Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Znowu nie moge spac, wiec ogladam psy do adopcji. 

I..

 kuzwa, ja nie wiem. Ludzie ot tak oddaja te swoje psy, bo alergia, bo praca za granica, bo choroba psa.. A ja do cholery mam ta pieprzona alergie na psy (na koty i 3692737 innych rzeczy rowniez), za granice tez byly mysli by wyjechac (chyba w jakims stopniu nadal sa) i kuzwa, nie wyobrazam sobie by oddac psa z tych powodow. Człowiek rozpacza, gdy u twojego psa jest podejrzenie chorych nerek, chorego serca. Beczy nawet u tego weta, gdy okazuje sie ze przychodzi z psem w ostatniej chwili, a przez swoje bycie zjebem prawie wykonczyl psa. Rozmyslal nawet co by bylo, gdyby okazalo się, że jednak ma się ten nowotwor? Co by było wtedy z psami? Jakbym bez nich wytrzymala w szpitalu? Ma głupie mysli, ale jakos je od siebie odsuwa, bo w jakms kawalku mysli sobie wtedy, co by bylo z psami, gdyby cię braklo? Mysle tez sobie, ze gdyby Nie psy to dopiero bylabym emocjonalnym zjebem. Osobnikiem nie rozmawiajacym z nikim. 

Psy to moja odskocznia od tego zjebanego swiata.

Moze nie jestem zajebistym wlascicielem psow, nie ukrywam tego.

 Ale nie wyobrazam sobie, zebym mogla je oddac...

Link to comment
Share on other sites

Angi, bo w większości to są pewnie ludzie, którzy wzięli psa, bo: dziecko chciało; bo sąsiedzi mają, to ja też będę miał; bo fajnie wygląda taki puszysty szczeniak; bo trzeba się pokazać przed kumplami.....Nie wszyscy są takimi zjebami jak my i traktują swoje psy lepiej niż ludzi ;)

Link to comment
Share on other sites

O 30.01.2016o09:48, magdabroy napisał:

Angi, bo w większości to są pewnie ludzie, którzy wzięli psa, bo: dziecko chciało; bo sąsiedzi mają, to ja też będę miał; bo fajnie wygląda taki puszysty szczeniak; bo trzeba się pokazać przed kumplami.....Nie wszyscy są takimi zjebami jak my i traktują swoje psy lepiej niż ludzi ;)

przypominam Ci, że powiedziałaś że dałabyś Torze skopa, gdyby dupskiem ładowała się jak Shadow heheh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...