Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [URL="http://img26.imageshack.us/img26/4730/dsc0018cca.jpg"]http://img26.imageshack.us/img26/4730/dsc0018cca.jpg[/URL] Matulu jedyna :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu: Ale w tym związku rządzi ta dumna i blada po prawej :evil_lol: [B]Doginka[/B], ja Ci dam ciach i po bólu.. :diabloti:
  2. [quote name='LeCoyotte']a czy Ty w ogóle wiesz kiedy jest lipiec???!:shake: chyba sobie nie zdajesz z tego sprawy:shake: tyle czasu:shake: :diabloti:[/QUOTE] Tyle czasu? :mdleje: Toć ten czas leci jak szalony :placz: Sesja od poniedziałku, a kończy się 26 :placz:
  3. [quote name='malawaszka']no szybko, czy wolno to tragedia tak psu krzywdę zrobić :placz: przy łupim obcinaniu a ona akurat nie ma lęków przy uszach i taka kochana jest, tylko w złej chwili się ruszyła :-( nienawidzę tego :oops: i potem już uszka nożyczkami wyrównałam[/QUOTE] A widzisz, to pewnie dlatego Twoja czujność została uśpiona.. Ja to się strasznie cykałam przed tymi uszyskami, bo to nnewralgiczny punkt Galiny i jak widziałam jak się Ewa męczyła, to mnie straszchol obleciał :oops: Zagoi się, tak naprawdę to jesteście temu współwinne ! :eviltong:
  4. [quote name='LeCoyotte']ja już tęsknię za kolorowymi fotami Gass wyławiającej z jeziora pół drzewa :loveu: :diabloti:[/QUOTE] Na pewno takie fotki będą w lipcu :diabloti:
  5. [quote name='Feigned']u mnie zapadła decyzja. Sprzedaję swojego Olympusa i kupuję lustro, Olympusa e 510. Pewnie z kitem 14-42. Ale może jak rodziców namówię to kupią zestaw z dwoma kitami: 14-42 i 40-150. Tylko właśnie nie wiem czy warto, może lepiej już kupić ten z jednym kitem i zbierać później na jakiś lepszy obiektyw? hmm. Mam tylko nadzieję, że ktoś kupi mój aparat. :cool1:[/QUOTE] Lepiej kupić zamiast tych 2 kitów jeden porządny obiektyw..
  6. Ucho ponoć szybko się goi ;) Mnie tak nastraszyli tymi uszami, że cała się spociłam jak głowę robiłam :diabloti:
  7. Hmm.. ale tak czy siak to będzie widać, bo ja tam jestem świadoma jak wygląda zdjęcie surowe :diabloti: Pięknie specu od widoków :loveu:
  8. Łohohooooo Elegancja Francja :diabloti: I jeszcze smycz do kompletu - nonono :cool3: Ślicznie Azulka wygląda :loveu: A jeśli chodzi o smycze - wszystkie (dwie) mam przepinane, bo takie lubię, choć sama siebie w tym wypadku nie rozumiem, gdyż zawsze przepinam na najkrótszą i mogłabym kupić rówie dobrze zwykłą :evil_lol:
  9. [URL="http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P6079866.jpg"]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P6079866.jpg[/URL] Wygląda jak Parson :loveu::loveu::loveu: A zabawki z tej serii są rewelacyjne :multi:
  10. [quote name='Vectra']Franek dostanie piłkę w pysk :diabloti: a Manio będzie miał odrobinę ograniczoną wolność :shake: jedną cieczkę jakoś przeżyliśmy :lol: może damy radę , ew Marysia pojedzie do babci na kolonię ;) staram się o tym nie myśleć .. bo gęsiej skórki dostaję :shake: [/QUOTE] Mnie to zawsze intrygowało jak ludzie ze stadkiem psów różnej płci sobie radzą - psów niekastrowanych i niesterylizowanych rzecz jasna ;) Po namyśl stwierdzam, że zostanę chyba przy samych sukach :diabloti: Chociaż moje właśnie zacieczkowało i doprowadza mnie do szału :angryy:
  11. Wpadłam obejrzeć szcześliwe psy.. daleko nie musiałam szukać :loveu: [URL="http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/czerwiec%202009/08%2006%"]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/czerwiec%202009/08%2006%[/URL] Vectra, a co Ty zrobisz z Maniurkiem jak bedzie w okresie rozpłodowym? :razz:
