• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Murka

Members
 • Content count

  29480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Murka last won the day on August 13

Murka had the most liked content!

About Murka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4632427

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Janowa Lubelskiego

Recent Profile Visitors

6088 profile views
 1. Już dostałam, dziękuję:) Pozostaje mi trzymać kciuki za łaciatka, niech znajdzie wspaniały dom!
 2. Misio miał dziś kastrację, zabieg odbył się bez komplikacji, a Misio w ogóle nie zaważył, że coś mu ubyło:)
 3. Wizyta kontrolna u dr Pomorskiej umówiona na poniedziałek na godz. 10.00. Przy okazji do domku (też do Lublina) pojedzie nasz Robinek, więc koszty transportu będą tym razem mniejsze o połowę.
 4. Bojka jedzie do domu w sobotę. Niestety nie udało się nic dokoptować do transportu.. zgłaszały się dla innych psiaków domy ze Śląska, ale ostatecznie z żadnego nic nie wyszło:( Państwo się już suni nie mogą doczekać, więc nie ma co zwlekać dłużej.
 5. Robinek do domu jedzie w poniedziałek, jego przyszła rodzina już się nie może doczekać:)
 6. Wczoraj przyjechała do nas nowa sunia (imię w produkcji:)): Jej wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/340235-moje-nowe-życie-zaczęło-się-16-października-zamojska-sunia-szuka-domu/
 7. Mam na razie fotki zaraz po przyjeździe z wczoraj: Sunia jest bardzo proludzka, wielki pieszczoch. Wobec psów jest trochę wrednawa, ale ewidentnie wynika to ze strachu - boi się i woli przybrać postawę obronną: zamiast obwąchać psa lub dać się powąchać od razu warczy, szczeka, próbuje kąsać. Wydziera się też na psy podchodzące do jej boksu. Myślę, że z czasem jej to minie. Na smyczy chodzi dość sprawnie i zaczyna załatwiać potrzeby poza boksem. U weta sunia została odrobaczona, odchlona (i odkleszczona, wet wyjął też jednego kleszcza), zaszczepiona na wirusówki i ogólnie przebadana. W uszach niestety świerzb, ale już sunia dostała leki. Koszt wszystkiego 144 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/89723974299d5e1b Sunia waży 23 kg, wet ocenił ją na ok. 3-4 lata (w książeczce ma wpisany rok ur. 2013) Ma CUDNY ogon, wachlarz po prostu:) Jest trochę dredów na tym ogonie i przy uszach, ale nic strasznego.
 8. Kupiłam dla Maxa Caniviton (koszt 88,70 zł): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3669fb048fad865b Maść pomaga zdecydowanie na wardze, na nosie trochę mniej, ale chyba dlatego, że Max bardzo szybko zlizuje to co pieczołowicie mu nałożę:) Rozliczenie: -450 zł hotelowanie 18.09-17.10 -12,70 zł Sylimarol -25 zł odrobaczenie -18 zł Fiprex -88,70 zł Caniviton +200 zł Fundacja ZEA Razem do zapłaty na dzień 17 październik jest -394,40 zł.
 9. Wczoraj rozmawiałam z DS Bibi: suńka jeszcze się trochę boi, ale każdego dnia jest lepiej. Pani na razie nie zostawia jej samej na ogrodzie. Bibi śpi w domu na kocyku w korytarzu (tam sobie obrała miejsce), ale coraz chętniej zwiedza resztę domu i podchodzi już do pani sama. Ma apetyt. Zdarzyło się jej raz nasiusiać na dywanik, ale pani z tego nie robi problemu, powiedziała jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie, że wyprała i wywiesiła na ogrodzie. Jeszcze się śmiała, że sunia potem w tym miejscu gdzie był dywanik jeździła nosem po podłodze i śmiesznie wciągała powietrze. Dużym plusem jest to, że dom jest pod lasem, właściwie w lesie, przedostatni dom na końcu ulicy (ostatnie kilkadziesiąt drogi to już leśny dukt), jest tam bardzo spokojnie. Posesja jest niewielka i dobrze ogrodzona.
 10. Kąpieli się nieco obawiałam, sądziłam, że jak się zacznie lać woda to spanikuje, ale był bardzo spokojny. Bał się trochę, ale z ufnością poddawał się wszystkim zabiegom. Pozytywnie mnie zaskoczył łobuz:) Do transportu do Łodzi nie udało się niestety nic dokoptować. Miały jechać dwa psy z Zamościa do Bydgoszczy, ale udało się dla nich zorganizować inny transport dzień wcześniej. Rozliczenie końcowe: -168 zł hotelowanie 1-14.10 -12,50 zł odrobaczenie -310 zł transport do Łodzi Razem do zapłaty -490,50 zł