Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Tyśka a tak w ogóle bo ja się już pogubiłam. Azor jest też twoim psem? Mieszka z tobą (znaczy z twoją rodziną)? Bo w sumie nie wiem jaka jest jego historia a czasem jest na fotach, a czasem jakby z wami go nie było jest tylko cała reszta....

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem cię w pełni. Też mocno przeżyłam brak piesa gdy wyjechałam do niemiec i nie mogłam Baksa zabrać

Za to teraz nie raz się zastanawiam na co mi były te kundle!? :P Szczególnie po kolejnej zażartej ładowarce czy jak dziś rano po zniszczeniu zamka w nowej klatce..... Dzień wczesniej odebranej.....

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie jeszcze troszkę... jeszcze muszę się wstrzymać chwilę. Jednak powoli przygotowuję siebie, psa, bliskich do tej zmiany:)
 

Jakie kundle:D nie obrażaj mi kundli. Hahaha.
Phi, zeżarta ładowarka to norma. Kurzyk kocha mordować moje ładowarki... no ale mają "ogony" w końcu i są ciepłe... a jak się wyrwie z gniazdka to za chwilę robią się zimne... upolowane, c'nie? W jaki sposób zamordowały zamek w klatce?!

Kupiłam materiałową klatkę żeby mieć na wystawy. Wczoraj odebrałam paczkę, a dziś rano ją rozłożyłam by zobaczyć jak wygląda i by ją wywietrzyć bo waliła trochę gumą i plastikiem. Psy sobie ją obwąchiwały, a ja poszłam siusiu. Blu jak zawsze za mną i czekał pod drzwiami i stąd wiem, ze winny jest mniejszy. Gdy wróciłam z łazienki zamek już był pogryziony. W sensie taki błyskawiczny. I to jeszcze idealnie na środku wejścia czyli musze zaszyć wejście na stałe i tyle cieszyłam się nową klatką....ehhh... Oprócz ładowarek (nie dodaję tu zasług Blu, mówimy tylko o Benjim ) są 2 poduszki, róg kołdry, kawał wersalki (Blu ją rozpoczął kiedyś), adidas, kapeć, plastikowa tacka na buty, legowisko Bluma (na szczęście na szyciu rozpruł) noga od stołu w pokoju, dziennego rozwalania mat do sikania mimo podklejenia już nawet nie liczę. Co tam jeszcze...? AAA! Tapeta w połowie mieszkani... Szuka gdzie choć minimalnie odstaje i ciągnie....

Przypominam, że ten potwór jest ze mną miesiąc....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 17.05.2018 o 14:57, Tyś(ka) napisał:

Lubię promocje w zoo+ :) Przy zamówieniu karmy psu, dostałam 2kg gratis + dzięki kodowi rabatowemu 6 tacek mokrej dla psa + 400g suchego Applawsa dla kota :) jeej. Milusio.

Ja ostatnio częściej z bitiba zamawiam bo taniej mają przeważnie, a na zoo+ rzadko mi się udawało na promocje trafić. Prawie zawsze wtedy gdy chciałam zamawiać karmę to nic akurat nie było, a pojawiało się na następny dzień hahah

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...