Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']na pewno byś zmieniła zdanie , wystawy uzależniają :diabloti:[/QUOTE]

mnie interesują jedynie ON/DONki i Wilczaki:loveu: ewentualnie Dobki i Rottki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']niestety,tak właśnie słyszałam już wiele razy:shake:[/QUOTE]

Przy wszystkich tych rasach ludzie biegają w koło i się drą , kiedyś poszłam obejrzeć Dobki ( z Kalyną ) na wystawie w Lesznie ( chyba) i bardzo niemiło się zaskoczyłam , zdreptali by mnie tam ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Kaleka nie pies, tragedia :P
U nas wejście na wystawę kosztuje 10zł i mamy tylko na wiosnę i jesień, także nie marudź :lol:[/QUOTE]
Zabrzańska też jest tylko na wiosnę i jesień. Od 2015 będzie znów tylko jedna zabrzańska wystawa :/
Ale Katowice od kilku lat [B]obowiązkowo[/B]! Uwielbiam klimat Spodka :loveu: Co by się tam nie działo, zawsze jest super :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Do Spodka mam prawie 2h jazdy, na wystawie połażę z godzinę, nie opłaca mi się :lol:
[B]Takiego Tybka widziałam na wiosnę na wystawie u nas[/B], babka go ledwo trzymała a ten pies był po prostu OGROMNY. Duuużo większy od pozostałych, masakra jakaś.[/QUOTE]

podejrzewam że wiem o jakim tybku piszesz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...