Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='lutomskak']
ogarnij sie dziewczyno!-co tydzien odwiedzasz wystawy,posrednio-zyjesz z pokazow!-Twoje psy-zarabiaja na Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-jesli sie tego wyprzesz-bedziesz tylko smieszna![/quote]

Lutomskak już nadto sie ośmieszyłas, wiec nie dokładaj sobie więcej.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Reszty nawet nie czytam, bo wogóle nie wiesz co piszesz, ani po co piszesz. Moze pogadaj sobie z Orsini będzie chociaz Ci przytakiwać. Nie zrozumie, ale przytaknie. I tak będziesz mogła sama ze sobą gadac o rzeczach tylko zrozumiałych dla Ciebie :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Myślę, że to co obecnie: podawać im karmy na bazie ryb oceanicznych i zwierząt z gospodarstw ekologicznych?[/QUOTE]
Trochę bedzie to mało.
Chociaż żywnosc bez chemii, bardzo mi sie podoba i jak mam możliwosc to wolę kupowac na wsi niz w sklepie
[QUOTE]Więc rozumiesz, że każda mała parówka do tyłu to wielki krok do przodu :lol:[/QUOTE]
Staram się nie jeść parowek, szczególnie jak sobie pomyślę co tam walą do srodka :eviltong:
[QUOTE]Z tymi kozami: chyba nie byłoby tak źle, jakoś dam radę (nie wiedziałam, że mleko gorzknieje w obecności kozła, niezły motyw, niesamowite!)[/QUOTE]
I oblicz, co roku koziołek albo trzy.
A tu masz o mleku ;)
[URL]http://www.kozy.info/faq.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']pozwolilam sobie zacytowac, zeby laluna nie skasowala, bo jest dla niej niewygodny.
Karolina : PIEKNIE NAPISALAS.
NIC DODAC-NIC UJAC!!![/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Będąc zajadłą fanką orsini, pozwolę sobie zacytować ten post, żeby LALUNA w przypływie litości dla autorki, nie skasowała go :p. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Orsini, I LOVE YOU :loveu:!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='LALUNA']
I oblicz, co roku koziołek albo trzy.
A tu masz o mleku ;)
[URL]http://www.kozy.info/faq.php[/URL][/quote]

Zdążę wszystko opanować zanim się tej kozy dorobię. Tym bardziej, że zacznę od kury :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']Naucz się czytac ze zrozumieniem i patrzec też ze zrozumieniem!
Najwyrazniej tego nie potrafisz...:shake:[/quote]
Twiggy zanim zaczniesz być czyimś adwokatem, to zastanów się czy sprawa jest sluszna albo czy warte wynagrodzenie. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia i boksery']Nie mogę tylko ciągle zrozumieć co ma niekopiowanie do chorób psów :roll:
Jaki jest związek między jednym za drugim ?:roll:
Znam chore kopiowane i chore niekopiowane-i nie widzę związku przyczynowo skutkowego miedzy brakiem albo całym ogonem i uszami a chorobą.[/QUOTE]
wiesz czytam i czytam i tez nie moge tego zrozumiec...

kopiowane sa zdrowsze? tam gdzie kopiują psy potem nie chorują? sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Laluno !! prosze wytlumacz w jaki sposob obrazek wstawiony przez Gwiazdy narusza regulamin dogo ??[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]a moze po prostu usuwasz to co wydaje ci sie niewygodne ??[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]... a gdy brak jakichkolwiek argumentow pozostaje tylko sila ....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B][COLOR=red]Laluno !! prosze wytlumacz w jaki sposob obrazek wstawiony przez Gwiazdy narusza regulamin dogo ??[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]a moze po prostu usuwasz to co wydaje ci sie niewygodne ??[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#ff0000]... a gdy brak jakichkolwiek argumentow pozostaje tylko sila ....[/COLOR][/B][/quote]

[SIZE=4][COLOR=darkred][B]ELITESSE jesteś moderatorem a nie znasz regulaminu[/B][/COLOR][/SIZE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[COLOR=darkred][B]Twoim obowiązkiem jest zapoznać się z regulaminem ale widocznie masz jakiś problem z czytaniem. Moze najpierw zanim zaczniesz oskarżać kogoś zapoznaj się z regulaminem.[/B][/COLOR]

[quote]10. Użytkowniku – pochwal się foto swojego psiaka, bądź innym równie ciekawym obrazkiem. Pamiętaj jednak, by jego wymiary nie przekraczały 640x640 pikseli[/quote]
[COLOR=darkred][B]To jest oczywscie tylko fragment, ale proponuje Ci zapoznać się z calością.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#8b0000]A teraz jezeli już zapoznałaś się z małym fragmentem to możesz pomóc swojemu koledze aby jego post nie łamał regulaminu. Wtedy napewno nie bedzie usuniety. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=SeaGreen]A ja wkleję jeszcze pkt 8, bo widzę, że nie wszyscy znaleźli


"8. Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo bądź Admina."[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Nie pierwszy i nie ostatni raz... :([/quote]

