Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='vege*']Chyba pójdę zrobić, bo mam ochotę, akurat na serialu będę miała co podjadać do herbaty:evil_lol:[/QUOTE]

No idealnie! Chyba, że wazy się za dużo i trzeba przestać tyle jeść :evil_lol: nie powinnam piec :shake:

Bawię się lajtrumem, odkopuje jakieś stare fotki :D
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XY4IaTGVQD0/UkXoXbRinBI/AAAAAAAAW9A/UM_ONm6BAE8/s640/IMG_1575-2.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Nuka mi tak sadziła po bozicie -.- dlatego wróciłam do starej karmy i jest super :) ale też potrafi nieźle bączyć, jednak mistrzem jest west mojej cioci, ten to dopiero bączy:diabloti:[/QUOTE]

Dora je od dłuższego czasu Bozite, sierść ma po niej super :) ale potrafi walnąć takiego bąka, że :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']No idealnie! Chyba, że wazy się za dużo i trzeba przestać tyle jeść :evil_lol: nie powinnam piec :shake:

Bawię się lajtrumem, odkopuje jakieś stare fotki :D
[/QUOTE]
Ja wagę mam normalną, ale chciałabym zgubić ok 5 kg:evil_lol:

Fajna cena tej karmy, a jak jakość?

Link to comment
Share on other sites

54 zazdroszcze :cool3: ja wlasnie robie akcję tycie, juz 3 kg do przodu ale slabo to idzie bo przychodza dni kiedy juz nie moge patrzec nawet na najpyszniejsze jedzenie :lol:

a lightroom to jest piekna sprawa :) bedzie pierwszym programem ktory zainstaluje na nowym kompie :lol: uczysz sie sama probujac to i owo, czy z neta/ksiazek?

Link to comment
Share on other sites

Moja akcja tycie się powiodła, ale teraz to już przesada :evil_lol:

A lightrooma ogarniam sama, tylko importowanie zdjęć oglądałam na yt, czy jakimś innym serwisie ;) Dalej nie do końca to ogarniam, nie wiem jak zrobić porządek z tymi zdjęciami, bo mam syf i w końcu nie zapisuję tych obrobionych fot, tylko zmniejszone wrzucam na picasę. Muszę ogarnąć te zdjęcia, wprowadzić jakiś porządek, selekcję, bo naprawdę mam śmietnik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba w końcu i ja zmotywuję się, żeby uporządkować i zgrać gdzieś swoje zdjęcia, bo pewnie znów przyjdzie taki czas, kiedy zepsuje się komputer i obudzę się z ręką w nocniku :siara:.

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-XY4IaTGVQD0/UkXoXbRinBI/AAAAAAAAW9A/UM_ONm6BAE8/s640/IMG_1575-2.png[/url]
Ale z niego kawał psa :-o.

Link to comment
Share on other sites

Mój dysk padł i przepadły mi wszystkie zdjęcia... nic przyjemnego, ostatnio zgrałam na płytki zdjęcia schroniskowców, żeby na komputerze sobie nimi miejsca nie zaśmiecać.
Muszę przejrzeć zdjęcia, powyrzucać nieudane, no i jakoś ogarnąć foldery, albo coś, żeby mieć uporządkowane nieobrobione foty i te po obróbce :evil_lol: Bo po co obrabiać zdjęcia, żeby je potem zmniejszyć, wrzucić na picasę i usunąć? Muszę zachować swoją nędzną pracę w oryginalnym rozmiarze :evil_lol:

Jetsan jest wysoki, ale nie nazwałabym go mocnym, wielkim psem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...