Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']tak raczej tak juz bylismy na wystawie jak lało i przezyliśmy ;)[/QUOTE]
no to liczę na spotkanie :D W sumie nie chciało mi się jakoś jechać na tą wystawę, ale już z ciotką umówieni, Qwendi chcę zobaczyć :eviltong:
Zaraz się porzygam :evil_lol: zeżarłam całą tabliczkę łaciatej milki :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']no to liczę na spotkanie :D W sumie nie chciało mi się jakoś jechać na tą wystawę, ale już z ciotką umówieni, Qwendi chcę zobaczyć :eviltong:
Zaraz się porzygam :evil_lol: zeżarłam całą tabliczkę łaciatej milki :mdleje:[/QUOTE]

spotkamy sie na pewno , podczas wystawiania tybków bo predzej pewnie bede łaziła i fociła , chyba że będzie lało to chyba się potne jak bede siedziała jednym miejscu i czekała na tybki :roll:

nie rzygaj , szkoda czekolady :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']oooo :D no to będą foteczki :loveu: zazdraszczam :D
miałam jechać na Opole z Lagosem, ale nie wypaliło..
co do majówki, to nam sie stresująca szykuje :D hyhyhyhy
Naklejeczko ty to tam spinaj poślady żebyś była 1 i 2.06. w Chorzowie :D[/QUOTE]

Jak pogoda dopisze to z Opola zdjęcia jakieś będą :P
Moja majówka to totalny niewypał :-(
Będę na 100%! :D Jedyne co do tej pory mogło mi przeszkodzić to chłopak. No ale już go nie ma, więc droga wolna :diabloti:

Wróciłam z akcji i padam... :mdleje: Będą foteczki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jak pogoda dopisze to z Opola zdjęcia jakieś będą :P
Moja majówka to totalny niewypał :-(
Będę na 100%! :D Jedyne co do tej pory mogło mi przeszkodzić to [B]chłopak. No ale już go nie ma[/B], więc droga wolna :diabloti:

Wróciłam z akcji i padam... :mdleje: Będą foteczki :D[/QUOTE]
Hahahahah szczerość :P
to supcio jak będziesz :D Torinka w końcu poznasz ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam sobie na wystawie :) A potem u rodziny...
Siedzimy sobie, dostałam sms, zerkam na komórkę. Ciotka(osoba w starszym wieku :P) nagle do mnie: Co, czekasz na telefon? Ten jełop zapomniał zadzwonić? A może tuli się do innej?
W tym momencie wybuchłam takim śmiechem, że prawie sie ciastem udławiłam :evil_lol: Moja mama patrzyła się na mnie z taką miną, że mnie to dodatkowo rozśmieszyło. Biedna, myślała pewnie, że ten tekst mnie urazi... No dobra, trochę mi się przykro zrobiło potem...

Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo za dużo myślę i się dręczę... jak jedna osoba potrafi namieszać, ja pie*dole... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Byłam sobie na wystawie :) A potem u rodziny...
Siedzimy sobie, dostałam sms, zerkam na komórkę. Ciotka(osoba w starszym wieku :P) nagle do mnie: Co, czekasz na telefon? Ten jełop zapomniał zadzwonić? A może tuli się do innej?
W tym momencie wybuchłam takim śmiechem, że prawie sie ciastem udławiłam :evil_lol: Moja mama patrzyła się na mnie z taką miną, że mnie to dodatkowo rozśmieszyło. Biedna, myślała pewnie, że ten tekst mnie urazi... No dobra, trochę mi się przykro zrobiło potem...

Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo za dużo myślę i się dręczę... jak jedna osoba potrafi namieszać, ja pie*dole... :shake:[/QUOTE]

Moje zdjęciu nie sa za dobre , pooglądam sobie Twoje jak wstawisz :eviltong:

mniej wiecej wiem co czujesz , masz duzo zajęć , psiaki schronisko , szkoła , nie myśl w ogóle o tym a co z oczu to i z serca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Moje zdjęciu nie sa za dobre , pooglądam sobie Twoje jak wstawisz :eviltong:

mniej wiecej wiem co czujesz , masz duzo zajęć , psiaki schronisko , szkoła , nie myśl w ogóle o tym a co z oczu to i z serca ;)[/QUOTE]

Coś mam, ale mało, bo mi ręce marzły i jakoś nie miałam chęci do robienia zdjęć ;)
Za dużo myślę, zawsze i o wszystkim... męczące to, bo się niepotrzebnie dręczę... Pisałam z nim rano :roll:

Jutro idę do szkoły i się zmywam do schroniska w trakcie lekcji :evil_lol: Przyjeżdża do nas aktorka i muszę tam być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Coś mam, ale mało, bo mi ręce marzły i jakoś nie miałam chęci do robienia zdjęć ;)
Za dużo myślę, zawsze i o wszystkim... męczące to, bo się niepotrzebnie dręczę... Pisałam z nim rano :roll:

Jutro idę do szkoły i się zmywam do schroniska w trakcie lekcji :evil_lol: Przyjeżdża do nas aktorka i muszę tam być :)[/QUOTE]

