Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='bernenczyk14']Wiesz co, nie radze ci kupowania tej psiej, podgrzewanej zabawki, bo ona wcale nie trzyma ciepła przez te ok. 45 minut tylko przez 5 minut, ja ją dostałam jako dodatek do prenumeraty i w tych łapkach ma dziury od takich plastykowych ,,zaczepek" ktore trzymaly te zabawke przy tekturze. jest ona mala bo ok. 15 cm a z glowa i z ogonem 24 cm. Ogólne wykonanie jest fajne, ale jako podgrzewana zabawka to zupelny niewypał:shake: Jak zamawiałam ,, mojego psa" to tez sie modliłam zeby mi ta podgrzewana zabawke przyslali, no i to zrobili ale ja jej nie polecam, wiec wybierz sobie jakąs inną zabawke:lol: no chyba ze chcesz sie przekonac to kupuj, ale dla mnie to naprawde szkoda kasy:oops:[/QUOTE] ja nie mam szczeniaka i wcale nie zamierzałam jej podgrzewać ;) raczej jako maskotka, które mój pies uwielbia.
  2. [URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_3080.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_3080.jpg[/URL] Aaaaa moja ulubienica pomarańczowa, rewelka :loveu::loveu::loveu: więcej fotek Olu, więcej !
  3. [quote name='smallpati']pff też mi sprawiedliwość :evil_lol:[/QUOTE] świat nie jest sprawiedliwy :diabloti:
  4. Jaki tu szczyle.. Galina ma 5,5 :eviltong:
  5. A uciekał na dźwięk klikera z podkulonym ogonem? Powinnam ją chyba tym karać :evil_lol: :eviltong: A wytrzałów jaszczurka sie niegdy nie bała, ona całego sylwestra w domu przesypia :loveu::multi:
  6. [quote name='smallpati']Ja tez mam ten problem, bo nie klikam, ale chyba wprowadzę ta metodę :evil_lol:[/QUOTE] Ja tez ni klikam, więc precyzyjne komendy sa raczej awykonalne w naszym przypadku. A dlaczego? Bo jaszczurka nienawidzi dźwięku klikeraaaa. :loveu::evil_lol:
  7. Hmmm.. ale on robi wszystko na raz oprócz tego co ma zrobić :diabloti: Galina też jest niecierpliwa i czasem jest tak, że zrobi co ma zrobić, a zanim dam jej nagrodę robi jeszcze 5 innych rzeczy - własnie z tej niecierpliwości :mdleje: Co nie zmienia faktu, że Gram jest rewelka :loveu: A może kilka komend sobie od Was zapożyczę, choć nie wiem jak maleństwo nauczę ich bez klikerrrrra :eviltong:
  8. Wiesz co, chwilami mam wrażenie, że część rzeczy to zwykłe strzały :evil_lol: Ze strony Gramisława :loveu: Mówisz mu "a kuku!" a on robi wszystko, co robił wcześniej - obroty, zdechloty, turlanie i inne bajery :evil_lol: Może te wszystkie komenty mają podobną intonację i dlatego mu się myli? Ale grunt, że pracujecie, bo pies się nie nudzi. Ajjjj :loveu:
  9. [quote name='smallpati']ja właśnie się boje że będą się wpijać :razz: ostatnio szelki jej całe pachy zdarły, ja nie wiem co ona w tych szelkach wyczynia, ale jak ma za mało luzu to zaraz wszędzie ją obdziera :roll:[/QUOTE] jeśli ją poobcierały pod pachami tzn, że były za blisko i źle je wyregulowałaś. trzeba na tyle poluzować obręcz wokół szyji na tyle, żeby pasek wokół klatki piersiowej był w okolicach zakończenia żeber.
  10. Biorę [URL="http://p.animalia.pl/img/produkty/tresc/psy/ps_109.jpg"]to[/URL] i [URL="http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/psy/ps_101.jpg"]to[/URL] tylko nie wiem czy przejechać się do kakadu, czy wziąć odbiór własny w animalii :roll::shake:
  11. [quote name='smallpati']ma 49 (teraz 52 bo w zimie jest zarośnięta bardziej :evil_lol:), no ale przecież nie kupię jej aż tak dopasowanych szelek, bo będą ją ogniatac.[/QUOTE] Galina ma w klacie dokładnie 52cm i szelki założone i rozciągnięte na maxa mają jeszcze luz (na dwa palce) W Lkach się utopi.
