Jump to content
Dogomania

3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OOOO super.
A ja dodam, że Pani adoptująca Rexa - psiaka z Nieborowa przekazała 5 kg karmy dla suni.
[COLOR=#ff0000][B] DZIĘKUJEMY[/B][/COLOR]
24 marca przekazałyśmy 10 kg karmy dla suni z Nieborowa, a wczoraj 15 kg karmy do hoteliku Sylwiaso.

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie z lecznicy za marzec:

Nina- 211zł
Rudy z Nieborowa 144zł (zapłacone)
Antek- 24 (krople)+188 (badania, leki) = 212zł
Fara 113zł (szczepienia, leki, pazury)
Czarna z Nieborowa - 79zł

wpłynęło 59zł od Donaty dla Małej (Czarnej) z Nieborowa. Bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Figafiga']mamanabank linki zamień w podpisie swoim, na pierwszej stronie to samo, żaden czterołapek się nie otwiera, nie ma zdjęcia brzdąca z Nieborowa nr 3, właśnie przeczesuję dysk w poszukiwaniu.
Zamieszanie na 102, ale damy radę!!![/QUOTE]

Coś pięknego... zmienię, dziękuję, wrrrrr!!! Nie mogę tego znieść, ze tyle roboty na marne poszło.

Link to comment
Share on other sites

Dopisałam ponownie wpłaty dla Małej i jeszcze raz dziękuję!
Dziękuję również Andzike i Aikowo za dywaniki i kołdrę oraz hipoalergiczną karmę Acana dla Fary po alergicznej Nuri, która znalazła DS. Karmę przekazałam dzisiaj Farze. Dodatkowo 6kg karmy Winer i 5 dużych puszek.

Dla psów w hoteliku Sylwiaso przekazałam 30kg suchej karmy, 15 dużych puszek, dywaniki, ręczniki, kołdrę itp. tkaniny oraz drapak i żwirek dla kota i 1,8kg kociej karmy od Andzike. Bardzo dziękujemy!

Wybieram się dzisiaj do Antka z lekami, przy okazji odwiedzę Małą Czarną z Nieborowa z karmą. Zobaczymy czy sterylizacja jest już możliwa. Z inicjatywy Sylwiaso i finansowej pomocy Fundacji przyjaciele Czterech Łap do sterylizacji przygotowuje się również suczka ze skansenu, tymczasowiczka Pani Farowej i jest już po sterylizacji suczka w ciąży ze Szczudłowa. Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Każda z suczek dostała po 150zł, resztę musimy zorganizować we własnym zakresie. Myślę, że damy radę. Zwłaszcza, że Czarna ma już komplet potrzebnych funduszy.

Edited by mamanabank
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...