Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/06/25 in all areas
-
Parę dni temu zadzwonila do mnie p. Ewa z Lublina, która kiedyś adoptowała z zamojskiego schroniska dwie suczki, Rajkę i Sonię; suczki miały wątek na dogomanii, jak znajdę link, to wrzucę tutaj. Sonia odeszła parę lat temu, w 24 r odeszła też Rajka, zaraz potem dwa koty, bo wszystkie zwierzaki były w podobnym wieku. Przez cały ten czas mamy kontakt, p. Ewa obserwuje nasze zamojskie zwierzaki no i wypatrzyła Albinkę, która jest bardzo podobna do Rajki. Opowiadała, że sunia skradła jej serce jak kiedyś Rajka, ale wie, że adopcja tak młodej suni byłaby nierozsądna. Bardzo się cieszy z domu Albinki i rozważa adopcję starszego zwierzaka, suczki albo kota, bo dom bez zwierząt jest bardzo pusty, odezwie się po rozległym remoncie, który teraz u niej trwa. Wspomnę jeszcze, że to wlaśnie Rajkę p. Ewa wypatrzyła u mnie na schroniskowych zdjęciach, natomiast Sonię zabrali z mężem dlatego, że na wszystkich zdjęciach stała przy Rajce. Nasza Albinka ma więc więcej wielbicieli Wrzucam parę wspomnieniowych zdjęć.2 points
-
Gorąc okropny, ale nie przeszkodzi mi to w zakupie cegiełki za dychę. Przelew właśnie powędrował2 points
-
1 point
-
Niedługo do tego wątku dołączy malutka kotunia Amelka Po raz pierwszy zauważyłam ją na osiedlu miesiąc temu...Ogłosiłam, szukałam właściciela..oczywiście dokarmiałam. Kotunia robiła się coraz grubsza...Właściciela jak nie było tak nie ma... Tydzień temu złapałam ja w klatkę-łapkę. W poniedziałek miała sterylkę aborcyjną. W ostatniej chwili.... Aktualnie kotusia przebywa w dt do czasu wygojenia, potem pojedzie do Kasi Murki. Z całego serca chcę podziękować za ogromne wsparcie Fundacji ZEA (klatka łapka, kenel, karma, żwirek, dyfuzor Feliway, podkłady, kocyki) oraz Fundacji Alternatywa dla Zwierząt ( bezpłatny dt do czasu wygojenia, oferta pomocy wet) Aż chce się pomagać!!!! Kotunia Amelka1 point
-
Dora, jak wróci, to odpowie. Spojrzałam na zdjęcie i według mnie to spodnie o prostych nogawkach, ale nie rurki. Ale niech się Dora wypowie, bo spodnie są u niej.1 point
-
1 point
-
1 point
-
MY WIELCE DZIĘKUJEMY ZA POMOC ZA ŻYCIE OPIEKĘ DLA TYCH WSZYTKICH ISTOTEK ♡ ♡ ♡1 point
-
PAMIĘTAM O GUCIU CALUNI CZAS POPRZEDNI NADZIEJKOWY KRAM GUCIEŃKOWY BYŁ W GRUDNIU 2022 r WIELE OJ WIELE CZASU TEMU.. GUĆ MI WYBACZY ♡1 point
-
1 point
-
1 point
-
ZAPRASZAM GORĄCO NA KRAMIK GUCIENKOWY1 point
-
1 point
-
MAM NA KONCIE DZIĘKUJĘ STOKROTNIE DOBRADUSZO MOC POZDROWIEŃ1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zanim się zawinę w kołdrę poproszę o cegiełkę za 10 złotych. Kasa właśnie powędrowała1 point
-
Na dobranoc poproszę cegiełkę za dychę. Przelew już w drodze.1 point