Jump to content
Dogomania

Pomocy


Paulina99

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam ogromny problem z psiakiem jest to pies rasy shih-tzu ma 4 miesiace. Chidzimy z nim na dwor bardzo czesto, ale i tak robi nam siku czy nawet kupe w domu, najgorszy problem jest taki ze robi siku na kanape i na posciel, chyba juz wszystkiego probowalismy. Nie mozemy sobie z nim dac juz rady. Moze ktos mial juz taki problem i pomoze? ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ty tak poważnie,czy trollujesz?Przygotowałas się jakoś na przyjęcie i wychowanie psa?Co to jest to "wszystko" czego próbowałaś?

Poczytaj troche o wychowaniu i zachowaniu szczeniąt.W ramach pomocy pościeli Ci tu nikt raczej nie upierze...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Twój pies jest niemowlakiem.Trudno id niemowlaka wymagać by korzystał z toalety.

Podobnie nie możesz wymagać by Twój pies wytrzymywał i rozumiał po co z nim wychodzisz na dwór.

Musisz to robić jak najczęściej,po posiłku,po zabawie,po spaniu.

A i tak wpadki będą się zdarzać.

Jeśli nie chcesz by pies robił na łóżko-po prostu nie pozwalaj mu tam wchodzić-zdejmuj i stawiaj na podłodze.

Poza tym wydaje mi się,że 4msc shitsiak sam na łóżko nie wejdzie...

Rozumiem,że pierwszy raz masz szczeniaka?

Link to comment
Share on other sites

Psy małych ras z reguły znacznie dłużej uczą się załatwiania potrzeb fizjologicznych tylko na spacerze. Ale i zdrowe psy małych ras rzadko zanieczyszczają legowisko.

Dlatego sikanie na kanapę czy pościel można spróbować wyeliminować w prosty sposób - na jedną noc położyć na kanapie lub pościeli prześcieradełko, na którym śpi pies. U znajomych mi psów poskutkowało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...