• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Murka

Members
 • Content count

  28580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Murka last won the day on April 11

Murka had the most liked content!

About Murka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4632427

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Janowa Lubelskiego

Recent Profile Visitors

4581 profile views
 1. Gapa ze mnie, pomylił mi się nr z ceną (tak to jest ze wzrokowcami)... Chodzi mi o spodenki nr 84 :) A kurtką jestem zainteresowana i czekam na info o rękawach:)
 2. Gacuś już wrócił do normalności:) Jeszcze się trochę chwieje i łebek przekrzywiony, ale aktywność mu wróciła, ma już normalne reakcje na otwieranie lodówki, odgłos upadania jedzenia na podłogę i odwiedzania miski zaraz po powrocie z ogrodu:)
 3. Wet podał kolejne dawki leków oraz Pectovit mi dał, żeby podawać Kurusiowi. Jeśli nic się nie będzie działo to na razie koniec z zastrzykami. Rachunek za dzisiejszą wizytę będę mieć po weekendzie.
 4. Poproszę: 116, 140, 141, 160, 207, 216, 217. I jeszcze pytania: nr 29 - jaki jest kolor tych spodni - beżowy? I czy można zmierzyć długość i szer. w pasie? nr 105 - to kurtka zimowa czy przejściowa? Dł. rękawa bym poprosiła od pachy.
 5. I jeszcze ogólnie szczeniaki w akcji:)
 6. Jeszcze filmiki; mordowanie myszki od ewkar:)
 7. Dziewczyny: Jedna mała nie pojechała, bo... zostaje u nas:) Hania miała obiecane, że kiedyś sobie pieska będzie mogła wybrać, który u nas zostanie. I tak oto jest nowy członek rodziny: Kira :)
 8. Dzieciaki właśnie pojechały z TZem do DT do Sochaczewa. Jeszcze im dziś fotki robiłam, bo DT prosił (jest długi weekend to może od razu uda się domki im znaleźć). Tu jeszcze z mamusią: I cała brygada, która pojechała: Chłopaki:
 9. Jest jeszcze sprawa karmy, którą zakupiła helli: RC Hepatic 12 kg. U nas na razie nie ma psiaka z niewydolnością wątroby; Gackowi co prawda trochę szwankuje, ale na razie dostaje Essentiale... Karma może u nas leżeć, bo wcześniej czy później jakiemuś psiakowi się przyda. Mogę też komuś przekazać jeśli ktoś ma psiaka potrzebującego karmy wątrobowej.
 10. Dziś trochę lepiej, nie ma biegunki ani wymiotów. Kuruś zjadł trochę rano, ale słaby jest, koopy w ogóle nie robił żadnej od wczoraj, a siku robi malutko. Jeszcze dziś jedziemy do weta.
 11. Ogólnie mamy zastój w adopcjach... czekam na koniec tej deszczowej aury, żeby porobić psiakom wiosenne fotki. Patrząc na prognozę pogody idzie się załamać.