Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='LeCoyotte'][url=http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=pies&tr=ros-auto&x=0&y=0]pies - Tłumacz - Onet.pl Portal wiedzy[/url] соб'ака :cool3:[/QUOTE] ale ale.. przed akcentem czyta się a. przynajmniej tak mi coś świta z lekcji russkiego z LO ;)
  2. Oczy masz przepiękne :loveu:
  3. [quote name='LeCoyotte']4 pancerni i [B]sobaka[/B]:loveu: tylko tych trzech coś brakuje:eviltong:[/QUOTE] chyba sabaka :cool3::diabloti:
  4. [B]Aniu[/B], tak czy siak należy grzecznie przytakiwać :loveu: a co do adrenaliny.. hmm masz racje - adrenalina mi tak skacze, żem gotowa siekiery czasem użyć :diabloti: ja pitole - powłoka wspólna z histo to kosmiczny temat :mdleje: [B]Martyna[/B], cześć czołgiści :loveu: [B]Waszko[/B], u fryca byłyśmy - w październiku :evil_lol::eviltong:
  5. [quote name='.ania']Histo-bogu powinnaś wiedzieć jak oszukać swoje komóreczki zmarźlaczki :evil_lol::eviltong: Weekend z chemią... już się nie mogę doczekać pon i ćwiczeń z Panią Bożenką, a jeszcze bardziej pytań na kolosie :loveu::diabloti::loveu: A biedny nerwo-bóg musi dziś posprzątać, zrobić sałatkę i ogarnąć kołtun mojego psa:roll::placz:[/QUOTE] ahhh - jestem histo-bogiem :loveu: jak dobrze, że mi przypomniałaś :loveu: haha. ja wychodze z założenia, że i tak na I termin nie dam rady się nauczyć, więc może powtórzę mój wyczyn z pierwszego kolosa :loveu: II terminy są sympatyczniejsze :diabloti: ale ćwiczenia z bożenką to coś idealnego na poczatek tygodnia :loveu: jakimi my jesteśmy debilami, prawda? :evil_lol: aj aj aj - sprzątanie :mdleje: ja najpierw powinnam wygarnąć ścieżkę do wyjścia, bo na te chwilę jest niemożliwością wydostać się z pokoju :evil_lol:
  6. [quote name='.ania']Coś pusto tu u Was w galerii ostatnio... :cool3:[/QUOTE] oj bo zimno. i mokro. i jaszczurka zapuszczona. a ja mam ciekawsze zajęcia na tę chwilę :razz: no iiii. w końcu sama dobrze wiesz - nauka :diabloti: nerwo-bogu ! :loveu:
  7. A ja powiem Ci waszuniu, że masz OGROMNE serducho dziewczyno !!! Boluś miał dzięki Twobie cudowną końcówkę życia. Kicia ma cudowny początek. A Pepcia jeszcze szczęśliwie pożyje, zobaczysz ! :multi: Weź pod uwagę, że jej łakomstwo było stanem anormalnym, dlatego wydaje Ci się w tej chwili przepaścią między tym co było, a co jest teraz. Luna przecież też lubiła sobie zostawić w miesce (dopóki Bolo się nie pojawił) i co? Żyje i ma się dobrze. Proszę myśl pozytywnie !!! A my jesteśmy z Tobą i wspieramy :loveu:
  8. Ale patrząc na zdjęcia od razu widać, które to suki, a które psy :loveu: Czyli jedną suńkę masz na współwłasność, a jedna zostaje u Ciebie w domu? Bo już się zgubiłam :eviltong: A masz może zdjęcie wszystkich razem jakimś cudem? :loveu: Choć przypuszczam, że wymagałoby to przyklejenia ich do posadzki ;)
  9. [URL="http://images45.fotosik.pl/39/b6800845f5ced89c.jpg"]http://images45.fotosik.pl/39/b6800845f5ced89c.jpg[/URL] A pamiętasz jak mówiłaś, że się nie da? ;) Pięknie jest, tylko czemu takie małe? :placz:
  10. hahaha a takie szczeniaki to da radę na ręce jeszcze wziąć? :evil_lol: piękna :loveu:
  11. [quote name='Tinka:)']:loveu: :evil_lol::evil_lol: on i tak już ma depresję :evil_lol: jak mama dzisiaj do niego mówiła: jesteś zły, wstrętny!(osikał wycieraczkę) to sam z siebie zrobił wstydź się, tak jakby wiedział o co chodzi :evil_lol::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: czas na nową komendę "osikaj!" :diabloti: a potem "posprzątaj!" :loveu::evil_lol: co do pluszaka z gryki - galina też go ubóstwia, a najbardziej łapki i ogonek :eviltong::loveu:
