Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

ciotki ale mam wieściory:) byłam wczoraj z mamcią u Dyra i psiaków:) mamcia choruje a dyro fajnego lekarze wynalazł stąd ta wizyta:)Kalviś jej nie widział z przeszło rok, a przypominam że to ona go znalazła w tym hotelu w chlewiskach:) mysleliśmy że ją nie pozna:) a tu niespodzianka:) jak ją zobaczył to masakra cieszył się jak durny:) Lejdi obskakała wszystkich słonica jedna do tej pory noszę na rękach ślady jej pazurów:) macie Ciotki jakiś sprawdzony sposób na oduczenie skakania?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ha ha wariaty:) co do łapki ciotka ma racje:) wpadaj częściej:) co do długu aktualny jest post 1 Kalvin ma 506 zł długu ale pomalutku to bazarkami będę likwidować:)

Dyro nie marudź z tym bałaganem jak coś to sprzątaj częściej a po 2 i tak na niego nikt nie patrzy bo wszyscy patrzą na Kalvisia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']ha ha ha wariaty:) co do łapki ciotka ma racje:) wpadaj częściej:) co do długu aktualny jest post 1 Kalvin ma 506 zł długu ale pomalutku to bazarkami będę likwidować:)

Dyro nie marudź z tym bałaganem jak coś to sprzątaj częściej a po 2 i tak na niego nikt nie patrzy bo wszyscy patrzą na Kalvisia:)[/QUOTE]

phi:):) ja tam widze bałagan:) ale sprzątam, ale ziober wpadaj częściej i sprzątaj:):)ha ha
no kominek fajna rzecz:)
:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...