Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 10/28/14 in all areas
-
Na pewno Jani nie polecalabym szczeniaka,proponowalabym psa doroslego,moze z dt sprawdzonego na dzieci,jest cala masa zwierzakow spkkojnych.metraz domu moim zdaniemnie ma tu znaczenia,bo pies powinien miec ruch na dworze.Janiu rozumiem ze spacery z psem nie tylko na smyczy.1 point
-
Maciek..... glut-szmata w kieszeni i po problemie.Poza tym dogi nie ślinia się wciąż.Owszem,wiele sytuacji powoduje zwiekszenie wydzielania:jedzenie,picie,ekscytacja,wąchanie etc. W kwestii Impulsa- faktycznie tył troszkę słaby i przy gwałtowniejszym hamowaniu z biegu,chłopak lekko popiskuje.Zastanawiałam się czy nie jest to wynikiem długotrwałego bezruchu gdyz terenu do biegania to on raczej nie miał.Stąd samodzielnie zaproponowałam zakup preparatu wspomagającego a że akurat byłam w Barlinku to skonsultowałam swój pomysł z dr Danielem.Przychylił się :)) Podarował wielka (1 kg) puche Canivitonu choć chciałam kupić.Postara sie w czwartek po południu podjechać do niego ale tak na 99% gdyz to "za dobry" człowiek i jakaś bida może go w danym momencie potrzebować bardziej.Po obejrzeniu zdjęć i rozmowie jego pierwsze przypuszczenia są,że te zmiany na łapach to odgnioty ale wiadomo,że musi je "organoleptycznie" ocenić.Pojedzie specjalnie do niego! To człowiek o wielkim sercu....!!!!!! Impuls to bardzo kontaktowy pies,bardzo potrzebuje dobrego,kochającego domu.Jest mi bardzo smutno,że nie mogę go zabrać do siebie i aż boję się tam jeździć gdyż oboje możemy się ze sobą związać zbyt mocno.Wiem jednak,że troszkę znając dogi mogę się z nim pobawić" po dogowemu" i tu mam pat!1 point
-
A dogi się ślinią? Nie zauważyłam, tzn. nie zwracam na to uwagi. Mam całą ścianę w glutach, czyli dożej ślinie. Naprawdę tego nie widziałam. Zwróciła mi na to uwagę znajoma, która była z wizytą. Więcej do mnie nie przyjdzie - inspekcje sanitarno-porządkowe niech sobie organizuje u innych.1 point
-
jeszcze tego by brakowalo żeby psu do końca sie pakować :D biedny koniec psa.. :D1 point
-
Wiedziałam ;) że Usiatka zakocha się w Rudasku :) To na prawdę super piesio :) Dziś Rudasek czuje się już tak jakby nic się nie stało :) Bryka i dokazuje choć widać że i jemu na podwórku zaczyna być zimno ... zastanawiam się jak taki malec przeżył te wszystkie zimy u tych ludzi ? :( Tam go do domu nie wpuszczali :( Najpierw od szczeniaka był na łańcuchu a tylko w ostatnim roku miał kojec ... w kazdym razie widze że nie lubi zimna i choć w naszej łazience jest chłodno to pędzi do niej i zagrzebuje się w futerka i kocyki :) A dziś jak byłam z kotkiem w Kielcach u weta to kupiłam Rudemu wielka kosc i ..Rudy zniknął ...nic go nie interesuje ...obgryza, oblizuje i w ogóle świat dla niego przestał istnieć ;)1 point
-
Bardzo serdecznie proszę Ciociu - nie używać sformułowania "tylko bazarkiem" bo to akurat jest największy TRUD dla dobra psiaków - podziwiam bardzo bo ja np. (nie wiem, jak inni) nie byłabym w stanie zrobić nawet jednego bazarku - brak czasu, cierpliwości i umiejętności; serdecznie dziękuję Gabi :Rose:1 point
-
[video]https://www.youtube.com/watch?v=IdBD0CxBsfI&feature=youtu.be[/video] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:1 point
-
(...) "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało..." :laugh2_2: Odezwijcie się do Hitt Doga, dobrze radzę. I to nalegajcie żeby zajął się Wami sam szef szkoły.1 point
-
do domku po roku pojechał Heniooo:) :) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/764/90113750614524278463554.jpg[/IMG]1 point
-
[IMG]http://i62.tinypic.com/5cbogj.jpg[/IMG] Wykończona zabawą Wikusia ;-) Więcej fotek na stronie Wikusi1 point
-
świetnie:lol: dzięki Dominik:lol:1 point
