Jump to content
Dogomania

Ślepy czarny Krecik... Ma szansę na hotelik, jednak nie ma pieniążków.Dołóż choć 5zł!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Właściwie nie ma wcale... ja zapłacę za pierwszy miesiąc, ale jeśli zechcesz się dołożyć, to by było super! Może porozsyłasz też zaproszenia?[/QUOTE]

Ja przez moją pracę nie mam czasu na słanie zaproszeń:( ale dołoże dla Krecika jednorazowo 200 zł na hotel lub opłatę badań i zabiegów. Kto będzie skarbnikiem i jak będzie podawane rozliczenie? Poproszę o konto na pw.

Krecik jest słabo widzący?

Link to comment
Share on other sites

bico, super! Właśnie jeszcze nie wiem, kto będzie skarbnikiem, ja bym wolała nie, bo prowadzę już 3 rozliczenia... ale jak się nikt nie zgłosi, to ewentualnie mogę. Klauduś podała też konto Przystani Ocalenie, podobno tam można wpłacać, ale nie wiem, czy na Krecika też.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, uaktualnijcie info na temat Krecika i zbieranych deklaracji na niego na FB, bo tam nic o tym nie ma. I podajcie tam namiar na wpłaty deklaracji, ale z całym adresem własciciela konta, bo wiele banków wymaga tego do przelewów.
Zobaczę jak sytuacja z Lukasem i jak się policzę sama ze sobą dam znać czy bedę mogła dać jakąś stałą deklarację.

Tu wątek Krecika:
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=101107943322766[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']To przeklejam:
69 1050 1399 1000 0090 7715 1463
Przystań Ocalenie. [B]Koniecznie dopisek "dla Krecika".[/B][/QUOTE]
Nie mogę się dopatrzeć adresu Przystani na ich stronie, a mój bank wymaga tego do przelewów... Proszę o info. Chcę raz na miesiąc wpłacać na niego 15zł.

Link to comment
Share on other sites

ok, skrzynka zamiast ulicy, mam nadzieję że to wystarczy. Ustawię przelew na koniec miesiąca, więc pójdzie już w sierpniu. Generalnie to samo konto, co dla Maciusia- tzn, że Maciuś jakby bardziej zaopatrzony w deklaracje, czy po prostu idzie na dwóch malców? I jak potem sprawdzać/kontaktować się itd- czy przelewy dochodzą i jak się chłopaki czują;)? Ten wątek będzie źródłem info cały czas?:)
p.s. Krecik jest klonem mojego osobistego kumpla, tyle, że mój ma jedno oko i trochę więcej bieli na pysiu;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Stałe informacje będą cały czas jak tylko coś wpłynie na Przystaniowe konto - zaraz to tu uwzględnię. Postaram się któregoś dnia podjechać zrobić świeże zdjęcia :)
Dziękujemy za pieniążek dla Krecika! :modla:
Chłopcy obaj bez kaski niestety - same rachunki od weta gigantyczne...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...