Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak odnosnie pseudohowli to zapewne w ten week pojade jedna sprawdzic , rzecz jasna glupa ciac bede ze niby chce psa kupic , wyciagnelam namiary od kobity co ma hasiora , zaczelam wypytywac skad co i jak , znaczy babie tez nie mowilam po co mi to ,przed nia tez glupa cielam ze chce psa nabyc. Tak czy siak kobita gadala ze handlara ma i husky i labki i to dosc sporo i mamrotala cos na temat kiepskicj warunkow. Zaswiecila mi sie lampka odrazu , pojade jako szpieg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Okamia[/B] popatrz, popatrz... o sobie nie pomyślała, że tu zaglądam :evil_lol:

[B]Orpha[/B] najgorsze jest to, że nikt nie zna adresu Martuni [jakąś nie mogę o niej inaczej myśleć niż o Jaśnie Martuni :evil_lol:]. Jedyne co mamy to numer telefonu i numer gg :placz:. Ale jak się dowiemy o kolejnych szczeniakach i "podeślemy" kogoś jako szpiega to może by się coś udało :razz:... W sensie, że "szpieg" miałby wypytać o adres itp :diabloti:...

Link to comment
Share on other sites

Ja bym co nieco napisała, ale nie będę innych straszyć :diabloti:...

Za to powstawiam minki pasujące do tego co myślę o jakże ukochanej Martusi

:angryy: :nonono2: :pissed: :lmaa: :talker::snipersm: :onfire: :evil: :stormy-sad: :bad-word: :grab: :krach: :x :chainsaw: :boom: :baddevil: :wallbash: :motz: :no-no-no: :madgo: 0X....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ja bym co nieco napisała, ale nie będę innych straszyć :diabloti:...

Za to powstawiam minki pasujące do tego co myślę o jakże ukochanej Martusi

:angryy: :nonono2: :pissed: :lmaa: :talker::snipersm: :onfire: :evil: :stormy-sad: :bad-word: :grab: :krach: :x :chainsaw: :boom: :baddevil: :wallbash: :motz: :no-no-no: :madgo: 0X....[/quote]

jak dostaniesz odp. od tego kolesia to napisz mi plizzz co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama_i_ja']Wysłałam zdjęcia tych rzeczy na bazarek. Cen nie podałam, boooo nie mam pojęcia jak je wycenić:eviltong:[/quote]
Ok ;) Wielkie dzięki... Teraz tylko nie wiem czy czekać na Hankę czy już wystawiać :roll: Bo menda jedna już mi miała wysłać chyba z 2 dni temu:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak, Jaga ma jechać na DS... ale wątpię, czy usuną bazarek na dług u weterynarza :diabloti:.

[B]Okamia[/B], zabij mnie, nie mam czasu :oops:. Na studiach mnie teraz porządnie gonią, do tego Jagę i Birmę trzeba wyprowadzać osobno [Jaga nie może iść ani równie szybko, ani równie długo jak Birma] :razz:. Bazarek już wystaw, w razie czego [boże... ja nadal nie wybrałam co konkretnie ma iść na Jagę :crazyeye:] wystawi się drugi ;)

Zainteresowanym napiszę tylko, że Jaga jest już po sterylce, czuje się nawet dobrze... większość osób i tak już przeczytało o tym w temacie Birmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znalazłam wątek naszej podróżniczki. Sunia jest super! Zawojowała naszymi sercami jak i barmanki z Świętej Krowy w Krakowie, która skłonna była ją adoptować.

Jaga jest bardzo grzeczna i pewnie już dojechała do Orphy.

Na koniec zdjęcie podróżnych z dzisiejszej wycieczki:
[img]http://images45.fotosik.pl/42/ab0e8604eb86b804med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pittka fajna, taka dumna siedzi :lol:

Jaga dzisiaj na mieście miała parę propozycji adoptowania [przez poznanego przypadkiem chłopaka, koleżankę, która wam Jagę dała, jakiego przechodnia o się przysłuchiwał rozmowie :razz:]... mówiłam, że na żywo to ona jest jeszcze bardziej kochana niż na zdjęciach :loveu:

A grzeczna była w czasie drogi? Co prawda raz ją wiozłam samochodem, ale tylko pół godzinki i to z przodu, na siedzeniu :roll:, więc bałam sie czy wytrzyma grzecznie :razz:.

[B]ORPHA[/B], odezwij się i powiedz co i jak z dziewczynami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...