Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

Dnia 4.08.2017 o 07:59, Moli@ napisał:

Drodzy Państwo... DOGOMANIACY

niektórzy, także na tym wątku zarzucali mi brak empatii...złośliwość...bezmózgowie...złą opiekę nad dzikimi kotami (wykorzystując zdjęcie uprzednio wycinając mój komentarz do niego!) a wszystko dlatego że śmiałam zadać kilka pytań opiekunom Białoogonków... opiekunom Noska. Dlatego że śmiałam okazać współczucie dla Noska.

Zamieszczone zostały wyniki badań Noska... są opisy weta (naprawdę warto je uważnie przeczytać- strona 459 )

 

 

 

 

 

I cóż Ci Moli@ odpowiedzieć. Wyniki czytałam wcześniej, 20% ubytek wagi i przewlekła niewydolność nerek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Perełka1 napisał:

I cóż Ci Moli@ odpowiedzieć. Wyniki czytałam wcześniej, 20% ubytek wagi i przewlekła niewydolność nerek.

Takich wyników, szczerze mówiąc spodziewałam się, wskazywała na nie decyzja wetów ... powaliło mnie zachowanie opiekunów. O diecie...już lepiej nie wspominać (:

Przez tydzień patrzeć jak u pieska rośnie brzuszek, powiększa się z każdym dniem i nie lecieć z nim błyskawicznie do weta... bezmózg jestem bo nie rozumiem. Żółty płyn ściągnięty, ciekawa jestem czy był jeszcze żółty a nie już zielony. Czy żółty bo żółty - już sama nie wiem co gorsze. Wyniki chyba jakieś będą. Może opiekunowie w końcu wyciągną z tych przykrych zdarzeń wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Muszę już myśleć o oddaniu pożyczonej klatki. Znalazłam w piwnicy rozłożoną z trzema ściankami...pomysł na zrobienie boku, na jednym z kocich wątków. Niestety, po złożeniu klatka malutka (: ... nawet awaryjnie dla 3 podrostków kocich za mała (:

Miarki w oczach nie mam (: liczyłam na trochę większą...

 

 

 

101_0461.JPG

101_0462.JPG

101_0464.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kotków nie wydam w ciemno...

Kłapciouszek od dwóch dni nigdzie się nie wybiera... chytrusek, w domu chłodniej :)

Maluchy rozrabiają bo niby co mają lepszego do roboty. Zdrowe, najedzone, wyspane to brykają uprzykrzając życie starszyźnie ,) Gdyby całymi dniami spały, snuły się z kąta w kąt,  wtedy miałabym powód do zmartwień

Link to comment
Share on other sites

Maluchy były dziś na kolejnym przeglądzie i drugim szczepieniu przeciwwirusowym.

Zdrowe, ładnie się rozwijają...Kocurki znacznie większe od koteczki. Masa ciała u całej trójki prawidłowa. Dwa czarne kocurki mają brązową oprawę oczu (gęsty brązowy włos), niestety na zdjęciach nie prezentuje się to zbyt dobrze. Wetka stwierdziła że mam nie  wymyślać bo tu nie ma do czego się przyczepić ,).

Koszt szczepienia przeciwwirusowego opłaca KOTKOWO. Ślicznie dziękuję :)

 

101_0869.JPG

 

Za część pieniędzy z bazarku kupiłam witaminy i konserwy - 54,12 zł /24szt

Za pozostałą kwotę kupię suchą karmę (lecimy resztką)

 

101_0870.JPG

101_0872.JPG

101_0871.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj, w hurtowni dostałam do przetestowania około 0,5 kg suchej karmy - Litewska.

Dziś mają w miseczkach, ciekawa jestem co powiedzą kociambry :)

Witaminki wciągają bez problemu, smaczne

próbki suchej dla psów,  smaczki ,)

101_0873.JPG

 

Maluchy spały w klatce, okno otwarte dla starszyzny ,) Rano na blacie przy miseczkach znalazłam dwie myszki (:.

Pochmurno, duże koty w domu, usiłują podsypiać... maluchy skutecznie im w tym przeszkadzają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...