Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Jakie tu miłe tematy :eviltong: Siema Beatko i moja suko :loveu:
  2. Justa

    Galeria LENKI

    [quote name='drzalka']wygląda to tak [url]http://i42.tinypic.com/10f2lg3.jpg[/url][/QUOTE] koniecznie do weta, bo wygląda na to, że uszkodzona jest tkanka podskórna. pozatym brzegi rozcięcia są daleko od siebie i raczej nie ma szansy, aby się to samo zarosło.. weterynarz pewnie zszyje, ale da też antybiotyk, bo sama woda utleniona niewiele tu pomoże - odkażenie tak rozległej rany to trochę za mało ;) wymiziaj wariata ;)
  3. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_3194copy.jpg Jakież piękne nostalgiczne zdjęcie.. Widziałabym w lekkiej sepii i bez tego farfocla po lewej :loveu: Zainspirowana Twoimi zdjęciami byłam dzisiaj na Starym Mieście - ludzi jak mszyc i ta masakryczna choinka na zamkowym - jak z plastiku :diabloti:
  4. Maluchy weszły już w ten fajniejszy w moim mniemaniu okres - już nie chomiki, a jeszcze nie totalna demolka :loveu: Ola pokażesz jak pomarańczowa wygląda? Ciekawam, bo najbardziej mi się podobała :multi: Żeby Nowy rok nie był gorszy od poprzedniego ;) Nafula ma urodzinki? (gg) Jeśli tak, to jak najmniej problemów zdrowotnych dla niej, bo całą resztę ma :loveu:
  5. wesołych świąt waszeczko :loveu: a w nowym roku.. żebyście domek skończyli na tyle, aby dało się juz tam mieszkać. żeby pepcia i luniasta i fifi ci kłopotów nie przysparzały. żeby zdrówko było - bo to najważniejsze. trzymajcie się ciepło :loveu:
  6. [B][CENTER]Wszystkim odwiedzającym wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz żeby ten przyszły rok nie był gorszy od mijającego ;)[/CENTER][/B]
  7. Galiny nie mam, ale wrzucę coś, żeby zastoju nie było. tatry. wrzesień '07. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2686/dsc0738fv9.jpg[/IMG] Postanowiłam w końcu zrobić coś ze zdjęciami zalegającymi na dysku.. ;)
  8. [quote name='Tinka:)'] prawda? tylko mam teraz na głowie nieokreślonego kołtuna, boję się iść do fryzjera :evil_lol:[/QUOTE] Masz rację - fryzjer to moc nieczysta :diabloti:
  9. Helloł kochani :loveu: Wczoraj w tę cudną śnieżycę spacerowałam sobie po lesie na wacie :loveu: Galina wczoraj przeszła samą siebie.. Dała się miziać, co więcej domagała się miziania (!) a na koniec wywaliła się do góry kołami :crazyeye: To do niej niepodobne jeśli chodzi o nowo poznane osoby.. Jak widac dobry to człowiek jest :cool3:
  10. Martyna, ale Ci już włosy urosły :-o
  11. Dzień dobry :diabloti: Niestety nic na to nie poradzę, że wracam do domu, kiedy na dworze już jest ciemno - a to niestety owocuje brakiem fotek. Dzisiaj ostatnio dzień na uczelni aż do 5 stycznia :loveu: A potem już tylko sesja i już chyba będzie coraz jaśniej na dworze, coraz cieplej i wogóle ah niah. A teraz czas wziąć się za porządki przedświąteczne, za pieczenie pierniczków (Aniu, przypominam o przepisie :diabloti:) i można jechać. Kierunek Lublin :loveu:
  12. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1080376.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1080376.jpg[/URL] Bosz, Gramciu.. :placz::placz::placz: Wyślijcie tego zaklikanego biedaka do mnie..
