Jump to content
Dogomania

RALF - na pewno jamnik - i co z nim będzie?


luka1

Recommended Posts

Luka1 wyraziła zgodę:) tylko jeszcze napisałam do niej prośbę o namiary na kontakt w sprawie adopcji i na jakie województwo ogłaszać? napisałam prośbę o ogłoszenia dla Ralfika tutaj, do cioci Bazyliszek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-06-07-2013/page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nic nie uda się teraz zrobić(brak danych z kim się kontaktować w sprawie ew. adopcji, bo tytuł ogłoszenia to wymyślimy:) proszę o poczekanie do końca miesiąca, wyjeżdżam i nie wiem czy będzie tam dostęp do neta( sprawdzę na miejscu) ale bardzo Ciebie proszę , zajrzyj Aryste na ten bazarek ogłoszeniowy :) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

... kręcę się w koło?.... nie wiem co mam zrobić ?... na kogo podać czy raczej czyj nr telefonu? w razie pytań czy ewentualnej adopcji? doczytałam że jest w schronisku w Sochaczewie, czy można podać namiary na schronisko?...

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś pisałam żeby kontakt do mnie podać : 502 156 186 i [email][email protected][/email]
W schronisku reaorganizacja, zmiania sie administrator schroniska. Osoba, która przyjdzie na miejsce starych pracowników nie będzie wiedziała, który pies jak się nazywa. Które psy są "moje". W ogóle sytuacja jest bardzo nieciekawa - nikt nic nie wie, nie wiadomo co się będzie działąo z psami Itd itd.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']załamka totalna załamka :([/QUOTE]... ...:-( teraz jak dawałam dane do ogłoszeń [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-07-2013/page8[/URL] doczytałam Luka, że to już 2lata, minęło... odkąd założyłaś wątek:-(
[B]Aryste[/B] sory ale nie chcę już czekać... nie wiem ale tak czuję! teraz albo nigdy!... jeśli chcesz też coś zrobić dla Ralfika to może wykup mu jeszcze pakiet dodatkowo... albo na inne województwo?... ja wykupiłam na mazowieckie.... i zaczynam już zaciskać... kciuki... łapy(bo mam nadzieję że Jaśka mi też pomoże):p

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Byłam tam wczoraj. Bary jakiś wyciszony, smętny, może przez upały. Zwykle poszczekiwał, biegał, wskakiwał do budy. Teraz stał przy kratach i zamykał oczy gdy go głaskałam.[/QUOTE].... oby się tylko nie poddał:-(!....

Link to comment
Share on other sites

Anika, a gdzie mu wykupiłaś pakiet?
Przepraszam, ze tak zwlekam ale ostatnio mam urwania glowy. Ile czasu bedzie wazne to twoje wyróznienie.
Jak nie będzie odzewu ( a całym sercem mam nadzieje, ze wreszcie się uda) to obiecuje, ze następnym razem wykupie mu kolejne. trzeba mu domu szukać do skutku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Anika, a gdzie mu wykupiłaś pakiet?
Przepraszam, ze tak zwlekam ale ostatnio mam urwania glowy. Ile czasu bedzie wazne to twoje wyróznienie.
Jak nie będzie odzewu ( a całym sercem mam nadzieje, ze wreszcie się uda) to obiecuje, ze następnym razem wykupie mu kolejne. trzeba mu domu szukać do skutku.[/QUOTE]
... też tak myślę:) po prostu nie śmiałam Ciebie prosić, tutaj wykupiłam ogłoszenia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-07-2013/page8[/URL] zobacz post 200 i 201 i jeśli Tobie się spodoba to po prostu wykup u Bazyliszek następne ogłoszenia czy też może wolisz na inne województwo?...te dla Ralfika jeszcze siem robią;) musimy troszeczkę poczekać! tak bardzo bym chciała, żeby zadzwonił TEN! telefon...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie aktywowałam ogłoszenia dla Ralfika :) ja bardzo mocno, zaciskam z Jasią rence i łapy:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
i prosimy ,kto może niech zaciska też, żeby zadzwonił TEN telefon!.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Właśnie aktywowałam ogłoszenia dla Ralfika :) ja bardzo mocno, zaciskam z Jasią rence i łapy:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
i prosimy ,kto może niech zaciska też, żeby zadzwonił TEN telefon!.....[/QUOTE]

trzymam najmocniej jak tylko potrafię

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...