Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/11/25 in Posts
-
1 point
-
Bardzo dziękuję Pozdrawiam też, a może cegiełkę, może pójdziesz w ślady Radka1 point
-
Pozdrowienia znad morza!1 point
-
To wielka pomoc dla Gucia, a przede wszystkim dla nas Jak tylko kasa dojdzie, potwierdzę. Bardzo, bardzo dziękujemy1 point
-
Jeszcze można dorzucić parę groszy1 point
-
Koniec coraz bliższy, więc poproszę cegiełkę za dychę. Poszukam numeru konta. Jak nie znajdę, dam znać1 point
-
1 point
-
1 point
-
szybko przeczytałam i wyszło mi "A moje aniołki dalej śpią "1 point
-
1 point
-
I od rana - jeszcze raz.1 point
-
Dziś ostatnia szansa na zakupy.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Parę dni temu zadzwonila do mnie p. Ewa z Lublina, która kiedyś adoptowała z zamojskiego schroniska dwie suczki, Rajkę i Sonię; suczki miały wątek na dogomanii, jak znajdę link, to wrzucę tutaj. Sonia odeszła parę lat temu, w 24 r odeszła też Rajka, zaraz potem dwa koty, bo wszystkie zwierzaki były w podobnym wieku. Przez cały ten czas mamy kontakt, p. Ewa obserwuje nasze zamojskie zwierzaki no i wypatrzyła Albinkę, która jest bardzo podobna do Rajki. Opowiadała, że sunia skradła jej serce jak kiedyś Rajka, ale wie, że adopcja tak młodej suni byłaby nierozsądna. Bardzo się cieszy z domu Albinki i rozważa adopcję starszego zwierzaka, suczki albo kota, bo dom bez zwierząt jest bardzo pusty, odezwie się po rozległym remoncie, który teraz u niej trwa. Wspomnę jeszcze, że to wlaśnie Rajkę p. Ewa wypatrzyła u mnie na schroniskowych zdjęciach, natomiast Sonię zabrali z mężem dlatego, że na wszystkich zdjęciach stała przy Rajce. Nasza Albinka ma więc więcej wielbicieli Wrzucam parę wspomnieniowych zdjęć.1 point
-
1 point
-
1 point
-
4 czerwca 2006 roku odeszła nasza Norcia Wspaniała, mądra i radosna sunia. Kochała wszystkie stworzenia. Minęło 19 lat, a ja dalej tęsknię za tą kochaną psiną. https://zapodaj.net/plik-qjYKwOUSzg1 point
-
1 point