Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/03/2019 in all areas

 1. 2 points
  Wymieniałam też smsy z córką właścicielki Kremówki ( z tego wszystkiego zapomniałam zapytać jak ją nazwali...) Wszystko jest dobrze. Zostawiona sama w domu sobie śpi głównie (kamerka),ale nie zostaje dłużej niż na 2 godziny. Bardzo boi się odkurzacza ale jest kochana, ma wielki apetyt i oczywiście już śpi w łóżku z nową Pańcią. ostatnia porcyjka zdjęć Będziemy rozmawiać z TŻ-tem czy nie wziąć po następnym weekendzie jeszcze jednego szczeniaka na tymczas z lecznicy. Zobaczymy jak się w tym tygodniu sprawa u szczeniąt rozwinie. Jak coś to wyjeżdżam na dłużej ( 5 tygodni) 20 marca, czyli 16 marca muszę mieć już czas na załatwianie formalności.
 2. 2 points
  Wierzyłam ,ze dziewczyny znajdą szybko domek, które będzie je chciał obie :D Wspaniałe czyta się jak bardzo Państwo są świadomi i odpowiedzialni . Powodzenia maleńkie! :D
 3. 2 points
  U Mia wszystko dobrze i bez zmian - kocha "swoich". lubi inne psy, ludzi nie bardzo;) Noc sylwestrowa była straszna, na szczęście obie sunie maja się do kogo przytulać:) Cieplutkie pozdrowienia od całej wspaniałej Rodzinki
 4. 1 point
 5. 1 point
  zapraszamy serduchem calem pozdrawiam Zosienko lapenki wszystkie kramik juz dzis otworzylam bede jeszcze dokladac roznosci dla wielu biedulineczek z nadzieja zapraszam Otwieramy! Sercem zapraszamy dla Rikuni dla Pikusia dla Bebeneczkow ! Roznosci cudka od Ani christo z przyjaciolmi , od Magadrynki i Nadziejkow-do 23 lutego.
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Dziś po raz pierwszy u Abi była trenerka - behawiorystka. Przeprowadziła pierwsze szkolenie. Ocenia zachowanie Abi za obiecujące. Abi ładnie reagowała na smaczki a szczególnie na parówki. Była zainteresowana, podchodziła i w ogóle nie uciekała do budy. Widać że czuje się pewnie na terenie. Opiekunka otrzymała rady i informacje tłumaczące zachowanie Abi. Na ten tydzień opiekunka otrzymała zestaw ćwiczeń dla Abi. Zaplanowane jest kupienie konga, szarpaka i wielkiej kości po to aby zająć Abi i ograniczyć jej zapędy niszczycielskie. Mimo, ze była prawie trzy godziny to policzyła tylko za godzinę. Następne spotkanie odbędzie się za tydzień.
 9. 1 point
  Kremówka właśnie dotarła do swojego DSu. Chciałabym żeby tak o mnie ktoś dbał za dzieciaka jak będzie zaopiekowana Kremowka ;) wiecej szczegółów i zdjęć później :)
 10. 1 point
  anica

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Wygląda ,że coś 'drgnęło' u Apsika! mocno zaciskamy , nieustająco

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×