Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś napisał:

Nie wiem dla kogo, ale wstawiam niefejsbukowym zdjęcia :) Jeszcze ciepłe.

Dla mnie :)

A ja po powrocie z urlopu zabieram mojego Lumpka do weta i będziemy robić antybiotykogram i może w końcu uda się wyleczyć to jego ucho :/

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś napisał:

Cieszę się, bo ostatnio cisza grobowa na dogo.

O masz, biedny. Morus po spacerze też zaczął telepać jednym uchem, zajrzałam tam, bo byłam pewna, że jakaś trawka mu weszła, ale niestety nic nie widzę. :(
Za to czekam z niecierpliwością na obroże dla zwierzyńca, po kotce strasznie skaczą pchły. :(

Dogo umiera powolną śmiercią :(

Lumpek ma problemy z uszami odkąd go mamy :/ Był leczony przez weta w Polsce i przez 3 wetów tutaj :/ Żaden nie potrafi mu tego ucha wyleczyć do końca :( Czasem jest nawrót po pół roku, a czasem już po miesiącu :( Wiem, że źle zrobiłam, ale jakieś 2-3 lata temu odpuściłam i przestałam go wozić do weta z tym uchem. Dla niego to jest tak duży stres, że trzeba zobaczyć co się z nim dzieję jak ma być w transportówce, a potem jest wyciągnięty u weta. Kot robi się tak małą kulką, jakby to był kociak, a nie 5kg kocur :/ Ale wczoraj gadałam z tą wetką i będziemy próbować, ale najpierw zrobimy właśnie ten antybiotykogram, żeby nie pakować na ślepo leków ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...