[CENTER][SIZE=3]Chciałam wam przedstawić takiego "brzdąca", ma około 7 miesięcy. Niestety los go nie oszczędzał, człowiek był jego najgorszym koszmarem. Mały nie widzi, ma pocięte wąsiki na pysiu. Nie wiemy w jaki sposób stracił wzrok, ale możemy być prawie pewni, że "pomógł mu" w tym człowiek.:-( Siedzi przerażony w kącie boksu, kiedy słyszy kroki natychmiast wstaje, warczy i szczeka . Natomiast jeżeli ktoś do niego wchodzi nie daję się dotknąc - panikuje, próbuje atakować ze starchu. Bierzemy go na ręce wtedy ze strachu nie ruchomieje i jest spokojny. Nie jestem w stanie opisać wszyskich jego zachowań jest panicznie przerażony człowiekiem.
Jest raczej "średni".
Zależy mi bardzo na jakimś tymczasie+socjalizacja dla niego w schronisku może nie jest to nie do wykonania, jest jednak o wiele trudniejsze. Nie wiemy czy miał kiedykolwiek na sobie obroże, czy umie chodzić na smyczy, nie sądze. Przebywa w tej chwili na kwarantannie,ale jesteśmy w 100 procentach pewni, że nikt się po niego nie zgłosi.
Mały przebywa w Schronisku w Dyminach.
[/SIZE][CENTER][SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]Konto do wpłat na malucha:
81 1090 1043 0000 0001 1986 0256
PdZ: Inspektorat Wlkp.
Pl. Pocztowy 4/6
64-980 Trzcianka
z dopiskiem dla\na Besta
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[B][I]A to mały przystojniak, jest niezwykle śliczny:[/I][/B]
[/CENTER]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/502/dsc0131nb.jpg[/IMG]
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2733/dsc0130uw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5206/dsc0129yv.jpg[/IMG]
[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8434/dsc0125le.jpg[/IMG]
[CENTER][SIZE=3][I][B]Edit: Mały dostał imię Best. Mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Tam szaleje z psiakami. Toleruje koty.
Potrzebny mu tylko cud - dom!
[/B][/I][/SIZE][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6479/besttl.jpg[/IMG]
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5166/bestu.jpg[/IMG]
ROZLICZENIE:
Wpływy:
40zł - Iwona U.
200zł - Agnieszka K.-O.
57,43zł - Alexandra H.-M.
50zł - Agata Sz.
25zł - Marta G.
100zł - Anna Maria H.
20zł - basiek8
20zł - MDK8
50zł - Panna Marple
30zł - Alicja P.-Z.
10zł - Urszula T. i Agnieszka T.
20zł - Katarzyna Ewa P.
50zł - Danuta J. i Anna G.
15zł - Kamila G.
206zł - Barbara B.
20zł - basiek8
30zł - Paula T.
50zł - Przemysław Jan N.
----
razem: 993,43zł !!!
Wydatki:
128,52zł - badania weterynaryjne
130zł - karma Arion (wielka paczka)
25zł - 6 puszek mokrej karmy
30zł - smaczki
5zł - obróżka (szelki zjadł :D)
85zł - badanie okulistyczne
675zł - hotelik (stan na 11.06)
206zł - kastracja, szczepienie, odrobaczenie, odpchlenie i zabezpieczenie przeciwko kleszczom
450zł - hotelik (lipiec)
200zł - karma Brit i smaczki dla Beściorka
-------
2084,52
[COLOR=#ff0000][SIZE=5][URL="http://www.facebook.com/events/696937986987003/?fref=ts"]Wątek Besta na fb [/URL]:) [/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]