-
Założyłem Tośkowi i Jego bratu eventy na Facebooku Event Tośka na Facebooku - [URL="https://www.facebook.com/events/601965386557806"]Mały uroczy TOSIEK szuka nowego domu[/URL] Event Reksia na Facebooku - [URL="https://www.facebook.com/events/616568971745931"]Mały REKSIO czeka na dom w przytulisku[/URL] Ogłoszenia Tośka: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-uroczy-TOSIEK-szuka-nowego-domu-id84956.html[/URL] Ogłoszenia Reksia: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-REKSIO-czeka-na-dom-w-przytulisku-id84959.html[/URL]1 point
-
dzisiaj suczki odebrała właścicielka :):)1 point
-
i Lorcia:loveu: jak zwykle w swoim stałym miejscu... Lorka żyje sobie pomalutku, trochę w swoim własnym świecie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/631/1b7b5a4837ae06e2med.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze z dobrych wiadomości Sara miała powtórzone wszystkie badania i na szczęście wszystko ok!!:multi: za ok. miesiąc sterylka i usunięcie przepukliny i guzka; zdecydowanie gorsza wiadomość, że szukamy jednak domu... Teraz gorsze... mamy oczywiście nowe psiaki w przechowalni cudowną parkę, najprawdopodobniej matka z córką; mama - jamnikowata mniejsza, wystraszona, bardzo delikatna, przerażona warunkami:-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/631/0c8186719379e8bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/631/c537b5a7a640c01dmed.jpg[/IMG][/URL] i podrostek, ok. roczna, przekochana przylepa, radosna, pchająca się na kolana, wesoła, zaliże i zacałuje każdego:lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/630/a11536d763313ba3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/631/bdb1d7070ff5e2b1med.jpg[/IMG][/URL]1 point
-
i jeszcze lepsze wiadomości - po 2,5 roku w hotelu do domu pojechał Baron!!!:multi::multi: nie dość, że tyle czasu siedział w hotelowym kojcu to jeszcze ma schorzenie oczu wymagające regularnego codziennego stosowania kropli i maści i grożące ślepotą... i znalazł w końcu swoją rodzinkę!:lol: z kojca do ciepłego domku!:lol: Tu jeszcze na ostatnich badaniach i zabiegu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/629/cfa63d0dbc3f45dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/629/0672f5a8dd3eed4fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/631/3fdd2af201610b65med.jpg[/IMG][/URL]1 point
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/629/530610d4c6d9ab01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/631/d838a5ee051e962amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/629/730b37204960f778med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/629/4f434793c91d0abfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/631/e5794d332c274cf3med.jpg[/IMG][/URL]1 point
-
Tak z ciekawości - w jaki sposób farbowanie nietoksyczną farbką męczy psa albo mu szkodzi? Niektórzy to naprawdę mają kij od szczotki tam gdzie nie trzeba :evil_lol: Po co w takim razie haftowane obróżki, kolorowe posłanka, zabawki w milionie kolorów i kształtów, skoro pies tego nie widzi, nie docenia? Czemu osoby, które krytykują strzelenie psu pasemka na uchu kupują te wszystkie gadżety? Oczywiście, że dla siebie i swojej uciechy. Psu wszystko jedno czy ma obróżkę z Rogza w haloweenowe dynie, czy zwykłą w formie skórzanego niebarwionego paseczka; wszystko jedno czy śpi na pontonie we wzorki czy starym burym dziurawym, ale miękkim kocu; czy bawi się koszmarnie drogim szarpaczkiem w kształcie żyrafy, czy powiązaną w supły szmatą. Tak samo jak wszystko mu jedno, czy ma ucho białe, czy niebieskie :) Bardziej bym się martwiła, czy ktoś odpowiednio żywi psa, zapewnia mu ruch i opiekę wet, a nie czy pofarbował mu grzywkę.1 point
-
1 point