Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/11/25 in Posts

  1. 5 points
  2. Gucio dziś był na kontroli w Krakowie u neurochirurga - wszystko w porządku. Od operacji guza mózgu minęły dwa miesiące i dwa dni , Gucio powolutku żyje w swoim tempie, cieszy się swoimi przyjemnościami a jedną z nich jest smaczne jedzonko . Bo to wielki łakomczuszek .
    4 points
  3. https://www.dogomania.com/forum/topic/115183-mała-biała-sunia-chyba-już-straciła-nadzieję-razem-z-fioną-juz-w-cudownym-ds/
    2 points
  4. Amelka była dzisiaj na kontroli weta. Dostała preparat na pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne. Testy FELV i FIV ujemne!!! Huuurrrra!! Koszty weterynaryjne pokryje Fundacja Alternatywa dla Zwierząt. Bardzo dziękuję
    1 point
  5. Bardzo dziękuję Pozdrawiam też, a może cegiełkę, może pójdziesz w ślady Radka
    1 point
  6. To wielka pomoc dla Gucia, a przede wszystkim dla nas Jak tylko kasa dojdzie, potwierdzę. Bardzo, bardzo dziękujemy
    1 point
  7. Koniec coraz bliższy, więc poproszę cegiełkę za dychę. Poszukam numeru konta. Jak nie znajdę, dam znać
    1 point
  8. Kocham, tęsknię, pamiętam
    1 point
  9. Poproszę dwa duże opakowania
    1 point
  10. 1 point
  11. Parę dni temu zadzwonila do mnie p. Ewa z Lublina, która kiedyś adoptowała z zamojskiego schroniska dwie suczki, Rajkę i Sonię; suczki miały wątek na dogomanii, jak znajdę link, to wrzucę tutaj. Sonia odeszła parę lat temu, w 24 r odeszła też Rajka, zaraz potem dwa koty, bo wszystkie zwierzaki były w podobnym wieku. Przez cały ten czas mamy kontakt, p. Ewa obserwuje nasze zamojskie zwierzaki no i wypatrzyła Albinkę, która jest bardzo podobna do Rajki. Opowiadała, że sunia skradła jej serce jak kiedyś Rajka, ale wie, że adopcja tak młodej suni byłaby nierozsądna. Bardzo się cieszy z domu Albinki i rozważa adopcję starszego zwierzaka, suczki albo kota, bo dom bez zwierząt jest bardzo pusty, odezwie się po rozległym remoncie, który teraz u niej trwa. Wspomnę jeszcze, że to wlaśnie Rajkę p. Ewa wypatrzyła u mnie na schroniskowych zdjęciach, natomiast Sonię zabrali z mężem dlatego, że na wszystkich zdjęciach stała przy Rajce. Nasza Albinka ma więc więcej wielbicieli Wrzucam parę wspomnieniowych zdjęć.
    1 point
  12. 4 czerwca 2006 roku odeszła nasza Norcia Wspaniała, mądra i radosna sunia. Kochała wszystkie stworzenia. Minęło 19 lat, a ja dalej tęsknię za tą kochaną psiną. https://zapodaj.net/plik-qjYKwOUSzg
    1 point
×
×
  • Create New...