Jump to content
Dogomania

Mister B. z Gdańska pomoc otrzymał i dom też ma.


kaerjot

Recommended Posts

[quote name='Betbet']Kaerjot, watek na miau jest mu potrzebny natychmiast. Ma już, bo jak nie to pójdę zakładać! Zaraz zrobię banerek, ale nie dysponuję chwilowo photoshopem i robię je w prostym i mało ambitnym programie z podstawowymi funkcjami. Co widać w mojej sygnaturze...


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223027-Mister-B.-z-Gda%C5%84ska-potrzebuje-pomocy."][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8382/misterb1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223027-Mister-B.-z-Gda%C5%84ska-potrzebuje-pomocy."][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9319/misterb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Bet bet, wielkie dzięki za bennerki. Jakoś nie umiem jeszcze wkleić, ale będę próbować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:laola::cunao::cunao::BIG::BIG::Cool!::Cool!::Cool!:

Super!!!
Na Animalsów można jednak najbardziej liczyć! Zgłaszałam się z wieloma problemami do różnych instytucji i organizacji, ale często spotykały mnie z ich strony odmowy...a Animalsi nigdy mnie nie zawiedli ;)

jeśli zabieg będzie po 16 to mogę pomóc w transporcie

Link to comment
Share on other sites

Boże dziewczyny jak ja się cieszę!! Ciężko mi to nawet wyrazić. Od razu jak kaerjot do mnie zadzwoniła wykonałam tel do mamy. Kicio w końcu pokaże światu swoje śliczne oczka. Fotkami się nie przejmujcie już mu urządzę sesję :D Wcześniej nie mogłam ująć kolorku oczu bo światło z lampy go raziło a bez lampy takie fajne zdjątka nie wychodziły. Teraz się uda! W domku go wymyję jeśli mi się to uda żeby był pięknie czyściutki i porażał białością futerka :D Mówiąc sam za siebie "daj mi domek jestem taki śliczny" :P

Zazwyczaj jak dawałam zwierzaki na zabiegi do lecznicy na obrońców to termin godzinowy był po 15tej. Dziś pojadę i obgadam sprawę. Mam nadzieję że teraz nic na drodze do szczęścia Mistera B nie stanie i szybki termin się znajdzie przed eskapadami kocurów na kobitki. bym się załamała jakby był termin uzgodniony a on poszedł by się szlajać :/

Link to comment
Share on other sites

2 razy mało nie zabili zwierząt, które potem udało się skutecznie uratowac, chociaż sugerowano po prostu uśpienie... Moi znajomi mają z tymi panami tez traumatyczne przejścia, zwłaszcza źle dobrane dawki leków dla kotów. Chodze tam tylko w ostateczności, bo mam dosłownie z 10 metrów od klatki w której mieszkam.

Skoro zrobiło się tak radośnie, to mam pytanie, czy ktoś w piątek w godiznach 17-19 dysponuje czasem, samochodem i możliwością podjechania z Gdanska do Redłowa?:( Tam jest lekarz, który może nam pomóc. Do tej pory chodziliśmy do niewłasciwego również...

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie daleko. Bo najlepsza ciocia Iza ale to aż Gdynia. Może spróbować na Obrońców, ale umówić się, tam jest taka lekarka w krótkich czarnych włosach. Zabijcie mnie, ale znam ją i nie pamiętam imienia;) Ona pomagała mi całkiem sensownie nawet przy mniejszych zwierzakach. Jesli nie będę akurat na urlopie, to to jest pod moją klatką, bedę mogła tam zajrzeć do niego po operacji, czy coś.

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani w krótkich czarnych włosach to Dr. Ada. A co myślicie o lecznicy na osowej, na ul feniksa? Tylko nie wiem czy Panie lekarki takiego zabiegu by się podjęły i cenowo jakby to wyglądało. Nie mam zaufania do lecznicy na kaprów. Ratujcie teraz bo nie wiem gdzie w takim razie się udać. Właśnie umarł mi na rękach jeden z moich szczurasków więc głowy nie mam do niczego. A tak się cieszyłam teraz opłakuje moje stworzonko :(

Link to comment
Share on other sites

przykro mi:(

Feniksa jest ok, jeżdżę tam z moim królikiem. Z tym że ja nie podejmuję się transportu - za daleko dla mnie. Spacerowa w godzinach szczytu...:shake:
Nie mam na myśli lecznicy na kaprów, tylko na ulicy bitwy oliwskiej, koło skm żabianka. Pracują tam dwaj weci - są ok, szczególnie popławski ma bardzo dobre opinie (chociaż mojej rzygającej od lat trzech kotce nie pomógł...ale to nic dziwnego, to piąty z kolei wet, który rozkłada ręce...:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie trzeba by poinformować OTOZ o ewentualnej zmianie. Na obrońców leczyłam i lecze moje szczuraski. Kotów nie leczyłam bo mam daleko. Moje kociaki leczyłam na osiedlowej lecznicy do której mam bardzo blisko na Michałowskiego u Dr. Dominiki. Wykonywała mastektomie u jednej kotki, a u drugiej mojej sterylizację no i resztę podwórkowych sterylizowała, ale coś wspominała, że nie wie czy by chciała się bawić w operowanie Białaska, gł o te oczka chodziło, dziwnie to zabrzmiało. Na feniksa też szczurki leczyłam i dawałam na operację. Tak to rozeznania nie mam w lecznicach. Znowu nie wiem co robić. Mam na obrońców jechać czy nie? Chciałam jechać ze względu na umówienie na zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dziś miałam obgadać sprawę z chirurgiem. Wcześniej pytałam Dr. Ady o cenę zabiegów ale mówiła żebym o dokładną kwotę zapytała Dr. Jakuba. Tak by głupio było jakbym umówiła go na zabieg a później odwołała. Jak umawiać to już konkretnie. To może dziś pojadę popytam o cenę i czy by się podjął a termin wtedy bym ewentualnie tel uzgodniła. W takim wypadku można by było wybrać inna lecznicę. Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem i Martasekret i Ninsianna mogłyby dziś, oczywiście jeśli mogą, zajrzeć do lecznic i zapytać o cenę zabiegów (ta powieka i kastracja, czy można razem?) i najbliższy możliwy termin, ewentualnie zaklepać termin, ale od razu zaznaczyć, że to wstępnie i że jutro dacie znać już na 100%. Jak będziemy mieć dane z obu lecznic, to zadecydujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze w takim razie pojadę i się dowiem o wszystko. Na obrońców nie jest dla mnie blisko bo jade tramwajem i autobusem ale tam dawałam moje szczurki. Moje koty były operowane w lecznicy na moim osiedlu ale jak pisałam nie wiem czy wetka podejmie się no i weźmie drożej tego jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...