Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

No ostatnio czytałam na jednej ze stron zakładkę "interwencje" i też moje zdanie było trochę inne od ogółu kiedy np na łańcuchu stała baryła na uginających się nogach a pod spodem był poklask że pies ma świetne warunki. Lub - właściciel ocieplił kojec z którego pies wcale nie wychodzi, jest już dobrze, koniec interwencji...
U nas zauważyłam że jeśli pies nie ocieka krwią to jest ok i przymyka się oko.

Link to comment
Share on other sites

Też się na początku zdziwiłam, że go zabrali, że może wystarczyła by poważna rozmowa i kontrole co jakiś czas (teraz zresztą też powinni być w jakiś sposób kontrolowani, co by kolejnego psa sobie nie kupili...). Ale jak poczytałam troche to wcale się nie dziwę. Ponoć pies nie miał wody, dostawał jakieś zlewki, dziewczyna szczotkowała go szczotką do szorowania blachy... Wyczytałam też, że pies ma poważne problemy z poruszaniem się (prawdopodobnie - stawy lub kręgosłup). No i pies nie może trafić do domu z nastolatkami, gdyż się ich boi... A rodzice oczywiście nie widzieli nic złego w 'niewinnej zabawie' dziewczyny...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']nie wiem, gdzie jeździsz że kibel za 15 złotych :evil_lol: Ja mam jeszcze ulgowe :grins: Ja na wystawę zawsze biorę własne picie + jedzenie które i tak rzadko zjadam bo żyję wystawą :lol: Fajnie by było sobie pojeździć z psem na wystawy, nowe znajomości itp... [B]Ale trzeba mieć psa który się nada... :/
[/B]
Sędzia to Włoch ;)[/QUOTE]


no, np. rasowego... :roll: i lubiącego inne zwierzęta... kurde, znajdźcie mi wystawę kundelków, ale nie charytatywną, gdzie wygra najmłodsze dziecko, tylko taką z prawdziwego zdarzenia :diabloti:
a jak nie,to sama zorganizuję i będzie grupa pierwsza - sznupowate, grupa druga - ON-kowate beczki na szpilkach, trzecia - "yorki z pseudo" i tak dalej :loveu:

[quote name='Majkowska']Też wysłałam maila do Tozu z prośbą o przyjrzenie się tej sprawie.
I uważam że każdy kto ma choć trochę serca powinien tak zrobić.
Niestety często ludzie tylko piszą że zgłaszają. Ja nie żartuję.[/QUOTE]

ja już wczoraj się wypowiedziałam na ten temat w którymś tam wątku (chyba o chamstwie psiarzy) i...
[quote name='Angi']pies rano został odebrany.
[URL]https://www.facebook.com/events/405149076284586/?fref=tck[/URL][/QUOTE]

...BARDZO się cieszę, że była interwencja. małolata pewnie ryczy teraz, ale trudno - może następnym razem się kilka razy zastanowi, chociaż pewnie jeśli była interwa, a starzy są pieniaczami, to 'na złość światu' gówniara dostanie teraz yorusia albo inne zwierzę... nie zmienia to faktu, że cieszę się, jeśli teraz ryczy i biadoli - karma. 15 lat to nie dziecko, niektórzy w tym wieku to całkiem dojrzałe dzieciaki, ogarniające rzeczywistość lepiej, niż niejeden 10 lat starszy (np. ja :diabloti:)

a czy psu to się opłaci - na pewno. to dość 'burzliwa' sprawa, piesek śmieszny, pewnie znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']źle przeczytałam , tzn Ty pisałaś ze z innego powodu odebrali a ja myslałam że piszesz ze w ogóle nie odebrali ....[/QUOTE]
zdarza się.

Ej, przez te wystawy to miałam dziwny sen. Śniło mi się, że jest wystawa w Katowicach. Ja miałam tam pupsa odebrać i go jeszcze tego samego dnia wystawić. Zgarnęliśmy najlepsze szczenię w rasie i BIS szczeniąt :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']
Ej, przez te wystawy to miałam dziwny sen. Śniło mi się, że jest wystawa w Katowicach. Ja miałam tam pupsa odebrać i go jeszcze tego samego dnia wystawić. Zgarnęliśmy najlepsze szczenię w rasie i BIS szczeniąt :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
Hahahaha, jaki genialny sen :lol: A zdjęcia dla mnie robiłaś? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']zdarza się.

Ej, przez te wystawy to miałam dziwny sen. Śniło mi się, że jest wystawa w Katowicach. Ja miałam tam pupsa odebrać i go jeszcze tego samego dnia wystawić. Zgarnęliśmy najlepsze szczenię w rasie i BIS szczeniąt :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]


hahahaha fajny sen :diabloti:

a co to był za szczyl ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...