Jump to content
Dogomania

S.O.S. dla "borderkowego" Reksia - Łęczyca k/Łodzi. Pojechał do domu :-)


Beata J.

Recommended Posts

Kopiuję ze strony schroniska. Wolontariuszy z Łęczycy prosżę o pomoc tzn. zdjęcia i aktualne info o psinie.

[B]imię:[/B] Reksio
[B]płeć:[/B] pies
[B]wiek:[/B] około 2 lata
[B]rasa:[/B] mieszaniec
[B]miasto:[/B] Łęczyca
[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] tak
[B]odrobaczenie:[/B] tak

[B]charakter i opis: [/B]....Oj , historia tego psiaka jest bardzo ciekawa, otóż do łęczyckiego schroniska....przydreptał sam!! :-) trudno w to uwierzyć ale tak było!!! Przypuszczam , że został wyrzucony z samochodu , gdzieś w pobliżu naszego schroniska. Z początku był nieufny i nie podchodził za blisko , ale w końcu sam zaczął drapać w bramę! Kiedy go wpuściliśmy , był ogromnie wesoły , zaczął skakać i merdać ogonkiem !Jedna tęsknił za wolnością , aż trudno uwierzyć , że wskrabywał się po siatce i wychodził na spacerek.... po za schronisko! Nigdy nie zdarzyło się by nie wrócił , zawsze wracał do nas pogodny , radosny ..REKSIO jest strasznie energicznym psem , uwielbia wyszaleć się i wybiegać , ale nie lubi zbytnio innych psów potrafi być zadziorny co w konsekwencji kończy się klapsem. REKSIO jest bardzo towarzyski i przyjacielski , na pewno nie zawiedziesz się gdy go przygarniesz , nawet więcej przekonasz się jaki jest zwariowany i sympatyczny :-)
[B]kontakt:[/B]
Schronisko Dla Zwierząt
99-100 Łęczyca,
ul. Staromiejska
tel. 604 229 186

[IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup2/398.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup3/398.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na stronie schroniska wynalazła go Laluna. Wrzuciła na forum border collie
[URL]http://www.bordercollie.fora.pl/viewtopic.php?t=669&sid=c2a3744e19725818c622fedf05b8488e[/URL]

Mamy świra na punkcie bc, dopatrzyłysmy się u Reksia podobieństwa :evil_lol:
Laluna już napisała do schroniska, ale bardzo potrzebna pomoc kogoś miejscowego :lol: . Dziękuję za odzew. Byłabym wdzięczna za sprawdzenie, czy on rzeczywiście jest i za fotki oczywiście, bo chciałabym wystawic go na allegro i ogłosić w necie

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno zdjecie Reksia

[IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/398.jpg[/IMG]

Skradający bc. Ten psiak ma dużo z bc i to spojrzenie i ta sylwetka. A do tego jego cała zdumiewająca historia. Zaradnosć i odnalezienie sie w trudnej sytuacji i zaufanie ludziom. To on wybrał ludzi. Szkoda aby zaginął zapomniany na tym odludziu.
Czy ktos go dostrzeze i pokocha? Tak jak on wybrał człowieka, teraz czeka az człowiek go wybierze. Kto mu da szanse?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']a skąd masz zdjęcia? ze strony schroniska? mogę napisać do kierownika w jego sprawie? chociaz teraz w niedziele jak byłyśmy nie wpadł mi w oko:cool3:[/quote]


Imbir pisz. Ja juz napisałam i czekam na odzew. A bywasz w tym schronisku? Mozesz sprawdzic i jakieś nowe foty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']w schronisku byłam tam poraz pierwszy:lol: , mam tam swojego wirtualnego podopiecznego, dlatego jestem w kontakcie z kierownikim, ale narazie nie wybieram się do Łęczycy. [/quote]

To zadzwoń do niego, napisz. Nie dostałam żadnej odpowiedzi:placz:
Foto cokolwiek, niech Ci przesle. Info o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Na stronie schroniska wynalazła go Laluna. Wrzuciła na forum border collie
[URL]http://www.bordercollie.fora.pl/viewtopic.php?t=669&sid=c2a3744e19725818c622fedf05b8488e[/URL]

Mamy świra na punkcie bc, dopatrzyłysmy się u Reksia podobieństwa :evil_lol:
[/quote]
Też zaczynam mieć - coraz większego, im więcej czytam o tej rasie.
Pozwólcie więc, że będę tu zaglądała, chociaż tylko duchowo mogę wesprzeć Reksia - spryciarza:cool3: . Fantastyczne, że ten pies potrafi odnaleźć się w takiej trudnej sytuacji. Skądś to znam...

Link to comment
Share on other sites

Oto fragment listu o Reksiu
[QUOTE]Witam serdecznie, Raksio jest naprawdę wspaniałym pieskiem. Jak napisaliśmy w opisiku o nim, sam przyszedł do schroniska, sam wychodził z niego i sam po siatce wdrapywał się , żeby zostać tu na stałe. Reksio jest bardzo energicznym i żywiołowym pieskiem, skoczny, zabawowy, bardzo lubi ganiać za patykami, kamyczkami i oczywiście za piłeczką :) Nie jest agresywny w stosunku do ludzi ale nie toleruje innych psiaków, lubi zaczepiać duże pieski, jeżeli chodzi o suczki to przepada za nimi....
Reksio jest indywidualistą, chodzi własnymi ścieżkami, sam dobiera sobie małych przyjaciół, kiedy ma ochotę to przyjdzie żeby go pogłaskać , ale kiedy jest czymś bardzo mocno zainteresowany to nie obchodzi go nikt ani nic.Jeżeli chodzi o adopcje i koszty to nie bierzemy pieniążków tylko symboliczną złotówkę, mamy ogromną nadzieję, że wspólnymi siłami znaleziemy temu psiakowi dom, dziękuję za zainteresowanie[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kofee']Też zaczynam mieć - coraz większego, im więcej czytam o tej rasie.
Pozwólcie więc, że będę tu zaglądała, chociaż tylko duchowo mogę wesprzeć Reksia - spryciarza:cool3: . Fantastyczne, że ten pies potrafi odnaleźć się w takiej trudnej sytuacji. Skądś to znam...[/quote]


wiesz kofee, ta choroba została zdiagnozowana-borderlioza się zwie :evil_lol:
Mizianko dla Berciszki i Nadii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...