-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='LeCoyotte']Albo, najlepiej, może ktoś by chciał portrecik:p[/QUOTE] A kto by nie chciał :diabloti: Pięknie na tych Twoich fotach - tak wakacyjnie :loveu:
-
[B]eria[/B] mam nadzieję, że obfociłaś tę sunię z miotu J Flavago :diabloti:
-
[quote name='Doginka']Bo go sprzedał jak się wyprowadziłam od Niego;-)[/QUOTE] Ah.. :mdleje:
- 21590 replies
-
A jesli to nie tajemnica, to czemu już nie jest u J ?
- 21590 replies
-
Jak bym mogła nie poznać mojej Różyczki? :loveu:
-
Ewuń, wstaw zdjecia, bo ja nie mam fejsbunia :placz:
-
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
Oj to super, że tak się udało ładnie psinkę wyprowadzić i oby było jeszcze lepiej ! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ogłoś konkurs kto pierwszy ten lepszy, albo może lepiej jakieś podchody w tym Twoim lesie, to szybko maluszka wyprawisz do nowej rodziny :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A pręgowana malizna kiedy do nowego domku? -
Gratuluję stadka szaraczków ! :loveu: Niech rosną zdrowo !
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Bonsai']odkąd przeprowadziła sie do W-wy ma go więcej. :)[/QUOTE] JAK TO..? :mdleje: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Beatko, przeoczyłam coś czy masz nowy sprzęcik? :loveu: -
Martyno, ostatnio tak Cię pełno na tej dogomanii, że skłonna jestem pomyśleć iż masz za dużo czasu :diabloti: :p Bardzo mnie zmartwiłyście, że waran z komody śmierdzi :placz: A do czego porównać ten zapach? Planowałam sprawić sobie takiego jak już będę mieszkać w mojej chatce (razem z moimi kurkami), nawet planowałam urządzić mu oddzielny pokój z podgrzewaniem podłogowym..
-
Liczę, że rano będzie nas więcej :diabloti:
-
[quote name='Avaloth']Nie miałam ani pół grama czasu niestety, byłam tylko 3,5 dnia, koncerty, krótkie zwiedzanie, zresztą nie byłam sama, i bez psa ;) następnym razem :D[/QUOTE] Na Urysnaliach byłaś? A mój bilet się zmarnował.. :|
-
[quote name='ariss']er a na dodatek dziś jeszcze szykuje się [B]średnia czarna sunia u koleżanki [/B]która mieszka 10km ode mnie wiec dziś lub jutro posypie się pełnia szczęścia Silverkowo olbrzymia:loveu: i czarno średnia:loveu:[/QUOTE] Ewuś, a czemu ja nic o tym nie wiem? :mdleje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:hmmmm: Gajka to jużdawno ma dom - a teraz może Sagą jesteś zachwycona? :evil_lol:[/QUOTE] Otototo tą olbrzymką co u Ciebie teraz jest ! Wybacz, ale sesję mam :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, jeśli chodzi o kalosze, to swego czasu miałam takie rozkosznie-różowo-kolorowe i po 2 tygodniach po 8h dziennie w oborze wylądowały w śmietniku, także nie polecam. A teraz mam takie prawdziwe gumiaki za 20zł i sprawują się doskonale :diabloti: Corpawda do miasta w takich to nie bardzo :diabloti: Grunt, żeby ta guma nie była zbyt wiotka, miękka, bo wydaje się, że wygodne będą i owszem, ale raz dwa popękają na zgięciach i po zabawie. A tak pozatym jestem zachwycona Gają :loveu: (nie, nie zapakować :p)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wniosek jest taki, że na jakim etapie człowiek by nie był to i tak zawsze będzie narzekać :p
-
Jak to miło czytać, że tyle osób we mnie wierzy - jesteście wspaniali :loveu:
-
[quote name='Ewa&Duffel']Ja też się bardzo cieszę, w ogóle strasznie szybko to zleciało, jeszcze niedawno tak się przejmowałam tą maturą, a teraz już dawno po, niedługo wyniki będą...[/QUOTE] Ja pamiętam jak w samotności szłam po wyniki mojej matury, a to już 4 lata.. ;) A teraz studia i .. sama zobaczysz jak to będzie :p
-
[quote name='dbsst']dziś Szpilka kończy 8 lat ale jakoś smutne to dla nas urodziny :([/QUOTE] Mówisz jakbyście się poddali, a nie można ! Pies nie ma świadomości chorób dlatego tak długo potrafi cieszyć się życiem ! Mów lepiej co powiedział weterynarz - ww chłonne wycinaliście? były w nich zmiany?
-
I ja gratuluję !!! Gordonek zaszalał z ilością potomstwa :diabloti:
- 21590 replies
-
Piękne spacerkowe fotki ! :loveu: I zazdroszczę, że już po maturze i wole masz ! [quote name='Bonsai']Mężczyźni są konkretni, zdecydowani, pewni siebie.[/QUOTE] Ola, ja widzę, że musisz mnie chyba zapoznać :diabloti:
-
Szpileczko, nie poddawaj się !