[COLOR=green][B]Czarne Gwiazdy skoro nie mozesz trafić to tutaj masz link do regulaminu dogo[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL]

[COLOR=green][B]I prosze o zapoznanie się z nim[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B][COLOR=red]Laluno !! prosze wytlumacz w jaki sposob obrazek wstawiony przez Gwiazdy narusza regulamin dogo ??[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]a moze po prostu usuwasz to co wydaje ci sie niewygodne ??[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]... a gdy brak jakichkolwiek argumentow pozostaje tylko sila ....[/COLOR][/B][/quote]
[quote name='LALUNA'][SIZE=4][COLOR=darkred][B]ELITESSE jesteś moderatorem a nie znasz regulaminu[/B][/COLOR][/SIZE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[COLOR=darkred][B]Twoim obowiązkiem jest zapoznać się z regulaminem ale widocznie masz jakiś problem z czytaniem. Moze najpierw zanim zaczniesz oskarżać kogoś zapoznaj się z regulaminem.[/B][/COLOR]


[COLOR=darkred][B]To jest oczywscie tylko fragment, ale proponuje Ci zapoznać się z calością.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#8b0000]A teraz jezeli już zapoznałaś się z małym fragmentem to możesz pomóc swojemu koledze aby jego post nie łamał regulaminu. Wtedy napewno nie bedzie usuniety. [/COLOR][/B][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ale nam się opozycja rozdokazywała :multi: .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I to kto? Moja ulubiona Koleżanka, Moderator, ELITESSE :razz: . Ten typ tak już ma. Zawsze mówi wszystko co wie. Nie udaje mądrej. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W skali 1-10 przyznaję 1 punkt, za szczerość :p![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Czarne Gwiazdy, czy potrzebujesz instrukcji pisania pw?[/QUOTE]
Sęk w tym, że ja nie zauważyłem, że mój post został usunięty (jak zwykle zresztą).

Na innych forach moderatorzy za duże zdjęcia zamieniają na linki... tutaj cóż... gdyby przeciwnik kopiowania wkleił za duże zdjęcia, zostałoby to niezauważone...

...dokładnie tak samo jak niezauważane jest chamstwo.

...a kiedy zacytuję te chamskie posty, to mój post jest bardzo szybko, zgrabnie usuwany... taka jest prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Niczego nowego nam nie napisałaś, nic nowego nie odkryłaś ale zdaje się, że niczego też nie zrozumiałaś z moich wypowiedzi (o ile te ostatnie zdanie było do mnie).[/quote]
No oczywiście że to nic nowego:evil_lol:,gdyż jest to tak oczywiste jak zakaz kopiowania,który notabene w polsce mamy.Czy zrozumiałam? No nie bardzo(wybacz mi ).Szukanie tematu zastępczego zawsze jest żałosne,sugeruje że argumentów brak:cool3:
Czy to było skierowane do Ciebie?
No jak poczułaś się adresatem to,chyba tak:razz:("uderz w stół a nożyce...")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Sęk w tym, że ja nie zauważyłem, że mój post został usunięty (jak zwykle zresztą).

Na innych forach moderatorzy za duże zdjęcia zamieniają na linki... tutaj cóż... gdyby przeciwnik kopiowania wkleił za duże zdjęcia, zostałoby to niezauważone...

...dokładnie tak samo jak niezauważane jest chamstwo.

...a kiedy zacytuję te chamskie posty, to mój post jest bardzo szybko, zgrabnie usuwany... taka jest prawda.[/quote]

Jeżeli naprawdę tak myślisz, to proponuję jednak skorzystać z możliwości, które daje Ci regulamin. Czyli wyjaśnić to sobie z nami na PW albo napisać do Margo lub Admina. Bo watek z całą pewnością nie jest odpowiednim miejscem na takie dyskusje.

Nawiasem mówiąc, nawet jeżeli my czegoś nie zauważymy (a przypominam, że jesteśmy tylko ludźmi i możemy czasem coś przeoczyć;)), to zawsze możesz taki post zaraportować;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy'] tutaj cóż... gdyby przeciwnik kopiowania wkleił za duże zdjęcia, zostałoby to niezauważone...

[/quote]

Otoz to!!!!Lalunka Ty chyba warujesz caly czas przy kompie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i chlastasz wszystkie posty niepoprawne politycznie:lol::lol::lol: ale ja mam to w [B][SIZE=7]w tyle!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jeżeli naprawdę tak myślisz, to proponuję jednak skorzystać z możliwości, które daje Ci regulamin. Czyli wyjaśnić to sobie z nami na PW albo napisać do Margo lub Admina. Bo watek z całą pewnością nie jest odpowiednim miejscem na takie dyskusje.[/quote]Już był wątek w dziale dla administratorów...

[quote]Nawiasem mówiąc, nawet jeżeli my czegoś nie zauważymy (a przypominam, że jesteśmy tylko ludźmi i możemy czasem coś przeoczyć), to zawsze możesz taki post zaraportować[/quote]Jjjaaasne... szkoda, że to "niezauważanie" jest nagminne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...