  13. [quote name='eria']ale szkieleciory fantastyczne :loveu:[/QUOTE] niewątpliwie się zgodzę :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='.ania']Bardzo ładna Galina:loveu: A Ty co sie obijasz co?:eviltong::mad: do nauki! :evil_lol: A ja właśnie piekę pierniczki na święta :loveu: tzn piekarnik piecze i w przerwie zastanawiam się nad prezentami od Mikołaja dla moich futrzaków, stanowczo za duży wybór bo nie mogę się zdecydować co dla kogo...:roll:[/QUOTE] Wiadomo, że łada - bo moja :evil_lol::loveu: No właśnie Aniu, jakbyś Ty wiedziała jak ja bym chciała się zabrać do nauki.. A nie mogę:placz: Potrzebuję świąt ! Kilku dni totalnie bez nauki, wtedy może będę miała jakiś głód wiedzy, bo póki co to.. szkoda gadać ile razy dziennie usiłuję się za coś wziąć :shake: Już pierniczki? Święta są za tydzień !:eviltong: A może podrzuciłabyś mi sprawdzony przepis, bo co roku mam ochotę zrobić, ale u nas w rodzinie jakoś nie ma pożadnego przepisu:roll: Dla buldożerki proponuję termofor:loveu: Aniu będziesz dziś na negocjacjach? Bo ja się wybieram :roll:
  15. Jakby kto pytał, u nas bez zmian. Dzisiaj trochę słonko wychodzi, to człowiek od razu ma jakiś lepszy humor. Aczkolwiek chciałoby się wiosny.. Jaszczurka całe dnie śpi. Ja śpię ile tylko mogę. I świat się kręci :cool1: Wydaje mi się, że nie było. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3247/dsc0774iisw5.jpg[/IMG] No i mój helix :loveu: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2408/dsc2219iihh8.jpg[/IMG] 1,5 tygodnia mija. W nocy nie budzę się z bólu, także jest dobrze. Idźcie w pokoju :diabloti:
  16. [quote name='betty_labrador']hehe, a ja mam cieplu futrzany kaptur i czapki uzywam tylko na spacer z psem :P hehe argument powazny Justynko :eviltong: nie mozesz naciskac węża :cool3:[/QUOTE] a ja mam ciepłe włosy :diabloti: węża to mogę, bo już zagojony.. :cool3: gorzej z moim nowym nabytkiem :cool1:
  17. [quote name='smallpati']nie chodzę w czapkach[/QUOTE] bardzo słusznie, od czego jest futerko na głowie? :cool3: a teraz mam dodatkowy argument - kolczyka nie mogę przyciskać - specjalnie dla mamy, żeby sie nie czepiała :diabloti:
  18. a na cóż tyś jej to założyła? :mdleje::mad:
  19. ja uważam, że nikt nie ma prawa zakładać, że może lepiej będzie jak nie poznam prawdy. bo każdy ma prawo do prawdy. niezależnie od sytuacji.
  20. [quote name='betty_labrador']a moze czasem takie kłamstwo wynika ze strachu przed ujawnieniem prawdy? bo nie jest znana konsekwencja jej wyjawienia?[/QUOTE] a uważasz że strach usprawiedliwia kłamstwo?
  21. [quote name='betty_labrador']nawet jak chca zataić cos pozytywnego? :P[/QUOTE] nie mówienie całej prawdy to też kłamstwo..
  22. [quote name='ariss']nie:crazyeye:to niemożliwe:placz:jak mogłaś mnie w tak drastyczny sposób uświadomić i to jeszcze przed samymi świętami:placz::eviltong::evil_lol:[/QUOTE] nigdy nie jest za wcześnie, ale czasem jest już za późno.. więc ciesz się i raduj kobieto ! :loveu: [B]anetta[/B], jazdy to ja skończyłam w październiku :eviltong:
  23. [quote name='LeCoyotte']ja sie nie znam:evil_lol: ale zawsze słyszałem przez O, chyba że to nieuki mówili i tacy sami powtarzali:lol:[/QUOTE] wszyscy kłamią.. :diabloti:
×
×
  • Create New...