Jump to content
Dogomania

INKA-strasznie samotna suczka znalazła dom!


Jezabel

Recommended Posts

Fegelle - bardzo się cieszę, że już jesteś na wątku SWOJEJ Inki :lol: Nawet nie wiesz, ile osób ucieszyła ta adopcja!

Mestudio - bardzo dziękuję - Twoje porady będą na wagę złota! Ja zupełnie nie mam doświadczeń w kocio - psich relacjach :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]fegelle[/B] - nie masz pojęcia jak się cieszę, że znalazłaś moje ogłoszenie Ineczki wśród tak wielu przecież różnych ogłoszeń :) :loveu:

Życzę Wam dużo zadowolenia z suni, wiele radości a Inusi wielki buziak w czarny nochal :) Zasłużyła kochana na taki dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Ineczki dziękuję wszystkim za wasze serce i pracę jaką wykonaliście, żeby odmienił się los Ineczki . Oczywiście przekażę jej wszystkie pozdrowienia oraz ucałuję od Bejotki :-) Ineczka jest wam bardzo bardzo wdzięczna za to, że odmieniliście jej los. Ja też bardzo się cieszę, że mogłam/mogę pomóc Inusi, i że dzięki temu mam okazję was poznać. Wyrazy uznania za waszą pracę i chęć niesienia pomocy tym niechcianym.
Mam nadzieje, że uda mi się stworzyć tej kochanej suni przynajmniej namiastkę domu o którym marzyła.
Mestudio będę bardzo Ci wdzięczna za każdą nawet najmniejszą pomoc w kwestii socjalizowania Ineczki z Pyzą i Fredzią (tak nazywają się kocice :-)) i każdemu, kto ma doświadczenie i wiedzę w tej materii, bo naprawdę widzę, że będzie to spore wyzwanie dla mnie, ale... damy radę!! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fegelle']...
Mestudio będę bardzo Ci wdzięczna za każdą nawet najmniejszą pomoc w kwestii socjalizowania Ineczki z Pyzą i Fredzią (tak nazywają się kocice :-)) i każdemu, kto ma doświadczenie i wiedzę w tej materii, bo naprawdę widzę, że będzie to spore wyzwanie dla mnie, ale... damy radę!! :-)[/QUOTE]
Nie taki diabeł straszny jak go malują.... Najgorsze są początki i wypracowanie swojej "metody"

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...