Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

4 minuty temu, majoka napisał:

a potem lecisz dzieci bawić :P a Madzia na masaże sauny etc. hehehe

No i luz, :D Ja jestem przystosowana do aktywnego trybu życia :) zresztą mi nawet nie przeszkadzałoby gdyby zrobiła sobie jakiś czas wolny w ciągu dnia :D w końcu tylko tydzień będzie osoba, która z chęcią pomoże (ja!) a potem niewiadomo kiedy ktoś będzie :)) :D Ja dzieci kocham także czysta przyjemność, a jak ktoś ma jeszcze skorzystać, to git :D 

 

ja będę miała wyjazd do krau, w którym nie byłam, nocleg i miłe towarzystwo :D muszę się odwdzięczyć :P

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, magdabroy napisał:

Ale mobilny będzie tylko Theodor :P A Nathana wsadzisz do wózka czy łóżeczka i po kłopocie ;)

haha, tak tylko się wydaje :P Pamiętam, jak Marcel miał gorsze dni i po 9h z nim, a większośc noszenia go byłam padnięta :D nawet jedzeie mu szzykowałam mając go na rekach...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, magdabroy napisał:

W sumie, to powinien być jeszcze na samym mleku wtedy, to dużo szykowania nie będzie :P Ewentualnie, powolne wprowadzanie nowego jedzonka :D

Dobra dobra. :D wybrałaś wersję leżaczka, także nic mnie nie zaskoczy, jak mama pod ręką :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...