Jump to content
Dogomania

stracił miejsce, w którym żył... i pojechał w inne :) PanMisio znów szczęśliwy!


mru

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahaha okazuje się, że cyga jest bardziej znana niż myślałam ;)

oto opinie :)

[I]
cygi nie musze sprawdzac :smile:
nie znajdziecie lepszego domu :smile:
pomaga mi przy moich Gadziorkach, nie raz byla moim dt
zalatwiajcie transport :smile:[/I]

oraz:
[I]
Myślę, że wizyta u niej będzie zbędna :smile: Napisz do Budrysek , mają obecnie więcej kontaktu ze sobą więc też poda Ci więcej szczegułow . Tymczasowała jej dużo kotów. [/I]

Link to comment
Share on other sites

cygi nie musze sprawdzac :smile:
nie znajdziecie lepszego domu :smile:
pomaga mi przy moich Gadziorkach, nie raz byla moim dt
zalatwiajcie transport :smile:[/I]

[I]
Myślę, że wizyta u niej będzie zbędna :smile: Napisz do Budrysek , mają obecnie więcej kontaktu ze sobą więc też poda Ci więcej szczegułow . Tymczasowała jej dużo kotów. [/I][/QUOTE]


Dzięki !

Misiek budę już praktycznie ma (mój tata ma trochę materiałów łącznie ze styropianem i watą szklaną do ocieplenia), siatka na kojec tez jest.
Tylko niech mi go ktoś przywiezie :)
Po świętach jestem do dyspozycji tzn. buda już powinna być :)

A co Misiek sądzi o kotach? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyranka']:roll:Jeszcze jedna sprawa mnie trapi- Pan Misio lubi uciekać, parę razy już urywał się z łańcucha, przybiegal wtedy pod mój blok ! Taki cwaniak! Na obcym terenie zgubi się , kurczę, to jest problem. :roll:[/QUOTE]

Ale przez siatkę ogrodzeniową chyba nie da rady wyskoczyc?:)

Skoro nie lubi kotów to będzie siedział na swoim kawałku ogrodu, poza tylko na smyczy...koty były pierwsze, one tu rządzą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyga-fryga']proszę o info ile Misio ma w kłębie? :)[/QUOTE]

Zapomniałam dzisiaj go wymierzyć, ale jutro to zrobię ! :) Myślę, że przez siatkę nie uda mu się wyskoczyć, chociaż kto to wie... Jest wypasiony, to może mniej sprawny ! :multi: Ale naprawdę nie wiem do końca , na co go stać !:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:Zmierzyłam dzisiaj - jest między 50 a 60 cm , tak się kręci, że trudno miarkę przyłożyć do niego ! Może przez to jest niespokojny, bo miał dzisiaj starcie z bardzo dużym, czarnym psem- podobnym do sznaucera! A może to był sznaucer olbrzym ? Nie wiem, całe szczęście, że właścicielka tego psa szybko ich rozdzieliła, u Miśka nie widzę pogryzień ! Ale się najadłam strachu !:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Weszłam tutaj z wątku innego Misia. Nie zdążyłam doczytać do końca, tak byłam przygnębiona tym, co jest napisane na 1 stronie. Wejście tu po kilku godzinach zupełnie poprawiło mi humor :)
Jak się cieszę, że wszystko się dobrze układa :)

Zaprosiłam tutaj na wątek i w ogóle na Dogo pewna osobę, która mieszka niedaleko (ok 10km) od Myszkowa. Dobre serce dla wszystkich zwierzątek ma kobitka:).

[COLOR=magenta][B]Pani Marysiu![/B]
Witamy serdecznie! :)
Jak tylko się Pani zarejestruje na dogo, może Pani działać. Pozdrawiamy :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']O rany, Budrysku ja przeoczylam twoj wpis :oops:

Na przetrzepaniu Budryska mozna polegac - to wiem :lol:[/QUOTE]

Budrysek??? z newrów poobgryzałąm już wszystkie paluchy...:nerwy:

:eviltong:

50-60?? duuuży, goni koty, wdaje się w bójki z psami, ucieka....zaczynam się bać ;)

z transportem się coś klaruje???:)

Link to comment
Share on other sites

" wdaje się w bójki z psami " To nie jest tak! Ten wielki pies co go zaatakował, mieszka 2 domy dalej i durna właścicielka trzyma go luzem, a gdy wyjeżdża autem, on zawsze jej ucieka na ulicę ! No i tym razem dorwał mojego Miśka przy budzie :( Na szczęście Misiek nie ma ran widocznych. Wynika z tego , że na tym nowym placu nie jest bezpieczny ! / zapomniałam napisać, że parę dni temu, musiałam Miśka przenieść na sąsiedni plac, tak spieszyło się właścicielom posesji, że załatwili tymczasowe miejsce u swego sąsiada. Nie miałam wyboru! / :shake:

Link to comment
Share on other sites

" z transportem się coś klaruje??? " - miła"cygo"! Zupełnie nie mam pojęcia jak zorganizować transport Miśka...:shake: To jest dla mnie straszny problem, nie mam auta i nie mam kogo prosić o pomoc ! Jestem tym bardzo zmartwiona . Może ktoś z dogomaniaków ma jakiś pomysł na to ?? Proszę o pomoc ! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A-s-i-a']Weszłam tutaj z wątku innego Misia. Nie zdążyłam doczytać do końca, tak byłam przygnębiona tym, co jest napisane na 1 stronie. Wejście tu po kilku godzinach zupełnie poprawiło mi humor :)
Jak się cieszę, że wszystko się dobrze układa :)

Zaprosiłam tutaj na wątek i w ogóle na Dogo pewna osobę, która mieszka niedaleko (ok 10km) od Myszkowa. Dobre serce dla wszystkich zwierzątek ma kobitka:).

[COLOR=magenta][B]Pani Marysiu![/B][/COLOR]
[COLOR=magenta]Witamy serdecznie! :)[/COLOR]
[COLOR=magenta]Jak tylko się Pani zarejestruje na dogo, może Pani działać. Pozdrawiamy :)[/COLOR][/QUOTE]

Serdecznie zapraszamy Tą Panią , a zwłaszcza ja, bo mieszkam w Myszkowie ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...