Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

KWIECIEŃ 2018

-26.03.2018 - Magda S -20zł

-1.04.2018 - ariete - 25zł

-1.04.2018 - Ala K - 70zl

-1.04.2018 - 30zł-dorcia

-4.04.1018 -20zł-Hania Sz

-4.04.2018 - 30zl-agat

-6.04.2018- 5zl-milagros

8.04 .2018 - 5zł - mdk

10.04.2018 - 10zł - asiuniab

20.04.2018 -10zł-jolusia

wpłaty 225zł

gotówka 50zl - Małgosia B

wpłaty razem 275zł

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo złą wiadomość.

Z oczkiem nie było poprawy, więc wczoraj wizyta u dr Garncarza. Za gałką jest nowotwór, jutro usg u dr

Marcińskiego, zobaczymy co to i czy operacyjne. Bardzo smutno......

Dostał kropelki pbólowe. Koszt wizyty z kroplami 92zl.Powklejam wieczorem zdj opisu lekarskiego.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Beat2010 napisał:

Mam bardzo złą wiadomość.

Z oczkiem nie było poprawy, więc wczoraj wizyta u dr Garncarza. Za gałką jest nowotwór, jutro usg u dr

Marcińskiego, zobaczymy co to i czy operacyjne. Bardzo smutno......

Dostał kropelki pbólowe. Koszt wizyty z kroplami 92zl.Powklejam wieczorem zdj opisu lekarskiego.

przykro mi bardzo:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

O rany, Dieselku ;((( 

Czekamy na usg zatem. Z kciukami, żeby złe wieści były jak najmniej złe..

czekamy zmartwieni. Nasz inny psiak hotelikowany przez Hanię, cudny, wyżełkowaty Portos ma raka kości, tydzień złych wiadomości. 10 lat w schronisku, tylko 2 w hoteliku

Link to comment
Share on other sites

Rak kości to paskudna sprawa, moja suńka na to umarła, mam nadzieję, że ten psiaczek ma mniej złośliwą odmianę raka i jeszcze mu pisany jakiś czas dobrego życia.

Nie mam natomiast pojęcia jak rokuje nowotwór oka. Nie znam żadnego psinka z tą chorobą. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dziękuję, że jesteście :-).

 Wczoraj bylo usg, ale znowu dogo u mnie krzaczylo i nic nie moglam napisać.

Dr Marcinski przy badaniu pytał się czy nie bylo kichania lub kataru, bo jakoś wyglada mu to na przewlekły stan zapalny. A to przecież ta strona od nosa, gdzie byl głównie grzyb. W rozpoznaniu napisał, ze właśnie stan zapalny lub zmiany nowotworowe, ale guza nie ma.

 Jeszcze zbadał jame brzuszna, powiedzial jak na wiek Diesla to nieźle, wszędzie jakieś niewielkie stany zapalne, ale budowa organów właściwa, nie ma ew przerzutow.

A co najważniejsze, oczko u Diesla, juz po 2 dniach podawania kropelek pzapalnych i pbolowych lepiej wyglada.

Dr Garncarz dostal od razu maila z opisem usg, powiedział, żeby obserwować czy następuje poprawa  po kroplach i , jeżeli tak, przyjść po świętach po kolejną porcję.

Koszt usg oczu i brzucha -140zl

Mam zdjęcia Diesla, zdjęcia opisów lekarskich tylko czasu brak na zmniejszanie i wstawianie na dogo.

 

 

Wszystkim życzę radosnych, pogodnych Świąt

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2018 o 23:23, agat21 napisał:

Rak kości to paskudna sprawa, moja suńka na to umarła, mam nadzieję, że ten psiaczek ma mniej złośliwą odmianę raka i jeszcze mu pisany jakiś czas dobrego życia.

Nie mam natomiast pojęcia jak rokuje nowotwór oka. Nie znam żadnego psinka z tą chorobą. 

Niestety, rak kości to pakudna choroba. Oczy sie amputuje, jak nie ma przerzutow to ok

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Nadziejka napisał:

Piesiuniu bedzie dobrze kokany

 dorcia mi pisala wczoraj

 kciuki caluni czas!

Ciocia dorcia to wczoraj nie mogła skupic sie na pracy gdy czekała na informacje z badania :-) :-) :-) :-) ciocia dorcia jest the best :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2018 o 16:42, agat21 napisał:

A są informacje z badania??? To poproszę jakieś wieści.

I dobrych spokojnych świąt dla Was wszystkich i wszystkich stworzeń, choć święta to dla wielu z nich koszmarny czas..

wyzej wpisałam :), albo przewlekly stan zapalny, albo nowotwor. powstawiam zdjecie opisow to dużo do czytania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...