Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Nie wyobrażam sobie, by ktoś np. zgwałcił moją córkę i ona musiałaby urodzić te dziecko. Ale każdy ma prawo sądzić wg siebie. Na pewno nigdy nie dokonałabym aborcji z powodu niechcianej ciąży (takiej,  przed która świadomie uprawiam seks i owocem jest właśnie dziecko w drodze). Jest to trudny temat, ale moim zdaniem każdy powinien decydować zgodnie ze swoim sumieniem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, majoka napisał:

Nie wyobrażam sobie, by ktoś np. zgwałcił moją córkę i ona musiałaby urodzić te dziecko. Ale każdy ma prawo sądzić wg siebie. Na pewno nigdy nie dokonałabym aborcji z powodu niechcianej ciąży (takiej,  przed która świadomie uprawiam seks i owocem jest właśnie dziecko w drodze). Jest to trudny temat, ale moim zdaniem każdy powinien decydować zgodnie ze swoim sumieniem.

Też mam takie zdanie 

Link to comment
Share on other sites

Majoka, dzika kotka nie moja, więc nie mogę nią dysponować :P

A z Lumpkiem to był żart :P On już za stary na zmianę domu :/ Zresztą, pomimo tego, że czasem mnie wkurza i mówię, że kolejnego kota nie będzie, to byłoby mi bardzo go brak, gdyby nagle zniknął :(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, majoka napisał:

podobno płakać za nią nie będą, więc się nie przejmuj :P

Bo wychodzi, że nie będą. Dziś jest u nas 3-ci dzień i nawet nie zapytał co z kotem?, czy wszystko ok?, czy je?...A ja, jak zostawiam klucze koledze, żeby do Lumpka przyjeżdżał, to go zamęczam codziennie pytaniami :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...