Jump to content
Dogomania

PONik po wspaniałym BDT u Anuli juz w DS :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula']A ja czekam,aż odezwie się jakiś telefon sensowny w sprawie mojego tymczasowiczka Filipka-ogłoszonka już są tylko trzeba trochę czasu.Tak jak pisałam wcześniej-jeżeli Filip w najbliższym czasie znajdzie dom to przyjadę po Pona i go wezmę na BDT.[/QUOTE]

jest ciezki okres bo wakacje ... ja trzymam kciuki by znalazl domeczek..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kofeina']jest ciezki okres bo wakacje ... ja trzymam kciuki by znalazl domeczek..[/QUOTE]

Wiem,że jest krucho z adopcjami -no ale trzeba mieć nadzieję.W poniedziałek jeszcze ukarze się więcej ogłoszeń odnośnie Filipa-zobaczymy.A jeżeli chodzi o Pona to coś mi się wydaje,że trzeba go resocjalizować i nie bardzo jest to przytulanka gotowa do adopcji.Dobrze by było aby pobył w DT i wtedy na spokojnie by można mu było szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Wiem,że jest krucho z adopcjami -no ale trzeba mieć nadzieję.W poniedziałek jeszcze ukarze się więcej ogłoszeń odnośnie Filipa-zobaczymy.A jeżeli chodzi o Pona to coś mi się wydaje,że trzeba go resocjalizować i nie bardzo jest to przytulanka gotowa do adopcji.Dobrze by było aby pobył w DT i wtedy na spokojnie by można mu było szukać domu.[/QUOTE]

a z tym to sie zgodze... w kazdym przypadku jest tak ze DT pomaga sie oswoic z rzeczywistoscia
wiadomo schron przeze mnie nazywany domem dziecka nie jest pozytywny doswiadczeniem...
czasem uczy pokory ale tez czesto wiadomo zlych nawykow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A ja czekam,aż odezwie się jakiś telefon sensowny w sprawie mojego tymczasowiczka Filipka-ogłoszonka już są tylko trzeba trochę czasu.Tak jak pisałam wcześniej-jeżeli Filip w najbliższym czasie znajdzie dom to przyjadę po Pona i go wezmę na BDT.[/QUOTE]

Kurde, trzeba się postarać znaleźć domek dla Filipka! To szansa dla PONika :D

Link to comment
Share on other sites

CatAngel zgodziła się zrobić PONowi ogłoszenia za kilka dni :multi:.To teraz następny krok należy chyba do BUDRYSKA ,bo kontakt pewnie będzie na nią.Trzeba będzie wysłać treść ogłoszenia i zdjęcia do CatAngel,a jak wszystko będzie gotowe,ja wpłacam pieniążki i Pan PON szuka domu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Anula, mozesz wstawić tutaj wątek Twojego Filipka? jak już wstawiałaś to przepraszam, niezauważyłam

Ja jestem zdania, że w treści tych ogloszeń Pona można by wstawić informcje, że szukamy też DT jeśli ktoś nie ma możliwości wziecia go na stałe, a chciałby pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Anula, mozesz wstawić tutaj wątek Twojego Filipka? jak już wstawiałaś to przepraszam, niezauważyłam

Ja jestem zdania, że w treści tych ogloszeń Pona można by wstawić informcje, że szukamy też DT jeśli ktoś nie ma możliwości wziecia go na stałe, a chciałby pomóc[/QUOTE]


Calkiem dobry pomysl.. a noz widelec moze sie ktos znajdzie...
Ja mam tylko prosbe byscie dziewczyny wyjasnily czy jest do tymczasowy o nie kazdy wie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kofeina']Calkiem dobry pomysl.. a noz widelec moze sie ktos znajdzie...
[B]Ja mam tylko prosbe byscie dziewczyny wyjasnily czy jest do tymczasowy o nie kazdy wie;)[/B][/QUOTE]
popieram
i mam takie małe pytanko: jak określicie jego charakter w ogłoszeniu? przecież w sumie nic o nim nie wiemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']popieram
i mam takie małe pytanko: jak określicie jego charakter w ogłoszeniu? przecież w sumie nic o nim nie wiemy[/QUOTE]

wlasnie bardzo trafione pytanie... w postach wczesniej pytalam czy skonczyl pokazywac zeby przy zakladaniu obrozy..
jakies info??;)

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę,że w tekście trzeba użyć słów,że nic się o nim nie wie,ponieważ Budrysek pisała,że nie da się głaskać po głowie,nie da sobie założyć obróżki i ma skórę szorstką a w związku z tym nie wiadomo też jaki jest jego stan zdrowia.Najlepiej napisać prawdę aby nie było zwrotu z adopcji gdyby ktoś chciał go zaadoptować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja myślę,że w tekście trzeba użyć słów,że nic się o nim nie wie,ponieważ Budrysek pisała,że nie da się głaskać po głowie,nie da sobie założyć obróżki i ma skórę szorstką a w związku z tym nie wiadomo też jaki jest jego stan zdrowia.Najlepiej napisać prawdę aby nie było zwrotu z adopcji gdyby ktoś chciał go zaadoptować.[/QUOTE]

zgadzam się tylko czy wtedy w ogóle ktoś będzie chciał go adoptować? wydaje mi się, że to będzie wyrzucenie w błoto tych 130 ogłoszeń bo ludzie spoza dogo inaczej patrzą na świat i dla nich pies, który nie da sobie obroży założyć i pokazuje ząbki to od razu agresor zdolny zamordować cała rodzinę. :roll: może lepiej troszke poczekać z ogłoszeniami aż Budrysek chociaż troszeczkę pozna Ponka? oczywiście o ile jest taka możliwość. Zanim się zrobi ogłoszenia o DS można poszukać gdzieś na dogo DT, wtedy na pewno szybciej znalazłby dom, no albo pomóżmy Anuli wyadoptować Filipka - wtedy mamy dla Ponka DT od razu i na spokojnie po poznaniu jego charakteru poszuka się DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kofeina']najwazniejsze jest to zeby nie wyadoptowac go i pozniej nie przyjmowac spowrotem... bo by byla kolejna trauma dla ponika;)[/QUOTE]

Oby tylko się tak skończyło.Podam wątek Frajdy -ludzie ją po dwóch chyba tygodniach od momentu adopcji wywieźli na wioskę i dziewczyny dzisiaj ją odnalazły.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208385-LUBLIN-ratunku!!!-Frajda-zagine%C5%82a!-Potrzebuje-Was!-Kr%C4%99%C5%BCnica-Jara[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Oby tylko się tak skończyło.Podam wątek Frajdy -ludzie ją po dwóch chyba tygodniach od momentu adopcji wywieźli na wioskę i dziewczyny dzisiaj ją odnalazły.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208385-LUBLIN-ratunku!!!-Frajda-zagine%C5%82a!-Potrzebuje-Was!-Kr%C4%99%C5%BCnica-Jara[/url]![/QUOTE]


Ale to jak nie bylo wizyty adopcyjnej?? czy byla a oni pozniej nafisiowali?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Oby tylko się tak skończyło.Podam wątek Frajdy -ludzie ją po dwóch chyba tygodniach od momentu adopcji wywieźli na wioskę i dziewczyny dzisiaj ją odnalazły.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208385-LUBLIN-ratunku!!!-Frajda-zagine%C5%82a!-Potrzebuje-Was!-Kr%C4%99%C5%BCnica-Jara[/url]![/QUOTE]

ja piernicze, ludzie są popaprani, po cholere biorą psa skoro potem mają go gdzieś wywalić?! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...