Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/03/13 in all areas

  1. buziakii dla Besta ! Piękny jest chłopak ! :loveu:
    1 point
  2. Jestem na zaproszenie. Jakie biedne maleństwo:placz: On jest pewnie zdezorientowany, wystraszony tą całą sytuację, nie wie co się dzieje, a brak wzroku jeszcze to pogłębia :( Ewu ma rację, jeśli tylko jakaś Cioteczka mogłaby zrobić wydarzenie byłoby cudownie. Myślę, że nie ma nawet co czekać do soboty, tylko trzeba działać. Mogłabym go poogłaszać, ale nie wiem czy to ma sens skoro on potrzebuje człowieka odpowiedzialnego, doświadczonego, skoro wymaga socjalizacji. Jak myślicie?
    -1 points
  3. [CENTER][SIZE=3]Chciałam wam przedstawić takiego "brzdąca", ma około 7 miesięcy. Niestety los go nie oszczędzał, człowiek był jego najgorszym koszmarem. Mały nie widzi, ma pocięte wąsiki na pysiu. Nie wiemy w jaki sposób stracił wzrok, ale możemy być prawie pewni, że "pomógł mu" w tym człowiek.:-( Siedzi przerażony w kącie boksu, kiedy słyszy kroki natychmiast wstaje, warczy i szczeka . Natomiast jeżeli ktoś do niego wchodzi nie daję się dotknąc - panikuje, próbuje atakować ze starchu. Bierzemy go na ręce wtedy ze strachu nie ruchomieje i jest spokojny. Nie jestem w stanie opisać wszyskich jego zachowań jest panicznie przerażony człowiekiem. Jest raczej "średni". Zależy mi bardzo na jakimś tymczasie+socjalizacja dla niego w schronisku może nie jest to nie do wykonania, jest jednak o wiele trudniejsze. Nie wiemy czy miał kiedykolwiek na sobie obroże, czy umie chodzić na smyczy, nie sądze. Przebywa w tej chwili na kwarantannie,ale jesteśmy w 100 procentach pewni, że nikt się po niego nie zgłosi. Mały przebywa w Schronisku w Dyminach. [/SIZE][CENTER][SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]Konto do wpłat na malucha: 81 1090 1043 0000 0001 1986 0256 PdZ: Inspektorat Wlkp. Pl. Pocztowy 4/6 64-980 Trzcianka z dopiskiem dla\na Besta [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B][I]A to mały przystojniak, jest niezwykle śliczny:[/I][/B] [/CENTER] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/502/dsc0131nb.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2733/dsc0130uw.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5206/dsc0129yv.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8434/dsc0125le.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=3][I][B]Edit: Mały dostał imię Best. Mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Tam szaleje z psiakami. Toleruje koty. Potrzebny mu tylko cud - dom! [/B][/I][/SIZE][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6479/besttl.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5166/bestu.jpg[/IMG] ROZLICZENIE: Wpływy: 40zł - Iwona U. 200zł - Agnieszka K.-O. 57,43zł - Alexandra H.-M. 50zł - Agata Sz. 25zł - Marta G. 100zł - Anna Maria H. 20zł - basiek8 20zł - MDK8 50zł - Panna Marple 30zł - Alicja P.-Z. 10zł - Urszula T. i Agnieszka T. 20zł - Katarzyna Ewa P. 50zł - Danuta J. i Anna G. 15zł - Kamila G. 206zł - Barbara B. 20zł - basiek8 30zł - Paula T. 50zł - Przemysław Jan N. ---- razem: 993,43zł !!! Wydatki: 128,52zł - badania weterynaryjne 130zł - karma Arion (wielka paczka) 25zł - 6 puszek mokrej karmy 30zł - smaczki 5zł - obróżka (szelki zjadł :D) 85zł - badanie okulistyczne 675zł - hotelik (stan na 11.06) 206zł - kastracja, szczepienie, odrobaczenie, odpchlenie i zabezpieczenie przeciwko kleszczom 450zł - hotelik (lipiec) 200zł - karma Brit i smaczki dla Beściorka ------- 2084,52 [COLOR=#ff0000][SIZE=5][URL="http://www.facebook.com/events/696937986987003/?fref=ts"]Wątek Besta na fb [/URL]:) [/SIZE][/COLOR] [/CENTER]
    -2 points
×
×
  • Create New...