Przeklejam z FB Impuls pojechał dziś do nowego domu do Gdyni ze swoim Panem. Zapoznanie poszło świetnie, Impuls się przywitał i nie chciał Pana puścić po samochód. Pan rozłożył mu kocyk w aucie, a on grzecznie wsiadł, chociaż podobno trochę popiskiwał podczas jazdy. W nowym domu Impi będzie miał wielu przyjaciół Panią, Pana, dzieci, koty, sąsiadkę - małą przyjacielską suczkę, papugę i chyba jeszcze jakieś stwory, ale nie spamiętałam. Pani była ze mną cały czas w kontakcie podczas drogi Imuplsa do domu, a jutro obiecała opowiedzieć mi wszystko Pani Impulsa jest lekarzem weterynarii, więc będzie potrafiła dobrze zadbać o jego zdrowie. Udało się chłopakowi, ma zdrowe, radosne, rodzinne Święta