  12. [quote name='smallpati']Mała to ona jest ale ma szeroką klatkę, ma dokładnie tyle ile maksymalny obwód rogza, a przecież nie kupię jej tak dopasowanych szelek bo będą ją gnieść :razz:[/QUOTE] No chyba mi nie powiesz, że ma ponad 52 cm w klacie? :-o
  13. [quote name='smallpati'] Kurcze chciałam jakieś szele kupic, ale [B]M rogza są za małe[/B] a L za duże, podobnie w RD i innych firmach :razz:[/QUOTE] Chyba żartujesz ?! Galina w M chodzi i wcale nie są za małe, a przecież Moli jest na pewno węższa w klacie i ogólnie mniejsza.. :roll:
  14. [B]Tinka[/B], :loveu: [B]Kamila[/B], Tak tak - biologię komórki, czyli I część histo :multi: Kolos z II części będzie dopiero w styczniu i wtedy się okaże. Teraz dopiero chłonny robimy, więc daleka droga.. :diabloti:
  15. Z tej radości.. [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7927/dsc2143bw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/8273/dsc2147oy6.jpg[/IMG] Jestem histo-bogiem :loveu::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  16. Ciągle go nogą poganiasz :evil_lol::loveu:
  17. Ajjjj dziękuję wszystkim :loveu: Sama jeszcze nie mogę w to uwierzyć - udało się :multi: :mdleje: A już zaczęłam popadać w depresję i miałam stany lękowe :shake: No to jestem na półmetku, jeszcze tylko kolosik z narządów w styczniu i jakoś dokoleboczę się może na II semestr :eviltong: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4117/dsc2134ns6.jpg[/IMG]
  18. Wiecie co? Zdałam histologię.. :mdleje:
  19. [quote name='ariss']czy możesz mnie oświecić jak Ty to robisz,że śnieg wychodzi jak śnieg a nie jak jedno wielkie przepalenie????[/QUOTE] wasia jest po prostu zawodowym fotografem :loveu: to teraz szturmem na sesje do niej :multi::loveu:
  20. [quote name='puzzle']Ja tez mam taka nadzieje, ale badzmy dobrej mysli, chcialabym wpasc na miedzynarodowke do Wawy, jezeli nie w przyszlym sezonie, to jescze w nastepnym, jak nie.... no to wymiziam kiedys babcie Galuche:evil_lol:. Swoja droga wiem jak latwo jest sie minac na wystawie kiedy sie z kims nie umowi. Oglada sie tez zdjecia w necie, ale na zywo ludzi ciezko rozpoznac. Z ariss stalam na jednym ringu i kicha:shake:.[/QUOTE] Spoko spoko, jak już wybierzesz się do Warszawy to Ci nie odpuszczę :loveu:
  21. [quote name='Ka-ka']jak ustalę z nim wspólną wersję wydarzeń, to pogadamy :diabloti: :eviltong:[/QUOTE] Nono to będzie temat na okładkę brukowców :diabloti:
  22. [quote name='Tinka:)'][url=http://www.urzadzamy.pl/sypialnia/pomysly-i-aranzacje/na-mocny-sen,5492_6812.htm]Na mocny sen - sen, usypianie, nastrój, wyciszenie, spanie - Pomysły i aranżacje - Urzadzamy.pl[/url] :diabloti: u mnie byłyby to tylko grube poziome pasy na jednej ścianie... oj byłoby mdło : P ja nie lubię takich kolorów memłakowatych :diabloti: ja mam czerwoną aktualnie :loveu: znowu :diabloti:[/QUOTE] A byłaś może kiedyś w [URL="http://www.ikea.com/pl/pl/"]IKEA[/URL] ? Janki lub Marki pod Warszawą.. tam są rewelacyjne ekspozycje - bardzo inspirujące :loveu: [URL="http://www.ikea.com/PIAimages/54713_PE162402_S4.jpg"]http://www.ikea.com/PIAimages/54713_PE162402_S4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='WŁADCZYNI']karma w torebkę, torebka w ręczniczek i lekko walnij o stół pare razy - granulki karmy rozkruszą się na tyle żeby przelatywać przez otworki;)[/QUOTE] Ajjj jutro spróbuję ! Jeśli się uda to znów sie na psa wykosztuję :eviltong: Ale lepsze to niż kolejna obroża :loveu: [B]Ala[/B], te spodki wydają mi sie mało praktyczne, to już lepiej frisbee kupić ;)
  24. Ala, ja myślę teraz o takim czymś [IMG]http://www.petstages.pl/resources/img_d/196_106.jpg[/IMG] lub takim [IMG]http://www.petstages.pl/resources/img_d/198_109.jpg[/IMG] Tylko nie wiem co tam mogę wrzucić, bo Galina alergik i niewiele co może jeść.. :shake: A dziurki są niewielkie i chyba sie granulka karmy nie zmieści tam. Też jestem zakochana w petstages :loveu: U nas w Warszawie są w sumie dostępne, więc obmacam i dopiero na coś się zdecyduję.
  25. Czerwień bardzo ożywia pomieszczenie, ale na dłuższą metę staje się męcząca, szczególnie jej duże powierzchnie. Jeżeli - polecam dodatki, a nie malowanie ścian ;) Ja myślałam o kawowej tonacji (3 ściany mleko z kawą, jedna ciemna kawa), ale stwierdziłam, że będzie mdło. A niedawno kupiłam sobie przecudną amarantową pościel :loveu: No piękna jest, aż szkoda ścielić łóżko :loveu:
×
×
  • Create New...