Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/01/21 in all areas

 1. Chciałam bardzo podziękować za pieniążki jakie batonik Gucio dostał od malti (25zł), Havanki (20zł) i MikAgi (30zł). O Guciu mogłabym dużo pisać, zmienia się chłopak :), dużo się dzieje w jego życiu, ale może pokażę filmik z Guciem w roli głównej - gdzie ten nieśmiały spokojny Guciu ?
  4 points
 2. omi, czasem z bezsilności pozostaje tylko śmiech. Bo inaczej można by było zwariować. Jestem dokładnie w wieku themgda i wcale nie czuję się star(sz)ą osobą. Szkoda, że themagda nie zmieni poglądów. Byłoby to z korzyścią dla biednych psów u tej pożal się pani hodowczyni. A ludzie nie odchodzą z dogo z powodu różnicy zdań tylko głównie z powodu wyssania przez FB. Szkoda , że odchodzą , ale jakoś dajemy póki co radę i bez nich. Część wraca.
  2 points
 3. Zatkało mnie , jestem w szoku, a łzy się same leją. Nesiowata, bardzo mi serce pęka i za Ciebie i za Ptysia. Jeżeli to pocieszenie, to jest nadzieja, że on zginął w sekundzie i nie cierpiał. Za to Ty teraz cierpisz. Do opieki nad psami nadajesz się jak mało kto.
  2 points
 4. Hurrraaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! aż podskoczyłam na krześle.... koleżanki w biurze dziwnie na mnie patrzą...hmmmm...czemu? ;) ;) ;)
  2 points
 5. Hurra! Krecik nie ma Cushinga ♡ Dzisiejsze badanie koszt 75zł + 10zł transport. Wyniki tarczycowe i faktura będą na dniach, a kiedy będzie ok to anecik bedzie umawiać Krecika na kastrację. A! Krecik dzisiaj był grzeczny :)
  2 points
 6. Kochana Beatko! Bardzo, bardzo dziękuję Ci za wszystko!!! Ty i Nadziejka jesteście dla mnie takie dobre i Kochane!!! To byl atak bólu..Były 2 - w domu, a potem w czasie jazdy do kliniki. Kiedy dostala środki przeciwbólowe, dzięki Bogu, przeszło. Wczoraj w porównaniu z sobota bylo super... Co prawda nioslam Tanię przez wszystkie piętra w dół i w górę ( mieszkam na 8.pietrze, nie jeżdżę winda ), ale po kroplówce wzbogaconej o minerały i witaminy, po zastrzykach, Tania wyszła o własnych siłach z kliniki! I ładnie nasiusiala w trawkę. Kiedy zostawiłam ja w samochodzie na mome
  2 points
 7. Kto śpi ten śpi A kto do roboty to w drogę:) Oby do piątku.
  2 points
 8. Zdjęcia Dango z DS na spacerze , Dango po prawej z pańcią , Dango po lewej. jeszcze szczuplutki, jednak tasiemiec go wymęczył. Wieści bardzo dobre. Dango lizał pańcię po rękach, już jadł przy ludziach, z Lilo nie ma na razie miłości , ale są w zgodzie. Do pańcia też podchodził. Na razie leży i śpi w legowisku, które przywiózł ze sobą z DT. Wysłałam na mejl poradnik Sowy. Czytali i będą się stosować do wskazówek. Uważam, że jak na jedną dobę, to jest bardzo dobrze.
  2 points
 9. 2 points
 10. 2 points
 11. za dużo ich ;) ale po troszkę przedstawię Tulisiowoą kompanię ;) od lewej: głuchy,ślepy i łobuz czyli Kajtuś, Miluś i Tina :) rude, stare, uparte czyli Betty :) rude, stare, zakapior czyli Misio podczas "polowania na wróble" ;) to pies po zmarłych sąsiadach rude Pikuś i Morelka już były, więc...znów czarne ;) niewidomy Kazanek (po usunięciu wielkiego nowotworu jąder) i rudo-czarne czyli stary, jednouchy Pirat ponieważ zaglądają tu wspaniałe osoby, zapraszam na wątek i proszę o pomoc dla tego biedaka:
  2 points
 12. Piękny pies, od teraz jego życie też na pewno będzie takie. Chcieliśmy i tym razem wspomóc kolejne zamojskie psy, na razie kwotą po 150 zł. Rozmawiałam już z anecik, wystawi nam fakturę, a każdemu psu odliczy ta kwotę od hotelowania.
  1 point
 13. Właśnie dotarły do mnie perfumy, które były specjalną nagrodą ufundowaną przez agat. Zapach uuuhhhh, szyk, elegancja. Niebawem wychodzę na dworzec po gościa więc użyłam tych perfum, ale zadam szyku. Agat bardzo, bardzo dziękuję. Wspaniałe!!
  1 point
 14. Bardzo dziękuję jola&tina za pomoc w zrobieniu tego bazarku:)
  1 point
 15. Wyzwala we mnie potrzebę opiekowania się nim. A wyobrażacie sobie te nasze zwierzaki po SPA w przyszłym tygodniu?
  1 point
 16. Nie mogło mnie tu zabraknąć...Zrobiłam zdjęcia z nadzieją, że może.... Agatko, mari23, macie wielkie serducho!!! Robimy z Gabi79 bazarek, na pewno benificjentem będzie też Ten psiaczek.
  1 point
 17. Noc przespana w połowie. Łatka stale kombinowała, aby spać na kanapie. Co weszła na kanapę to podgryzała, ale Ta konsekwentnie odwoływała ją na legowisko. W poniedziałek mają wizytę w lecznicy weterynaryjnej, aby zachipować Łatkę, Pani zapyta też o sterylizację.
  1 point
 18. Cudne fotki! Po minach można sobie wyobrazić co myślą w danym momencie:) Minęło 14 lat od adopcji Zulki? Tylko pogratulować i pozazdrościć:) To nawet jak na wiek jest już niemało, a tu się okazuje, że ona jest już pełnoletnia:)
  1 point
 19. Natka chyba nadal jest strachem podszyta :( Nawet podczas snu ogonek między łapeczkami :(
  1 point
 20. Najnajcudowniejsza Babunia swiatunia Spokojnosci Wam wszystkim Toluniom Zdrowka zdrowka zdrowka Cudnosci Dnia Kazdenkiego
  1 point
 21. Wspaniały jubileusz. Życzę kolejnych i kolejnych i kolejnych....
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...