Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility z Anglikiem, trenerem Crazymaesy - Iain Fraser w Polsce!


Zielsko

Recommended Posts

Czekamy z niecierpliwością na kolejny, jeszcze lepiej kolejne terminy . Bo z tego co widze to chyba najlepiej wysłać zgłoszenie zanim zostanie ogłoszona oficjalna informacja o jakichkolwiek warsztatach :razz: . W pzreciwnym wypadku to prawie jak gra w totka. Nie udało mi się juz dostać nawet na marcowe :placz: , dobrze że zdążyłam na lipcowy obóz :multi: . Moja druga połowa wzięła mnie za wariatkę :crazyeye: jak się spytałam co i kiedy robimy w wakacje , bo musze się zapisać w listopadzie na obóz szkoleniowy :eviltong: .

Pozdrawiam Aneta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie']Nad kolejnym terminem popracujemy, jak już będziemy mieć Iaina w garści. :evil_lol:
No wiecie, lampa w oczy itd.... :mad: :cool3:[/quote]

Jakbyscie jakies łańcuchy skołowały to byłoby lepsze niz ta lampa. Przykuć i przetrzymać do kolejnego weekendu. I semiarium będzie tańsze bo oszczędzicie na jego przelotach w tę i spowrotem. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501'].......Bo z tego co widze to chyba najlepiej wysłać zgłoszenie zanim zostanie ogłoszona oficjalna informacja o jakichkolwiek warsztatach....[/quote]

O matko, zaczynam się obawiać, czy Wy aby nie wiecie czegoś, o czym my nawet jeszcze nie zdążyliśmy pomyśleć... :smhair2: :diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Jakbyscie jakies łańcuchy skołowały to byłoby lepsze niz ta lampa. Przykuć i przetrzymać do kolejnego weekendu. I semiarium będzie tańsze bo oszczędzicie na jego przelotach w tę i spowrotem. :cool3:[/quote]

A jak to wyjdzie kilka miesięcy?!? Dołożycie się do zrzuty na cornflakes, roast beef, sherry and wine? :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']A jak to wyjdzie kilka miesięcy?!? Dołożycie się do zrzuty na cornflakes, roast beef, sherry and wine? :cool3: :lol:[/quote]
To zależy. Dłuższe przetrzymywanie jest nieopłacalne bo zachodzi duze prawdopodobieństwo że go wyeksplatujecie międzyczasie. Pozatym jego wiedza może ulec przeterminowaniu. Tygodniowa opcja jest lepsza najbardziej optymalna.

[QUOTE] Bo z tego co widze to chyba najlepiej wysłać zgłoszenie zanim zostanie ogłoszona oficjalna informacja o jakichkolwiek warsztatach :razz: [/QUOTE]
Ja juz to zrobiłam, wiec musisz sie pospieszyć. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Magda i Saga']Czy mozecie mi podpowiedzieć jakis nocleg, bo moja stała warszawska meta cos nawala teraz[/quote]

Jeśli nie przerażają Cię spartańskie warunki, w mocno zazwierzeconym mieszkaniu, to możesz przenocowac u mnie.
Z tym, że ja nie jadę na warsztaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Czy mozecie mi podpowiedzieć jakis nocleg, bo moja stała warszawska meta cos nawala teraz[/quote]
Zaprosiłabym Cię do siebie, ale jeśli Saga warknie na Leona, to on ją utłucze :roll: . Chyba, że Sagunia będzie się potrafiła zachować w gościach, to serdecznie zapraszam, kawałek łóżka się znajdzie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Ja mam takie pytanie, bo chyba uda mi się przybyć. Czy mógłby ktos po mnie na dworzec zawitać bardzo prosze, bo z Łodzi nie ma bezpośredniego pociągu do Pruszkowa ?[/quote]

Ola, a nie pomyliłaś tematów czasem? :cool3:
Bo chodzi o zawody, prawda? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Mokka, Flaire, Ludek Bardzo dziękuję:loveu: :loveu: , że chciałyście mnie przygarnąć. Nie skorzystam bo już mam nocleg, ale miło mi:lol:[/quote]
Leon będzie niepocieszony :shake: . Kolacja się wymskła :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

Kobra nawiedzi nas pod wieczór, ale już nie możemy się doszczekać :lol:. Biedna sucz, ona tak się boi tego bydlaka, nie wie bidula, że pańcia zaplanowała na dziś bywanie w gościach :evil_lol: . To ją dopiero zdziwko dopadnie, jak zobaczy, kogo wizytuje, łomamuniu, już mi jej żal :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...