiść to tam , poza mną , nie zwracam na to uwagi :diabloti:[/QUOTE] Wesoło było u Was przy rigu ostatnio na Warszawskiej ;) Podobnie przy haszczakach - aż w szoku byłam ! Ludzie przed wejściem na ring śmieją się, rozmawiają, podobnie po zejściu. Przy sznaucerach jakieś takie napięcie. Nie wiem z czego wynikają te różnice.. A po wszystkich ocenach po ringu biegała młodziutka stafficzka, która radośnie władowała mi się niemal na kolana chcąc dać buziaka :loveu: Rozkoszne zwierzaki, doprawdy ;) Oczywiście gratuluję sukcesów na wystawach, bo chyba jeszcze nie miałam okazji ;)
  10. Moja malutka !!! :loveu:
  11. Co ja widzę - moje rodzinne miasto ! :loveu: Jaśko urósł, Szpilka posiwiała, tylko Ty się nie zmieniasz :diabloti:
  12. Bardzo bardzo bardzo się cieszę !!!
  13. A mówią, że ludzi tak trudno namówić na wystawianie ;) No ale wiesz, mogłaś się tego spodziewać - po najpiękniejszym sznaucerze w Polsce i nie tylko :loveu:
  14. Jakies trudne do wymówienia te imiona :mdleje: Ale dostojne - trzeba przyznać ;) Codziennie oglądam Waszą stronę Ewuń :loveu: I moja mama niemal codziennie pyta co tam słychać u krecików ! I już nie mogę się doczekać kiedy będe mogła Was odwiedzić. A jak domki? Ludzie jacyś sensowni?
  15. Jak Raputek dzisiaj?
  16. [quote name='kaasik91']canon ef 100/2.8 macro :)[/QUOTE] no i wszystko jasne ;) stałka to jest to..
  17. [quote name='Bolsbokser']No to dobre warunki miałaś :)[/QUOTE] i pewnie jasne szkiełko? mogę zapytać jakie? bo nie mam podglądu ex.
  18. [quote name='Saint']Ja ze sznaucerem? oj nie... :D[/QUOTE] Gardzisz moim sznaucerem?!
  19. [quote name='Saint']może choć mała spineczka...?[/QUOTE] Pod warunkiem, że sam własnoręcznie jej założysz i sam własnoręcznie ją potem będziesz prowadził :p
  20. [quote name='Saint']Niet :D Kokarda musi być :D[/QUOTE] Nie każ mi z psa robić debila !
  21. [quote name='Saint']Załóż jej jakąś różową kokardkę na brodę :D[/QUOTE] Ma różową obrożę, nie wystarczy? :p
  22. [quote name='Doginka']Husky to stanowczo nie mój typ:shake:, chociaż lubię na nie patrzeć;-) Justa wyluzuj przed III rokiem - dasz radę, tylko nie panikuj;-)[/QUOTE] Oby oby, dziękuję Ci kochana :loveu: [quote name='Unbelievable']ja waflowałam na agility, na wystawę nawet nie zdążyłam wyjść, bo wolne chwile poświęcałam psu (siedział w klatce), więc nic co chciałam zrobić nie zrobiłam....:roll:[/QUOTE] I znów nie poznałam szanownego pana Grama.. [quote name='kaho']Justa nie wolno panikowac, przezylas I i II rok to przezyjesz i III :cool3:(nie wspominajac reszty:evil_lol:). Najwazniejsze, ze wiesz co chcesz robic (mimo wszystkich trudnosci) i niewatpliwie bedzie to sprawialo Ci przyjemnosc - nie wszyscy sa takimi szczesliwcami;). Nie moge juz doczekac sie Waszych fotek:cool3:;).[/QUOTE] III rok jest podobno gorszy niż wszystkie razem wzięte ! Ale fakt faktem, jestem szczęściarą.. Fotki będą, mam nadzieję ;) [quote name='Saint']Rozumiem, że Galina już wyszykowana? :P[/QUOTE] Galina odrasta, oby zdążyła.. Ale obie już czekamy !
  23. [quote name='Agnes']tak to faktycznie moglysmy Ciebie nie zauwazyc:evil_lol:[/QUOTE] Śmiej się śmiej - ludzie mnie na ulicy nie poznają, bo spodziewają się czarnej plamy :diabloti: Zaczęłam dziś układać notatki na III rok, druknęłam sobie plan i już widzę, że to będzie katastrofa :mdleje:
  24. A moja różowiutka panienka? Już nie jest megasłodka? :placz:
  25. [B]Pati[/B], w tej chwili ciężko mi powiwedzieć, bo zdjęć nie mam na dysku i nie mam jak sprawdzić numerka ;) No proszę Was.. właśnie aż się zdziwiłam, że nikogo znajomego nie spotkałam :mdleje: Ale najwyraźniej mało się rozglądałam, albo Wy mnie nie poznałyście bo byłam ubrana w fiolet :diabloti:
×
×
  • Create New...