Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa36']Dziekukujemy bardzo !!! :)
Na OWP jeszcze nie jest[/QUOTE]

[B]Ależ jest !!![/B] :lol: Na forum OwP sunia ma założony wątek. (OwP jest powiązane z owczarki.eu) [URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=1986[/URL]

Nie wstawiałam Jej na stronę OwP z ogłoszeniami do adopcji, bo założyliśmy, że staruszka pojedzie do Czarodziejki. [B]Jeśli chcecie cioteczki to mogę wystawić na OwP Lanę do adopcji, ale będzie potrzebny kontaktowy nr tel. i mail.[/B] Mogę wstawić swoje, ale jestem z daleka i nic o suni nie wiem poza tym co Wy tu na wątku napiszecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Ależ jest !!![/B] :lol: Na forum OwP sunia ma założony wątek. (OwP jest powiązane z owczarki.eu) [URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=1986[/URL]

Nie wstawiałam Jej na stronę OwP z ogłoszeniami do adopcji, bo założyliśmy, że staruszka pojedzie do Czarodziejki. [B]Jeśli chcecie cioteczki to mogę wystawić na OwP Lanę do adopcji, ale będzie potrzebny kontaktowy nr tel. i mail.[/B] Mogę wstawić swoje, ale jestem z daleka i nic o suni nie wiem poza tym co Wy tu na wątku napiszecie.[/QUOTE]

DON-ko, ja myślę że może byśmy ją wstawiły na psy do adopcji. A nóż widelec, znajdzie się ktoś kto będzie chciał dać dom staruszce. Jak by się znalazł to cudownie, a jeśli nie to sunia i tak przecież pojedzie do Czarodziejki. Tylko mówiąc szczerze ja też niewiele wiem jaka sunia jest teraz...

Link to comment
Share on other sites

DON-ko - bardzo dobry pomysł dzięki !
Wstaw sunię na psiaki do adopcji, wiem, że to domowa sunia - bardzo lgnie do człowieka, przymilna, posłuszna, bardzo pcha się do domu i nie załatwia się w kojcu !!!!!!!! CZeka na spacery - trzyma czystość, a to ważne :)
I nie taka z niej staruszka, ma pomiędzy 6 a 7 lat - to tyle z rozmów z hotelikiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']DON-ko - bardzo dobry pomysł dzięki !
Wstaw sunię na psiaki do adopcji, wiem, że to domowa sunia - bardzo lgnie do człowieka, przymilna, posłuszna, bardzo pcha się do domu i nie załatwia się w kojcu !!!!!!!! CZeka na spacery - trzyma czystość, a to ważne :)
I nie taka z niej staruszka, ma pomiędzy 6 a 7 lat - to tyle z rozmów z hotelikiem :)[/QUOTE]

OK, zrobi się, ale późnym wieczorem. Mam teraz trochę mniej czasu, bo moja Mama jest w szpitalu. [B]Podajcie ciotki szybko jakiś numer kontaktowy i mail do opiekunów suni , bo bez tego nie przyjmie mi formularza

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']OK, zrobi się, ale późnym wieczorem. Mam teraz trochę mniej czasu, bo moja Mama jest w szpitalu. [B]Podajcie ciotki szybko jakiś numer kontaktowy i mail do opiekunów suni , bo bez tego nie przyjmie mi formularza

[/B][/QUOTE]

Do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 695 666 388

albo do Pani Małgosi z hoteliku

albo do Cioci Beli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']pw dostałam. Wpłacę w piątek lub poniedziałek:)[/QUOTE]

Ciociu Ludwo z góry serdecznie dziękuję :) Również innym osobom, bo wszystkie, którym wysłałam pw potwierdziły, że zrobię przelewiki :)

Link to comment
Share on other sites

Jak się miewa nasza sunia kochana ? :loveu:
[B]Ciotka DONnka zrobiła Ci ogłoszenie na OwP - owczarki do adopcji (ogłoszenie ID:976)[/B]

Trzymajcie ciotki kciuki, żeby się znalazł kochający człowiek dla Lany :lol:

[B]Cioteczko ewa36,[/B] w ogłoszeniu podałam Twoje namiary do kontaktu

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny rozmawiałam z mamą. Z tego co mówi suczka jest bardzo zdenerwowana cały czas, wciąż biega w kółko po ogrodzie i popiskuje, szuka swojego własciciela :( Trochę przychodzi na głaskanie ale potem znów biega i węszy. Do innych psów nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona, ale wynika to może z jej stanu, sadzę, że ocena jej stosunku do psów w tej chwili nie jest miarodajna. Jutro (lub w niedziele) będę na miejscu, zrobie foty i popatrze jak ona się zachowuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Jutro (lub w niedziele) będę na miejscu, zrobie foty i popatrze jak ona się zachowuje...[/QUOTE]

a może dałabyś radę wcześniej podjechać do marek do czarnej andy po obecany worek karmy dla niej?
miałam ja to zrobić, ale niestety wypadły mi różne perturbacje słożubowo-prywatne i będę miała z tym pewien kłopot.
a tak, gdybyś ty dała radę podjechać do marek, potem do teresina,zobaczyć sukę i jeszcze ją sfotografować - byłoby idealnie ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']a może dałabyś radę wcześniej podjechać do marek do czarnej andy po obecany worek karmy dla niej?
miałam ja to zrobić, ale niestety wypadły mi różne perturbacje słożubowo-prywatne i będę miała z tym pewien kłopot.
a tak, gdybyś ty dała radę podjechać do marek, potem do teresina,zobaczyć sukę i jeszcze ją sfotografować - byłoby idealnie ! :)[/QUOTE]

niestety Marki to zupełnie odwrotny kierunek. Chyba że ktoś podwiezie wór do Wilanowa jutro do 14.00...Chyba że przełoże na niedziele. Jeszcze niewiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jedz Anko jak najszybciej do domku i wyprzytulaj nasza biedna, smutna sunie. Bardzo mnie martwi jej psychika.[/QUOTE]

Boję się, że ona może nie czuć się dobrze u Czarodziejki:shake: Ona tak bardzo potrzebuje mieć człowieka, który poświęciłby całą swoją uwagę jej i tylko jej:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Alez my nie nalegamy na przeprowadzke ! Idealem byby gdyby sunia jak najszybciej znalazla nowy kochający dom.[/QUOTE]

Ja wiem że nie nalegacie:) Problem polega na tym że to nie jest pies który znajdzie dom w ciągu tygodnia:-( Ale trzeba być dobrej myśli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jedz Anko jak najszybciej do domku i wyprzytulaj nasza biedna, smutna sunie. Bardzo mnie martwi jej psychika.[/QUOTE]

Jade dopiero jutro więc można podrzucić do mnie na Wilanów karme. Zobacze co z ta małą, napewno potrzeba jej czasu na oswojenie sie z nowym miejscem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...