Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Gratki wielkie zdania fizyki ! :multi::multi::multi:
  2. Co się stało? :-( [']
  3. Kobieto, ależ Ty pędzisz.. :mdleje: [URL="http://lh5.ggpht.com/_Ltuse2RnRHg/Skd6jorTd1I/AAAAAAAABhw/HMsc6Ql-Q4A/s576/IMG_7330.jpg"]http://lh5.ggpht.com/_Ltuse2RnRHg/Skd6jorTd1I/AAAAAAAABhw/HMsc6Ql-Q4A/s576/IMG_7330.jpg[/URL]
  4. [quote name='ariss']nie mam:eviltong: ale w necie jest ich pełno:diabloti:miłego szukania:evil_lol:[/QUOTE] ale nie obok gassiry :placz::placz::placz:
  5. [quote name='Doginka']Podróznik merda [B]ogonkiem[/B]:loveu: [/QUOTE] kikutkiem :evil_lol::eviltong:
  6. [quote name='ariss']wszystkie suki były od Denisy nawet ta Shaman...wiedziałam,że wszystko obstawi i właśnie dlatego się zapisałam:diabloti:[/QUOTE] Jak to mi wmawiano w podstawówce: do odważnych świat należy ! :diabloti: A teraz złamiesz mi serce i powiesz, że nie masz żadnych fotek czarnych calver i pani flavago :placz:
  7. Gratki wielkie dla małego podróżnika :multi::multi::multi::loveu:
  8. Może po prostu po całym roku tych morderczych i stresujących studiów jestem już zahratowana? :evil_lol: Wogóle Galcia dzisiaj się chyba przestraszyła, że ją na zawsze zostawiamy :shake: Rodzice pojechali rano do Lublina, torby popakowane - więc psina wiedziała, że to nie wycieczka po zakupy. Mnie nie było, bo byłam w akademiku. Podobno wyła jak nigdy :shake: Ale za to jak się cieszyła jak wróciłam :loveu: Jakbym jej życie ocaliła :lol: Także dzisiaj czeka nas przemiły wieczór we troje (ja, galina i house :evil_lol:) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1413/dsc1064z.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7647/dsc1103l.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8926/dsc0976n.jpg[/IMG]
  9. Gratulacje wielgachne !!! Jejku, jaka ona jest piękna.. Za rok Wam Warszawy nie daruję :loveu:
  10. Ale wysyp Grand Calvery :mdleje: Gratki wielkie :multi: :loveu: W końcu jakieś psy co mogą z Gassirką konkurować.. :diabloti:
  11. [B]weszko[/B], uwielbiam Twoje srebrne olbrzymy :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Saint'] Jakby to mój kolega określił.. "no to dalej.. jedziesz!" :evil_lol:[/QUOTE] Mówisz poważnie? Bo jak chcesz to mogę Ci opisać rysuneczek :diabloti: Co to dla mnie :diabloti: [B]Mateusz[/B], oj to prawda.. wczoraj było i winko i piwko i wchodzenie do akademika przez okno i wychodzenie z niego przez okno. Właśnie wróciłam do domu, także sesja pożądnie oblana. A ja nie mam kaca - nie wiem jakim cudem :cool1:
  13. Jeszcze raz dziękuję za gratulacje :loveu: Została mi biochemia w poniedziałek. I tak jakby WAKACJE :loveu: :multi: [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4880/dsc1083.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7859/dsc0972d.jpg[/IMG] Nieługo wybywam na zasłużone posesyjne piwo.. Także miłego popołudnia ;)
  14. [quote name='ariss']to nie jest to samo:eviltong:Gasska tu jeszcze spała, a na tamtym juz na mnie łypała sznaucerową miną:evil_lol:[/QUOTE] No patrzcie jaka dokładna :diabloti: W takim razie uwielbiam OBA :loveu:
  15. [URL="http://img146.imageshack.us/img146/5319/24106862.jpg"]http://img146.imageshack.us/img146/5319/24106862.jpg[/URL] Skąd my to znamy.. ;) Na szczęście powtórka z rozrywki dopiero od października. Trzymam kciuki za tą nieszczęsną matmę!
  16. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone54.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone54.jpg[/URL] UWIELBIAM to zdjęcie.. :mdleje: :loveu:
  17. [URL="http://img518.imageshack.us/img518/4787/dsc0013c.jpg"]http://img518.imageshack.us/img518/4787/dsc0013c.jpg[/URL] Aaaaaaale dłuuuuuugie łapy :loveu: A z uszkami jakby lepiej trochę? ;)
  18. [quote name='ariss']całe życie pod górkę:evil_lol: [/QUOTE] Kupiłabym sobie takiego rumaka jak pan ze zdjęcia :evil_lol:
  19. [quote name='Doginka']A ja jeżdżę z dwoma psami:diabloti: I nie ma problemu ani w hotelach ani w prywatnych kwaterach i w ogóle nie ma nawet problemu z zostawieniem ich u babci:diabloti: [/QUOTE] Bo Ty masz dwa kurduple :eviltong:
  20. [B]Ewcia[/B], cały rok systematycznej pracy + trochę szcześcia :multi: :drinking: :drinking: :drinking: Nie wiem czy się chwaliłam, ale Galina umie zdechnąć:diabloti: Tylko miota ogonem po podłodze :evil_lol: Filmiki wkrótce :diabloti: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6796/dsc1052.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7922/dsc1000r.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1518/dsc0951.jpg[/IMG]
  21. :multi::multi::multi: Dla wszystkich :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2366/dsc0953.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/1357/dsc1111f.jpg[/IMG] Oblewać będę jutro wieczorem, bo jutro jeszcze zaiste fascynująca historia weterynarii i ochrona środowiska mnie czeka :evil_lol:
  22. Mogłabym tam mieszkać.. :mdleje: Morze i góry w jednym - bajka.. Choć wolałabym do Norwegii :loveu::loveu::loveu:
  23. Moi kochani.. [B][SIZE="2"]JESTEM STUDENTKĄ II ROKU MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ SGGW W WARSZAWIE ![/SIZE][/B] Niektórzy z Was wiedzą ile mnie to kosztowało i jak długą drogę przeszłam. Udało się. Jeszcze tylko 4,5 roku do upragnionego tytułu;) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1307/dsc1116.jpg[/IMG] I oczywiście wszystkim Wam dziekuję z całego serca za wsparcie i kciuki. Jesteście wspaniali :loveu:
  24. Nieee.. wcale nie wygląda super :mdleje: :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...