  12. [quote name='LeCoyotte']3 fotki w braketingu +/- 2EV i składanie w PS;) to tak w ogromnym skrócie:evil_lol:[/QUOTE] I to jest ten HDR cały? :roll: Bo wizulanie bardzo podobny :razz:
  13. [quote name='weszka']Śliczna elegancka dziewczynka :)[/QUOTE] Haha po prostu bardziej zadbana jak nieco ogolona, bo przedpiersie i tyłek i policzki - coś mi za dobrze maszynka jechała i ją ogołociłam :evil_lol:
  14. Ale wyrosła :-o :loveu: Gartulacje ! :multi:
  15. Z tym busem to bardzo dobry pomysł - i możnaby kiedyś pojechać, choćby nad jakieś jeziorko :diabloti: Fotka dla mnie :loveu::loveu::loveu:
  16. Dziękuję wszystkim za postrzymanie na duchu :multi: :loveu: Przeraziłam się nieco, bo wcześniej miewała cieczkę rzadziej, ale wiadomo - mogło jej się coś tam rozregulowac - to żywy organizm, a nie maszyna. Gaciochy póki co założone, pies lata jak opętany i ociera się o wszystko - hormony szaleją :mdleje: Ale dobrze, na wakacje będzie spokój ;) [B]Martyna[/B], najgorszy jest chyba ten pierwszy rok - ale ludzie przez to przechodzą, więc chyba się da ;) Stresować za bardzo też się nie można, bo nie trudno o rozstrojenie psychiczne, a przecież uczyć się trzeba - nie ma czasu na lamenty :shake: Weterynaria - u nas to wygląda trochę inaczej, bo człowiek uczy sie przez cąły semestr, a nie tylko w sesji, co za tym idzie - przez cały semestr jest zestresowany, a co za tym idzie przyzwyczaja się do stresu ;) Weterynarze po studiach to tacy spokojni i opanowani ludzie.. ciekawe czemu :diabloti: A nakręcony właściciel lata wokół zwierzaka i weterynarza i sie dziwi, czemu ten nie reaguje równie emocjonalnie :evil_lol: :eviltong: A właśnie, powiem Wam że miałam ostatnio zaliczenie u pani doktor, która nam dawała lekcje przedsmakową przed rozmową z właścicielem zwierzaka. Pytała gdzie ten pęcherz moczowy leży i jak to i czemu tak a nie inaczej. I jak tylko usłyszała jakąś niepewnośc w głosie od razu alarm - trzeba być pewnym tego co się mówi, bo inaczej i właściciel będzie niepewny co się ze zwierzakiem dzieje. Ogólnie po takim przemaglowaniu człowiek aż nabiera ochoty do nauki :razz: [B]Ewa[/B], ISO chyba 800 albo 1000 więc wyobraź sobie jak mało światła miałam :evil_lol: A zdjęcie takie no, bez rewelacji, ale dokumentujące gorący czas :cool3: Uszi mi wyszły, musze przyznać. Ale słuchaj ile się za nie zabierałam :mdleje: Nie wiedziałam z której strony je podejść i wziąć i czy ta mała kanalia się nie wyrwie i strumień krwi nie pocieknie. Z lewym poszło nadzwyczaj szybko, z nadmiaru emocji nawet zapomniałam do Galiny gadać :evil_lol: Prawe było małym dramatem, ale w końcu tez się udało - warunek, musze siedziec po lewej stronie, bo po prawej jakiś chyba zły ciek wodny jest :diabloti: Reszta fotek po cieczce, czyli akurat jak trochę odrośnie wyłysiała klata :lol: [B]weszka[/B], ktoś te nasze zwierzaki leczyć musi w przyszłości :multi: [B]Sylwia[/B], moje weterynaryjne książki dotyczą tylko budowy na dzień dzisiejszy :shake: Po sesji skoczę do biblioteki weterynaryjnej to może coś mądrego wyszukam o zaburzeniach układu rozrodczego ;) [B]Agnes[/B], 5 a 6 miesięcy spoko, ale ona wcześniej miała co 7-8 :shake: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2141/dsc0814.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6258/dsc0819.jpg[/IMG] No to wracam do nauki..:placz:
