Prześliczny koteczeka także dziewczyna na zdjęciui jak dobrze kotek czuje się u niej na rękach
Widać ,że się kochają
Wybaczcie mi,że nie jestem teraz na wątku,ale upadłam,potłukłam się,boli,na szczęście niczego nie złamałam
Chciałam wstawic zdjęcia Bartusia,ale może za kilka dni mi się uda