Mi tez było zimno i nie chciało mi sie za bardzo focić , myślałam ze ręce mi odpadną :roll:

zlej go , skoro sie tak zachował to nie jest wart pisania z Tobą ! ;)

oooo aktorka :cool3: ale macie fajne atrakcje a Ty sie przejmujesz pierdołami :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mi tez było zimno i nie chciało mi sie za bardzo focić , myślałam ze ręce mi odpadną :roll:

zlej go , skoro sie tak zachował to nie jest wart pisania z Tobą ! ;)

oooo aktorka :cool3: ale macie fajne atrakcje a Ty sie przejmujesz pierdołami :shake:[/QUOTE]

Myśmy łaziły wokół ringu, żeby nie marznąć :eviltong: Mama jeszcze na kręgosłup narzekała, jak zwykle się nasłuchałam, że po co ją ciągam po wystawach, a sama chce jeździć :eviltong:
Trochę mi trudno go zlać... Dużo się działo, było super i już tego nie będzie. Jak pisałam z nim, byłam oczywiście bardzo milutka :diabloti:
We wtorek miałam jechać do Wro i sobie już nie pojadę....
Nooo :D miała być z nami na akcji, ale nie mogła...

Zaraz będą zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Aneta nie pisz ,nie daj się omamić i nie wejdź drugi raz do tej samej rzeki!!!I mówię to całkowicie poważnie ,potem boli 3razy mocniej niż za 1razem...[/QUOTE]

Jeszcze z początku myślałam, że tylko głupoty jakieś pisze...Myślałam, że zmieni zdanie... Teraz wiem, że nawet jesli by chciał, to ja nie chcę z nim być!
On chce ze mną utrzymać stosunki koleżeńskie, normalnie pisać od czasu do czasu, może nawet się spotkać...

[B]Zdjątka[/B]
[B][url]https://picasaweb.google.com/105911600974972693444/28Kwietnia2013Opole?authkey=Gv1sRgCOKp94KO_OeYlgE[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi'][url]https://picasaweb.google.com/105911600974972693444/28Kwietnia2013Opole?authkey=Gv1sRgCOKp94KO_OeYlgE#5871954206585109666[/url] to jest ta suka z Francji? :)[/QUOTE]

Tak z tej hodowli co ojciec Jetsa :P

[url]http://bezlitosne.pl/wiedza-bezuzyteczna--15407[/url]
podesłała mi to koleżanka, padłam, jakie to prawdziwe! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-R7gkfI9n1Dw/UX1fN-lpCxI/AAAAAAAARSo/czMcoBtzjIo/s640/IMG_2295.JPG[/URL]
gdybym była właścicielką tego psa/suki to wstydziłabym się z takim wyjść na ring :eviltong:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/--__KGUW6_so/UX1faQOLGcI/AAAAAAAARUs/bC8cBHkXf-A/s640/IMG_2328.JPG[/url]
ten jeszcze lepszy, fuuuuuuj :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-R7gkfI9n1Dw/UX1fN-lpCxI/AAAAAAAARSo/czMcoBtzjIo/s640/IMG_2295.JPG[/URL]
gdybym była właścicielką tego psa/suki to wstydziłabym się z takim wyjść na ring :eviltong:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/--__KGUW6_so/UX1faQOLGcI/AAAAAAAARUs/bC8cBHkXf-A/s640/IMG_2328.JPG[/url]
ten jeszcze lepszy, fuuuuuuj :mdleje:[/QUOTE]

A to ja narzekam, że Jetsu brązowy :evil_lol:

[quote name='Angi']Jeden jedyny rottek :evil_lol:[/QUOTE]

no nawinął się, pisałam, że mi się zdjęć nie chciało robić :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']A to ja narzekam, że Jetsu brązowy :evil_lol:
[/QUOTE]
To przestań narzekać :evil_lol: te wyglądają jak brudne i są niewyczesane, brzydziłabym się dotknąć na miejscu sędziego takiego psa :evil_lol:

Szkoda, że więcej nie robiłaś bo chętnie zobaczyłabym też inne rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Oni kurde nie mogą tych kundli chociaż pobieżnie pudlówką przejechać?:diabloti:

No smarkulo nie wybaczaj i nie daj się ;)[/QUOTE]

Nie, bo ręce jeszcze odgryzą :diabloti:

Nie umiałabym wybaczyć, może za jakiś czas mu odpuszczę i nie wyj*bię w twarz jak go spotkam.

[quote name='vege*']To przestań narzekać :evil_lol: te wyglądają jak brudne i są niewyczesane, brzydziłabym się dotknąć na miejscu sędziego takiego psa :evil_lol:

Szkoda, że więcej nie robiłaś bo chętnie zobaczyłabym też inne rasy ;)[/QUOTE]

Mój tez brudny i niewyczesany :P

Serio, nie miałam natchnienia do robienia zdjęć, wybacz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']
Mój tez brudny i niewyczesany :P

Serio, nie miałam natchnienia do robienia zdjęć, wybacz :eviltong:[/QUOTE]
Ale twój nie wygląda jak sklejone gó*no :eviltong:

Rozumiem, też by mi się nie chciało robić zdjęć jakby było zimno ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...