  12. [quote name='Tinka:)'][B]Jaysta[/B]- specjalnie dla ciebie :loveu: chociaż trochę marne :diabloti: [/QUOTE] że to dla mnie ?:loveu::evil_lol::eviltong: "dooooob.... NIE NIE NIE" :loveu: "smutny. smutny. smutny.." wstydź się, psa w depresje wpędzasz :diabloti: "czołgu.." :mdleje: :loveu:
  13. Kocio-psie fotki rewelka :loveu: Ależ szybko się dogadały ! :multi::loveu: Mam nadzieję, że z Dirulcem już w porządku? :roll:
  14. [quote name='betty_labrador']ze pozwole sobie przypomnieć- Justa byla ubrana dosc zakrywająco i nie narzekala :evil_lol: ;> Jeszcze te buty kryte Oo.[/QUOTE] bo mnie jest wiecznie zimno ! a tamtego dnia było mi przyznaję - ciepło - ale żeby jakiś zaduch ? bez przesady :lol:
  15. [quote name='LeCoyotte']ile zdjeć:o :multi: chyba muszę z kogoś wziąć przykład.. :cool3:[/QUOTE] coś ty.. ona wyrabia normę za nas wszystkich :evil_lol:
  16. Ooo.. widzę że i Ty skusiłaś się na petstages :loveu:
  17. [quote name='ariss'][B]Justa,[/B]a Kabaty:razz:zapraszamy kiedyś na wspólny spacerek:razz: [B]puzzle[/B],z myślą o niej wrzuciłam tu te foty:razz:[/QUOTE] To ja zapraszam w moje skromne progi :diabloti: Tak, to tylko dowód na to, że Gass nadaje się na przyszłą matke mego szczylka :loveu:
  18. A gdzie byłyście? :cool3: Emo-Gassi :loveu::evil_lol:
  19. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][COLOR=Navy][B]to już wiesz :) W Wawie był ukrop i nie było czym oddychać :eviltong:[/QUOTE] narzeeeeeekasz :diabloti:
  20. [quote name='betty_labrador']raczej pomyslalabym ze upał Cie męczy :eviltong:[/QUOTE] buhahhhhhhha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. No to byc może uczulona jest też na laktozę.. Rzadko kiedy jest tak, że pies uczulony jest tylko na jeden czynnik, zazwyczaj jest ich więcej i dużo z nich niestety znajduję sie w karmach dla psów. Pozostaje albo samemu gotować - i używać tylko produktów, co do których mamy pewność, że sa bezpieczne. Albo dobrać karme odpowiednią nie tylko pod względem nazwy (bo to, że na jagnięcine nie jest uczulony, nie znaczy, że nie jest na inne składniki. czasem do karm z jagnięcina dodawany jest tłuszcz z drobiu - trzeba bardzo uważnie czytac etykiety). No i przedewszystkim - nie radze eksperymentować na psie alergiku, bo zaczerwienienie to mały pikuś, gorzej jak obajwy sie nasilą.
  22. [quote name='Nera-'] jednaj poszukuje czegos solidnego a nie ladnego :shake:[/QUOTE] W dzisiajszych czasach myślę, że da sie to pogodzić ;) Pozatym solidna obroża dla małego psa (nawet ciągnącego) i dla labradora to dwie rózne kwestie ;)
  23. Dobrze byłoby wiedziec na jakie składniki psina jest uczulona, bo tak w ciemno szukać karmy to ciężko.. szczególnie jeżeli chodzi o psa niejadka :roll: Mój pies zje wszystko i każda karma jej smakuje - tylko nie każda służy, a i tak były przejścia z dobraniem odpowiedniej diety.. Polecam zrobic testy i na tej podstawie dobrać odpowiednią dietę. Myślę, że w tej chwili jest taki wybór karm dla alergików na rynku, że znajdzie się coś co sunia lubi - poproś weterynarza o próbki, zobacz czy psu smakuje.
  24. [B]weszko[/B], całkiem mozliwe - ja się nie znam na kocich umaszczeniach ;) takie pierwsze skojarzenie koloru :loveu:
×
×
  • Create New...