• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Beatrx

Members
 • Content count

  4808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Beatrx last won the day on July 17 2014

Beatrx had the most liked content!

6 Followers

About Beatrx

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  studentka;)
 • Location
  Mińsk Mazowiecki
 1. macie bardzo wiele zastrzeżeń, ale mimo to poparliście ich działalność swoimi pieniędzmi?:D
 2. biedak przyzwyczaił się do życia w klatce i robienia pod siebie:( 3 miesiące był w schronisku, ale wcześniej obstawiam, ze też siedział w zamknięciu i nawet nie miał kiedy nauczyć się czystości. przed wami długa droga. a jak nagradzasz załatwianie na dworze? może trzeba nagradzać bardziej, bardziej się cieszyć, chwalić psa, jakby wykonał taką naprawdę mega trudną sztuczkę?
 3. jak dla mnie to będzie większy piesek, ale może tak na tym zdjęciu wygląda? a w schronisku nic nie mówią? ile waży?
 4. nie macie terenów, gdzie pies może swobodnie pobiegać i wzięliście wyżła? wy się dobrze czujecie? ten pies nigdy nie będzie z wami szczęśliwy jeśli nie zapewnicie mu odpowiednich warunków. wszelkie zabaweczki, buteleczki czy inne pierdoły możecie sobie schować. to pies, który potrzebuje pracy w polu, wybiegania się, inaczej się po prostu męczy. będzie gryzł, będzie skakał, będzie uciekał, będzie ciągnął. wy się przede wszystkim zastanówcie nad tym, czy zamierzacie się zajmować wyżłem, poświęcić mu czas, załadować się do samochodu czy autobusu i pojechać gdzieś na pola. wasza suka nie jest nadpobudliwa, ona jest po prostu niewybiegana i jeśli ten problem nie zostanie rozwiązany to żaden następny również.
 5. przecież na tej umowie nie ma żadnej kwoty. masz jakiś kwit na to, ile zapłaciłaś i jak się umawiacie na raty? i czemu ta umowa jest z ZKwP, a nie ma numeru tatuażu tylko jest zaznaczone, ze pies ma chip?
 6. Mattpl, jak macie blisko do schroniska to podjedźcie do niego. zapoznajcie się, wyjdźcie na spacer, zobaczycie na własne oczy jak się zachowuje, jaki ma stosunek do innych psów, ludzi, czy w ogóle jest między wami chemia. dowiecie się też czy schronisko organizuje jakieś szkolenia dla swoich psiaków albo daje zniżki w jakiejś psiej szkole. jeśli nigdy nie mieliście psa, a w planach jest dziecko to przyda wam się parę wskazówek doświadczonej osoby.
 7. a konsultowaliście się z Agnieszką Boczulą? a tu będzie za daleko? http://psotelfido.pl/ bo to tak powinno być, bezpieczne miejsce w domu (stąd klatka, najlepiej przykryta, coś na wzór nory), gdzie pies odpoczywa, czuje się bezpiecznie, wchodzi sam chętnie. zostawiany stopniowo, najpierw na parę sekund, potem na więcej sekund i tak stopniowo, stopniowo. drugi pies może pomóc, ale nie musi. a jak mama nie ma siły to ja bym jej nie brała dodatkowego obowiązku. w sumie jak mama nie ma siły, Ty jesteś daleko to ja bym szukała kogoś, kto by po prostu z nią był. lęk separacyjny to ciężka sprawa, wymaga sporo pracy i jeszcze więcej cierpliwości. a mama pewnie sił już tyle nie ma i też powinna odpocząć.
 8. a na ile Twoja mama wychodzi, żeby opiekować się siostrzenicą? czy w tym czasie nie dacie rady jej podrzucić babci? albo czy w grę wchodzi opcja zostawienia jej np. u jakiejś zaufanej sąsiadki czy koleżanki? a może macie w pobliżu psi hotel i by się zgodzili na dzienny pobyt? a co powiedzieli ci wszyscy szkoleniowcy? w jaki sposób wprowadzaliście klatkę?
 9. ale gojka pyta o coś jeszcze innego. ja pytałam o Andiego, bo znalazłam na stronie hodowli mastifów ZKwP wzmiankę o tym, że ich pies jest z tej hodowli, wraz z waszymi nazwiskami. a ona pyta o Amandę.
 10. to czemu już nie jesteście w ZKwP?
 11. a ta hodowla nie była kiedyś w ZKwP i nie hodowaliście mastifów?
 12. ciśnienie to jedynie masz ty na pisanie w kółko o jedynym i tym samym. dobra, dla mnie koniec tematu, bo znowu jest to samo co było wcześniej"D
 13. nie o wrażenie chodzi, a o argumenty, konkretne. bo ja też mogę sobie napisać, ze widziałam wyrok, gdzie sąsiad dostał odszkodowanie za to, że mu czyjaś kura na podwórko weszła:D
 14. gdyby ściemą nie było to żaden problem wrzucić linka:D
 15. wypadałoby jakoś udowadniać swoje słowa, a nie jedynie klepać, klepać, klepać, wymyślając coraz to nowe docinki. a skoro nie masz żadnych konkretów to wychodzi na to, ze to jedynie... ściema...