Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/07/11 in all areas

  1. Mnie zawsze dopada melancholia, smutek.... stawiam sie w takiej sytuacji... co będzie z moja trójka jak mnie zabraknie :(:(:(
    1 point
  2. Zaglądam do Oli i pewnie zostanę - ale myślę, że niedługo, bo szybciutko coś znajdzie. Smutna historia - pani i jej..
    1 point
  3. Biedactwo, odchorowuje odejście swojej Pani... Musi teraz zaznać jak najwięcej miłości...
    1 point
  4. Jestem u ślicznej... W realu jest znacznie ładniejsza niż na zdjęciach:)
    1 point
  5. o matko cudna szczoteczka i na dodatek Ola!
    1 point
  6. skontaktowałam się już z sekcją jamników, rozmawiałam z hodowcą, ale to nie jej suczka, ale jutro będę miała hodowcę, jamnikarze katowiccy obiecali mi pomóc Sunia ma problemy z wstawaniem i chodzeniem, jak już pochodzi chwilkę jest dobrze, ale początkowo słania się na łapkach. Nie chce jeść, jak dalej będzie strajkować to jutro dostanie kroplówkę z glukoza. czuli się do mojego męża, pokazuje mu brzuszek i chce się głaskać. Niestety warkotają na siebie z Roksią, o dziwo to Ola warczy na moje a nie odwrotnie...
    1 point
  7. wychodzi na to, że Olka jest z Katowic H000- oddział Katowice
    1 point
×
×
  • Create New...