  17. Nie no - Galina chyba ma cieczkę :placz: A ostatnio miała 5 miesięcy temu.. Martwić się?
  18. Sesja.. [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/6348/dsc0841y.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/7571/dsc0832v.jpg[/IMG]
  19. Apeluję o fotki mojej ulubionej średniaczki :loveu:
  20. [B]weszka[/B], mnie się przez Ciebie w nocy takie dołujące sny śnią (to znaczy dołujące są po przebudzeniu) :placz: Dziś mi się śniło, że dorobiłam się olbrzyma i kota :placz::placz::placz:
  21. [quote name='Tinka:)']właśnie! nie napisałaś jeszcze że zanim jej podam jedzenie musi minąć 2-3dni:mad: ale Stefania zrobiła kupcię i jest spoko :loveu: całą noc spała na ściance- wiem bo się często budze i zaglądałam ;) jak jej zapaliłam dzienne światło to jak się nagrzało poszła do swojej kryjówki. Cały czas przed terrarium ja albo pies :diabloti: podoba mu się ale nie szczeka ani nie drapie pazurami, tylko się patrzy ;) świerszcze zeżarły 3 plasterki marchewki :diabloti: larwy zeżarły wszystko co im dałam:cool1: i tak oto się mają moje zwierzątka futerkowe :loveu:[/QUOTE] A tego nie doczytałam :razz: Na ściance? A jak jak ona nie ma przyssawek podobno? :-o Paranoja, karmisz jedzenie :mdleje:
  22. [quote name='Bzikowa']Stefcia czaaaad :diabloti: Tylko co ona ma takie dziwne oczy ? :crazyeye:[/QUOTE] Ona ma fajne ruchome powieki ! :diabloti: Martyna, nie stresuj jej, daj jej się zaaklimatyzować i nie martw sie jak będzie się chować na początku, ptoem będzie rozpoznawać Cię po zapachu i sama wchodzic na rękę. Muhhahhhha ale jestem mądra :evil_lol:
  23. [quote name='betty_labrador'] powiedz mi, w ktorej karmie i kiedy byla ta obróżka z ROyala? bo nic o tym nie wiem :cool1:[/QUOTE] to chyba nie jest obróżka tylko adresówka zapinana do obroży ;) Anetko, mam nadzieję, ze widzimy się na Warszawskiej - będę w sobotę najprawdopodobniej ;) A Kajunia - starość ma swoje prawa, dobrze że narządy w dobrym stanie, żadne straszne choróbsko jej nie dręczy i nie wyniszcza..
  24. Naptrzec się na stadko nie mogę :loveu: :loveu: :loveu: Jednak 2 psy to ideał domowego ogniska.. :loveu: Kiedy u mnie tak będzie? :placz: A jak malutka lubi aportować wszystko to to wykorzystaj ! Ja nie wiem czy Dirki jest piłeczkowa, ale piłeczkowy pies to ogromna wygoda i w szkoleniu i w spacerach krótkich, jednak ma swoje wady - jakby psu zostawić piłeczkę, to cały dzień jedno jedyne pytanie w oczach 'porzucasz?' :diabloti: Maleństwo jest w takim wieku, że potrzebuje człowieka i bliskości, a jak zacznie się okres buntu.. huhuhuuu :evil_lol:
  25. Mam nadzieję, że dzisiaj z Rapulkiem już lepiej ?
×
×
  • Create New...